Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Czy chodzicie w kapciach??

Czy chodzicie w kapciach??

Post 9 lis 2014, o 14:13
Czy chodzicie w kapciach? Ja nie lubię chodzić w kapciach, zazwyczaj je gubię albo po prostu mi spadają. :D Zapraszam do wypowiedzi
Nie znoszę tej strony.

Post 9 lis 2014, o 15:50

Posty: 679
Naprawdę? Ambitność tego wątku mnie dobija. Jednak jeśli kogoś to wgl obchodzi, to chodzę w kapciach, a właściwie to w klapkach. Tak więc jestem wdzięczny, że mogłem zmienić wasze życie. Dobranoc.

EDIT: Ale jak już ten temat tu jest to opowiem wam rzyciową historię. Jak byłem na spływie kajakowym to tam bywało bardzo płytko i trzeba było kajak ciągnąć. Więc najpierw przez ten cholerny lepki mół rzeczny straciłem jednego sandała - znaczy, się mi rozerwał. Mieliśmy też tam (a właściwie znajomi) takiego strecza - folię taką jak ta spożywcza przeźroczysta z tym, że dwa razy szerszą, bo z jakiegoś sklepu budowlanego. Tak więc mama wzięła i mi przystreczowała tego sandała do nogi, ale to i tak szybko rozmokło i tam jeszcze to próbowałem jakoś ratować i wiązać to tym inaczej, ale potem padł mi też drugi sandał i trzeba było się z nimi pożegnać. Spłonęły mianowicie w ognisku. Szkoda ich trochę było, bo były to dobre sandały, które z resztą nosiłem nie pierwszy już rok, ale jak to się mówi: "Lajf is brutal, and full of zasadzkas"...

Pozdrawiam.
Zawsze Wasz Zombie...

Post 9 lis 2014, o 23:39
Jakże piękna oraz zarazem smutna ''rzyciowa'' historia
Nie znoszę tej strony.

Post 10 lis 2014, o 11:17

Posty: 148
Cześć, nazywam się Artur i... I od piętnastu lat noszę kapcie. Najpierw zaczęło się to niewinnie, że niby "Artur, załóż te kapcie, będzie ci w stopy zimno", no to zakładałem i chodziłem w nich. Co prawda wtedy miałem dwa lata, ale ktoś powinien zareagować na tą patologię. Teraz... Teraz nie mogę przestać. Noszę kapcie codziennie... <spazmatycznie wciąga powietrze> Proszę, pomóżcie mi z tego wyjść!

Post 10 lis 2014, o 16:42

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Z własnej woli nie. Jak chodzę po domu to od razu mama na mnie naskakuje i,, Patrz jak brudzisz skarpetki! Załóż kapcie!" Kapcie są niewygodne, niepraktyczne, po prostu NIE. Poza tym widzieliście kiedyś np. Chucka Norrisa albo Rambo w kapciach?? Kapcie są dla kobiet(moje zdanie)
Obrazek

Post 22 lut 2015, o 17:07

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Zawsze chodzę w klapkach XD Nie lubię czuć zimna

Post 22 lut 2015, o 20:28

Posty: 679
Ale chyba nie na bose stopy, bo klapki bez skarpetek chronią tylko przed zimnem podłogi...

Post 10 mar 2015, o 20:58

Posty: 48
Lokalizacja: Mazury (Surwile)
Nie zbyt ja wolę chodzic na boso , bez skarpet bez niczego na nogach . Kapcie mi też spadają co jest wkużające
Mój kanał - https://www.youtube.com/channel/UCZhHp7 ... yYzMRk6Tqg
Filmy Lego - Moja Pasja


Powrót do Hyde Park


cron