Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Stare Lego vs nowe Lego

Stare Lego vs nowe Lego

Post 28 mar 2015, o 19:25

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Witam . Chciałbym poruszyć temat który strasznie mnie irytuje . Nie wiem czy jest taki na forum , kiedyś było coś wspominane chyba ale nie jestem pewny .Jakie wolicie Lego ? Te stare czy nowe . Mojemu sercu bardzo bliskie są te stare zestawy . Były proste jednak miały one swoją magię. Te twarze z czarnymi wszystkimi detalami , proste czarne okularki , fajne koszulki , proste pojazdy , bardziej kanciaste smoki itp . Czasami robi mi się smutno jak widzę takie zestawy . Wychowałem się na Lego Racer które jest świetną grą i ma tam same piękne stare serie . Nowe Lego też oczywiście są super jednak niektóre zestawy są całkowicie (napisze brzydko) do dupy . Np: Lego Chima , jak można wymyślić takie coś . Co jakiś czas dostaję gazetę Lego Club i w najnowszym numerze była płyta z kilkoma odcinkami . Nie mając co robić włączyłem to i obejrzałem 3 odcinki potem nie dałem rady . W ciągu tych 3 odcinków jakiś normalny kowal został super ninją , dołączył do zakonu(?) i razem z resztą ninj(??) dostali super moce . Jedno wielkie WTF. Widać że twórcom zależy tylko na kasie i że jest to seria dla małych dzieci . Ogólnie Lego stało się bardzo dziecinne . Kiedyś to były zabawki dla każdego teraz coraz bardziej jest to dla dzieci . Jakieś głupie serie mixels , Spongebob i auta . Jak dla mnie to nie jest w ogóle Lego tylko jakaś kupa . Jakie jest zdanie na ten temat ? Pytanie raczej do starszych członków forum bo raczej ci co mają poniżej 12 lat nie zrozumieją :mrgreen:

Post 29 mar 2015, o 02:53

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Chima=gówno powiedzmy to raz a dobrze.
Pamiętam jak się jarałem jak dostałem na urodziny wóz strażacki lego z przyczepą pontonem drabiną itd a potem remizę :3 może nie jest to aż tak dawno bo 10 lat temu...ale to było coś.Mama kupowała mi zestawy sprzedawane w takich faknych siatkach i tam były wrzucane klocki te fajne wysokie na dwa study z fakturą cegieł ^^ były tanie więc dostawaliśmy z bratem takie z raz na miesiąc czy dwa a to często.Teraz nie kupuje zestawu lego częściej niż raz na 3-4 miesiące a to i tak jakieś figurki czy płytki.Droższe rzeczy dostaje na urodziny czy imieniny... np. figurki to 2. km of death.
Lego jest dobre było i będzie, ale bez naszej pomocy zostaniemy w erze Chimy.
Obrazek

Post 29 mar 2015, o 20:01

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Moim zdaniem stare lego też było lepsze jak bawiłem się starymi zestawami w tych czasach , to teraz jak patrzę nastare gazedki z listą zestawów to mi
łzy lecą . Lego te nowe serie typu chima lub jakieś inne dupellery są słabe . Gdyż stare lego miały jakiś sens zabawy każdy zestaw . Tak więc moim zdaniem nowe lego jeśli pujdzie tak dalej to lego straci sens .


Powrót do Hyde Park


cron