Strona główna forum Park Różne rzeczy i takie tam... Kosz Pochwały dla Tomka

Pochwały dla Tomka

Post 29 maja 2015, o 22:55

Posty: 91
Następca Kubricka! Prawdziwy geniusz!!!!!11111
Obrazek

Post 29 maja 2015, o 23:42
O czym ty mówisz??
Nie znoszę tej strony.

Post 29 maja 2015, o 23:48

Posty: 679
Pomyliłeś się. W ekipie powinno być co najmniej trzech Tomków więcej.

Post 30 maja 2015, o 07:14

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Jeśli chodzi o plany to tylko powiem że co sobotę jest nowy film, a jeśli chodzi o film który się nazywa "List do przygody"
Możliwe że trochę nie po polsku nazwa, lecz może się jeszcze zmienić.
PS: Dziękuje bardzo za te pochwały. :3 :D

Post 30 maja 2015, o 16:21

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
Jeśli chodzi o plany to tylko powiem że co sobotę jest nowy film, a jeśli chodzi o film który się nazywa "List do przygody"
Możliwe że trochę nie po polsku nazwa, lecz może się jeszcze zmienić.
PS: Dziękuje bardzo za te pochwały. :3 :D



Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.

W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Termin ten odnosi się również do sytuacji, zjawisk niezgodnych z oczekiwaniami; rezultatów przeciwstawnych wobec zamiarów, czyli do zaburzenia przyczynowo-skutkowej struktury rzeczywistości. Wyróżnia się tu kilka odmian:

ironia sytuacyjna, np. wystąpienie w komputerze błędu systemowego (blue screen of death) w trakcie oficjalnej prezentacji Windows 98 z udziałem Billa Gatesa na targach COMDEX w kwietniu 1998;
ironia losu (zwana też kosmiczną), np. utrata słuchu Ludwiga van Beethovena;
ironia historii, np. określenie stosowane wobec wojny światowej 1914-18 w okresie jej trwania oraz krótko po zakończeniu: Wojna mająca na celu zakończenie wszystkich wojen (The War to End All Wars).
Matrycą ironii werbalnej będzie więc: [ktoś] ironizuje, że..., matrycą ironii odnoszącej się do sytuacji, zdarzeń, losu: na ironię zakrawa, że....

Wyróżnia się również postawę ironiczną, charakteryzującą się dystansem, spokojem, rozwagą w ocenie, brakiem zaangażowania, oziębłością emocjonalną.

Szczególną odmianą ironii jest ironia sokratejska. Przypisywana jest ona Sokratesowi i stanowi część jego metody sokratycznej, utrwalonej w dialogach Platona. Sokrates udając prostaczka zadającego proste pytania, udowadnia słabość przekonań i ignorancję rozmówcy

Post 30 maja 2015, o 16:54
O co ci chodzi brutusik??
Nie znoszę tej strony.

Post 31 maja 2015, o 07:11

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
AraxussYexyr napisał(a):
To ja też się przyłączę. Chciał bym podziękować Tomkowi za jego wybitną twórczość. Filmy twe wyjątkowe i emocjonujące blaskiem swym przyćmiewają nawet słońce i gwiazdy. A Twoje studio lśni niczym perła pośród innych wytwórni. Nikt nie może się mierzyć z tobą mistrzu Tomku gdyż twe umiejętności są niezrównane. Doświadczeniem, talentem, cierpliwością i skromnością przewyższasz nas wszystkich. Dajesz nam nadzieję i wiarę i inspirację. Dziękuję Ci za to mój przyjacielu.



Czy to aby nie sarkazm?

Post 31 maja 2015, o 08:04

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
AraxussYexyr napisał(a):
To ja też się przyłączę. Chciał bym podziękować Tomkowi za jego wybitną twórczość. Filmy twe wyjątkowe i emocjonujące blaskiem swym przyćmiewają nawet słońce i gwiazdy. A Twoje studio lśni niczym perła pośród innych wytwórni. Nikt nie może się mierzyć z tobą mistrzu Tomku gdyż twe umiejętności są niezrównane. Doświadczeniem, talentem, cierpliwością i skromnością przewyższasz nas wszystkich. Dajesz nam nadzieję i wiarę i inspirację. Dziękuję Ci za to mój przyjacielu.



Czy to aby nie sarkazm?


Tutaj , właśnie w tym wątku WSZYSTKO jest sarkazmem . A ty go nie wyczujesz nawet , gdyby cie ktoś rąbnął młotkiem .

Post 31 maja 2015, o 09:53

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Przestańcie się ze mnie śmiać zachowujecie się jak małe dzieci ci, a wy chcecie być moderatorami, to nie zasługujecie na to tylko inni którzy ze mnie się nie śmieją !


Powrót do Kosz


cron