Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Minecraftowe animacje

Minecraftowe animacje

Post 16 maja 2015, o 11:13

Posty: 91
Co ma render 3d do stopmotion?
Obrazek

Post 16 maja 2015, o 12:10

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Pewnie dlatego napisał to w dziale inne Tom . Ale no dobra rób sobie co chcesz też kiedyś takie robiłem tylko że ja je robiłem w Cinema4D płatnym i zawaansowanym programie gdzie trzeba było pobierać kilka programów żeby np : świat z twojego Minkraft dodać do tej animacji a nie że idzie sobie ludzik bokiem w jakimś kijowym programie dla dzieciaków a w ogóle ja to robiłem kiedy był jeszcze hype na to a nie kiedy wszyscy grają w cs go . Gra ktoś jeszcze w Minkraft w ogóle ? Nie licząc jakiś 10 letnich dzieci ? I mojego kolegi który zachowuję się i wygląda na 10 lat ?

Post 16 maja 2015, o 13:18
kkz665 napisał(a):
Pewnie dlatego napisał to w dziale inne Tom . Ale no dobra rób sobie co chcesz też kiedyś takie robiłem tylko że ja je robiłem w Cinema4D płatnym i zawaansowanym programie gdzie trzeba było pobierać kilka programów żeby np : świat z twojego Minkraft dodać do tej animacji a nie że idzie sobie ludzik bokiem w jakimś kijowym programie dla dzieciaków a w ogóle ja to robiłem kiedy był jeszcze hype na to a nie kiedy wszyscy grają w cs go . Gra ktoś jeszcze w Minkraft w ogóle ? Nie licząc jakiś 10 letnich dzieci ? I mojego kolegi który zachowuję się i wygląda na 10 lat ?

Deep
Nie znoszę tej strony.

Post 16 maja 2015, o 13:42

Posty: 679
Podsumowując. Filmiki z minecraftem "się opłacają", ale jednocześnie obniżają poziom kanału. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to prawdopodobnie nie ma też nic przeciwko sub4sub... Co MIMO WSZYSTKO nie oznacza, że trzeba go przezywać, tym bardziej że i tak raczej nic to nie zmieni.
Dzięki za wysłuchanie i PoZdroF.
PS: możecie hejtować.

Post 16 maja 2015, o 17:54

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
ZombieFighter napisał(a):
Podsumowując. Filmiki z minecraftem "się opłacają", ale jednocześnie obniżają poziom kanału. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to prawdopodobnie nie ma też nic przeciwko sub4sub... Co MIMO WSZYSTKO nie oznacza, że trzeba go przezywać, tym bardziej że i tak raczej nic to nie zmieni.
Dzięki za wysłuchanie i PoZdroF.
PS: możecie hejtować.


Dzienki ! Mądra wypowiedź

Post 16 maja 2015, o 23:50

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Mi się taka aktywność nie podoba... np posty o cukierkach...
Obrazek

Post 16 maja 2015, o 23:57
PolskieKino Tomek chcialbym przeprowadzic z toba wywiad dodaj mnie na skype:happy_rocket. :)
Nie znoszę tej strony.

Post 17 maja 2015, o 07:15

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
HappyMadHatter napisał(a):
PolskieKino Tomek chcialbym przeprowadzic z toba wywiad dodaj mnie na skype:happy_rocket. :)


Wywiad??????????????????????????????????
Czemu?
Ale jak coś dodałem cie na skype
Ostatnio edytowano 17 maja 2015, o 08:41 przez Mrozu321, łącznie edytowano 1 raz

Post 17 maja 2015, o 07:15

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
TomTheHuman napisał(a):
Co ma render 3d do stopmotion?


Mam do ciebie pytanie!
Co tu robisz i czemu się nie przedstawisz?

Post 17 maja 2015, o 07:58

Posty: 91
Dummy kidos

SideUniversal napisał(a):
Nie bądź kurna taki mądry dzieciuchu....


A prawda jest taka,
.
.
.
że wszyscy jesteście dzieciuchy! :D

Każdy na swój sposób:
Wariant A: Robi okropne animacje i nie stara się ich polepszyć.
Wariant B: Jest religijnym ekstremistą, sam nierozumiejącym swojej wiary.
Wariant C: Stara się robić dobre animacje, niestety jest dumboo...
Wariant D: Kocha wojnę!
Wariant E: Jest zwyczajnym dzieckiem, trochę nie ogarnia co się dzieje.
Wariant F: Z liczbą 2 subów - mówi na siebie "studio", zakłada forum, myśli że ma fanów...
Wariant G: Nie panuje nad agresją i klawiaturą.
Wariant H: Myśli, że jest lepszy od innych kidów.
Wariant I: Nie wie co to ortografia.
Wariant J: Hańbi swoje hobby.
Wariant K: Zasyfia forum bezsensownymi postami.

Warianty mogą się w przypadków niektórych kidneyów nakładać, w takim wypadku podajemy warianty w kolejności alfabetycznej, np. Wariant AEFIJK, dla delikwenta który: Robi okropne animacje i nie stara się ich polepszyć. Jest zwyczajnym dzieckiem, trochę nie ogarnia co się dzieje. Z liczbą 2 subów - mówi na siebie "studio", zakłada forum, myśli że ma fanów... Nie wie co to ortografia. Hańbi swoje hobby. Zasyfia forum bezsensownymi postami.

:DD
Ostatnio edytowano 17 maja 2015, o 10:15 przez ThomasTheHuman, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron