Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Minecraftowe animacje

Minecraftowe animacje

Post 17 maja 2015, o 08:35

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
TomTheHuman napisał(a):
Dummy kidos

SideUniversal napisał(a):
Nie bądź kurna taki mądry dzieciuchu....


A prawda jest taka,
.
.
.
że wszyscy jesteście dzieciuchy! :D

Każdy na swój sposób:
Wariant A: Robi okropne animacje i nie stara się ich polepszyć.
Wariant B: Jest religijnym ekstremistą, sam nierozumiejącym swojej wiary.
Wariant C: Stara się robić dobre animacje, niestety jest dumboo...
Wariant D: Kocha wojnę!
Wariant E: Jest zwyczajnym dzieckiem, trochę nie ogarnia co się dzieje.
Wariant F: Z liczbą 2 subów - mówi na siebie "studio", zakłada forum, myśli że ma fanów...

Warianty mogą się w przypadków niektórych kidneyów nakładać, w takim wypadku podajemy warianty w kolejności alfabetycznej, np. AEF, dla delikwenta który: Robi okropne animacje i nie stara się ich polepszyć. Jest zwyczajnym dzieckiem, trochę nie ogarnia co się dzieje. Z liczbą 2 subów - mówi na siebie "studio", zakłada forum, myśli że ma fanów...

:DD




Po co tu w ogóle jesteś? jak cię wnerwiamy i się nie podobamy oraz dla ciebie jesteśmy wariaty to pakuj walizki i przepraszam że tak się wyrażę ale nie wytrzymam - pakuj walizki spierdal.. , bo my osoby robiące Brick Filmy to nawet się tak nie wnerwiamy, nie bądź taki kozak z takimi tekstami bo też mogę sobie gadać skoro tak kozaczysz pokaż co umiesz DZIECIUCHU !

Post 17 maja 2015, o 09:45

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Tu raczej nie chodzi o wiek tylko o zachowanie... Wystarczy, że przestaniemy zakładać bezsensowne wątki na siłę żeby dać znać całemu forum, że istniejemy. Oczywiście było by też fajnie gdybyście się nie wyzywali od dzieciuchów non stop bo to już jest nudne... (dzieciuchami będziecie aż do śmierci, bo zawsze znajdzie się ktoś starszy, mądrzejszy i bardziej doświadczony)

UWAGA:
Tutaj pytanie kieruję do administracji... być może dobrym pomysłem byłoby zrobienie jakiegoś wątku z bezsensownymi rozmowami, nowi forumowicze mogliby tam straszyć swoją ortografią a reszta omijałaby ten wątek szerokim łukiem.

@TomTheHuman
Tych wariantów jest zapewne trochę więcej... ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 17 maja 2015, o 10:07

Posty: 91
Reptile napisał(a):
Tu raczej nie chodzi o wiek tylko o zachowanie... Wystarczy, że przestaniemy zakładać bezsensowne wątki na siłę żeby dać znać całemu forum, że istniejemy. Oczywiście było by też fajnie gdybyście się nie wyzywali od dzieciuchów non stop bo to już jest nudne... (dzieciuchami będziecie aż do śmierci, bo zawsze znajdzie się ktoś starszy, mądrzejszy i bardziej doświadczony)

UWAGA:
Tutaj pytanie kieruję do administracji... być może dobrym pomysłem byłoby zrobienie jakiegoś wątku z bezsensownymi rozmowami, nowi forumowicze mogliby tam straszyć swoją ortografią a reszta omijałaby ten wątek szerokim łukiem.

@TomTheHuman
Tych wariantów jest zapewne trochę więcej... ;)


Święta prawda ;)

StudioPK napisał(a):
Po co tu w ogóle jesteś? jak cię wnerwiamy i się nie podobamy oraz dla ciebie jesteśmy wariaty to pakuj walizki i przepraszam że tak się wyrażę ale nie wytrzymam - pakuj walizki spierdal.. , bo my osoby robiące Brick Filmy to nawet się tak nie wnerwiamy, nie bądź taki kozak z takimi tekstami bo też mogę sobie gadać skoro tak kozaczysz pokaż co umiesz DZIECIUCHU !


"Wariant", nie "wariat", kidney. Twoja wypowiedź podlega pod G oraz I. :DD

Byłbym świetnym psychologiem. :mrgreen:
Obrazek

Post 17 maja 2015, o 10:47

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
HappyMadHatter napisał(a):
PolskieKino Tomek chcialbym przeprowadzic z toba wywiad dodaj mnie na skype:happy_rocket. :)


Wywiad??????????????????????????????????
Czemu?
Ale jak coś dodałem cie na skype


Dawaj więcej tych znaków zapytania xD

Post 17 maja 2015, o 11:25

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Reptile napisał(a):
UWAGA:
Tutaj pytanie kieruję do administracji... być może dobrym pomysłem byłoby zrobienie jakiegoś wątku z bezsensownymi rozmowami, nowi forumowicze mogliby tam straszyć swoją ortografią a reszta omijałaby ten wątek szerokim łukiem.


Taki wątek już od jakiegoś czasu jest: http://www.wmbf.pl/forums/viewtopic.php?f=20&t=2565

Post 17 maja 2015, o 11:25

Posty: 91
AraxussYexyr napisał(a):
Od siebie dodam tylko że ponoć osoby stawiające więcej niż 3 !!! lub ??? czy też ?!? mają prawdopodobnie problemy psychiczne. Nikt poważny nie pisze takiej wypowiedzi typu: "NHHhhe?????!!!?! Że coooo ?!?!?!!1111?!!11?!!?!?!!11????///!?!?"


Dokładnie, ująłem to w wariancie G. :)
Obrazek

Post 17 maja 2015, o 11:33

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Weźcie się już wszyscy uspokójcie... Ten cały temat to jeden wielki offtopic.
Obrazek

Post 17 maja 2015, o 11:36

Posty: 41
a co jeśli tomek jest po prostu chory na cos

Post 17 maja 2015, o 11:38

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

O kurde ale ludzi jest online ,jak widać Tomek wskrzesił to forum :D

Post 17 maja 2015, o 11:39

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Jak tak, to już lepiej wcale nie ożywiać.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park


cron