Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Kosz Głupie dzieci

Głupie dzieci

Post 17 maja 2015, o 08:48

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Witam.
Chciałbym poruszyć temat kozaczenia jakś głupków, zaczyna się że jakieś dziecko rejestruje się na forum, ok może być, pewnie też robi brick filmy.
Lecz później taka osoba kozaczy lub się przezywa i mówi że sama lepiej zrobi film, a sorry za słowo gówno prawda.
Przykładem takiego zachowania jest użytkownik TomTheHuman.
Dlatego wybranie moderatora nowego przyda się by opanował całą sytuację. Trzeba wybrać moderatora.

Post 17 maja 2015, o 10:53

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
Witam.
Chciałbym poruszyć temat kozaczenia jakś głupków, zaczyna się że jakieś dziecko rejestruje się na forum, ok może być, pewnie też robi brick filmy.
Lecz później taka osoba kozaczy lub się przezywa i mówi że sama lepiej zrobi film, a sorry za słowo gówno prawda.
Przykładem takiego zachowania jest użytkownik TomTheHuman.
Dlatego wybranie moderatora nowego przyda się by opanował całą sytuację. Trzeba wybrać moderatora.


Zamknij się lepiej . Sam się na tym forum zachowujesz jak kompletny bachor. Kiedy ze 3 razy oznajmiłeś , że odchodzisz zniszczyłeś sobie reputację , i zacząłeś być denerwujący. Potem zrobiłeś podróbkę tego forum z nadzieją , że ktoś do niego dołączy. A o ortografi nie wspomnę . Tom w przeciwieństwie do ciebie dołączył do forum , przestrzega jego zasad , i nie robi niepotrzebnych awantur.


Temat według mnie jest do kosza.

Post 17 maja 2015, o 11:20

Posty: 91
StudioPK napisał(a):
Witam.
Chciałbym poruszyć temat kozaczenia jakś głupków, zaczyna się że jakieś dziecko rejestruje się na forum, ok może być, pewnie też robi brick filmy.
Lecz później taka osoba kozaczy lub się przezywa i mówi że sama lepiej zrobi film, a sorry za słowo gówno prawda.
Przykładem takiego zachowania jest użytkownik TomTheHuman.
Dlatego wybranie moderatora nowego przyda się by opanował całą sytuację. Trzeba wybrać moderatora.


Mamy tu obiawy: E, G, I oraz K. :)
Obrazek

Post 17 maja 2015, o 11:32

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Wyczuwam ból dupy że ktoś jest wyżej poziomem inteligencji . Brawo Tomek moim zdaniem teraz całkowicie zepsułeś sobie tutaj reputację tak ja u mnie miałeś jeszcze trochę szacunku teraz go straciłeś swoim idiotycznym zachowaniem . Masz 11 lat a innych nazywasz dziećmi.


Powrót do Kosz


cron