Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Wip

Wip

Wip

Post 2 cze 2015, o 19:23

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Witam,

Praca nie jest skończona, więc nie publikuję jej w dziale "Nasze prace". Jest to makieta, która przez długi czas była ukrywana przed światem. Publikuję jej praktycznie nie zaczęty skrawek, jako exlusive dla tegoż forum, gdyż nigdzie indziej jej przedtem nie pokazywałem ;)

Obrazek


A teraz mam pytanie do forumowiczów. Za niedługo mam zamiar zabrać się za budynki, tylko nie wiem jeszcze, o jakiej tematyce mogą one być. Podsuńcie mi jakiś pomysł, będę bardzo wdzięczny :)

SirMOCbuilder

Post 2 cze 2015, o 19:51

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Możesz zrobić lego ville o ile masz dużo klocków ładnych bo sama anzwa mówi o Wpiach czyli VIP
Vip - bardzo ważna osoba więc willa może pasować bo taka osoba zapewne jest bogata.

Lub też budynki z dzikiego zachodu kiedy to byli kowboje, indianie itp...

Post 2 cze 2015, o 20:12

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

StudioPK napisał(a):
Możesz zrobić lego ville o ile masz dużo klocków ładnych bo sama anzwa mówi o Wpiach czyli VIP
Vip - bardzo ważna osoba więc willa może pasować bo taka osoba zapewne jest bogata.

Lub też budynki z dzikiego zachodu kiedy to byli kowboje, indianie itp...



Chyba nie za bardzo rozumiesz co to znaczy Wip. Jest to skrót od " work in progress " kolego.

Post 2 cze 2015, o 20:42

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Mistrzostwo. Majstersztyk. *_*
Obrazek

Post 2 cze 2015, o 20:56

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Ja bym chętnie zobaczył taki zwykły szary blok albo biurowiec i w środku smutek xD

Post 3 cze 2015, o 18:45

Posty: 91
StudioPK napisał(a):
Możesz zrobić lego ville o ile masz dużo klocków ładnych bo sama anzwa mówi o Wpiach czyli VIP
Vip - bardzo ważna osoba więc willa może pasować bo taka osoba zapewne jest bogata.

Lub też budynki z dzikiego zachodu kiedy to byli kowboje, indianie itp...


U very special person haha.
Obrazek

Post 21 wrz 2015, o 21:21

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Niestety na razie nie mam środków na dokończenie makiety, więc projekt albo zostanie zawieszony, albo rozbiorę go na części i zbuduję coś mniejszego. Chodzi głównie o górę i jaskinię, do których potrzebuję zdecydowanie najdroższych klocków. Porwałem się z motyką na słońce, moja wina ;(


Powrót do Hyde Park


cron