Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Hyde Park Szklana pułapka... dla Lego?

Szklana pułapka... dla Lego?

Post 8 cze 2012, o 14:33

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Hej, tu MButek.

Dziś kieruję do was zapytanie:
W czym albo jak przechowujecie swoje klocki/minifigi?

Ja przechowuję swoje klocki i minifigi w szafie (zestawy które mi się podobają) niby na wystawie, ale nie oto mi chodzi. Nawet w szafie, moje konstrukcje i figurki dopada kurz itp. :evil:

Więc poszukuję sposobu by prezentować swoje klocki.

Chodzi mi, żeby to "pudełko" było przezroczyste (nie musi być to szkło).
Macie jakieś pomysły, albo czy znacie sklepy, w których mógłbym się zaopatrzyć w coś takiego?

Za każde przydatne odpowiedzi z góry dziękuję.
Pozdrawiam!

Post 8 cze 2012, o 21:33

Posty: 148
Ja to mam np. kilka pudełek przezroczystych po żelkach i tym podobne.

Post 16 cze 2012, o 16:08

Posty: 9
Lokalizacja: Tatooine
Ja kupuje skrzynki na gwoździe lub śrubki itp.
Polecam ale jeżeli jesteście zaopatrzeni w 40 zł to dostaniecie całkiem niezłe pudełko.

Post 11 lip 2012, o 09:39

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Versus A'den napisał(a):
Ja kupuje skrzynki na gwoździe lub śrubki itp.
Polecam ale jeżeli jesteście zaopatrzeni w 40 zł to dostaniecie całkiem niezłe pudełko.


Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. :)

Chodziło mi o coś w czym mógłbym pokazywać swoje klocki, przechowywać, ale żeby były widoczne.

A szafki modułowe są tylko do przechowywania.

Post 13 lip 2012, o 15:22

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Znam ten ból... :|
Pleksa..można powiedzieć sztuczne szkło, jest przezroczysta, nie zniekształca kształtów i się nie tłucze ;)
Ostrzegam jednak, że to KOSZTUJE.Głównie ze względu na to, że trzeba wyciąć z płyty wymiary(laserowo), no i skleić.
Oto przykładowa stronka z wyrobem "pudełek" z pleksy: http://www.atic.com.pl/cenniki/urny-pudelka-skarbonki/cennik-pudelek-skarbonek-urn-z-pleksi.html
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Powrót do Hyde Park


cron