Strona główna forum Park Serie LEGO Miasto (Town) "Przepowiednie" dla serii City 2013, 2014, 2015...

"Przepowiednie" dla serii City 2013, 2014, 2015...

City, World City, Trains itp...

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak więc zakładam temat abyśmy mogli rozmawiać o nadchodzących setach City na następne lata. :) (jest jeszcze 2012 więc wiecie... ;D)

Tak więc jak już większość z Was zauważyła w temacie Star Wars 2013, 2014, 2015... zrobiłem wczoraj zdjęcia w Tesco (na Kabatach jak ktoś z Warszawy) setów SW z 2013 roku. Otóż nie tylko nowe Star Wars'y tam były. ;D

Obrazek

Obrazek
OMG. Przezroczyste Tiles'y (Flat'y) 1x2 nie będą już rarytasem... ;D

Obrazek

Obrazek
Taczka jest już również w zasięgu każdego neosa. ;P
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 31 gru 2012, o 01:07

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Weeeeee xD W każdym razie. Nowe seciki wydają mi się całkiem przyjemne. Weźmy za przykład nową betoniarkę (pewnie bym ją kupił gdyby nie to że mam już starą) lub nowe małe sety te do 25zł. Naprawdę są extra. Mają wiele przydatnych elementów.
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 31 gru 2012, o 12:37

Posty: 679
a nie czepiają się ciebie jak robisz zdjęcia w sklepie?
A co do zestawów, to podoba mi się ten duży ogień. On jest nowy, czy może z jakiejś innej serii? Nie było Bioniclach czegoś podobnego?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 31 gru 2012, o 13:26

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

ZombieFlowchart napisał(a):
a nie czepiają się ciebie jak robisz zdjęcia w sklepie?


A co to za problem... A nawet jeśli zaczepili to mówisz, że masz urodziny młodszego brata (w przypadku pkmoviesa ;) ) I nie wiesz, który wybrać i wysyłasz MMS-em zdjęcia mamie, żeby doradziła co będzie najlepsze ;) Pomysłów jest sporo.

Swoją droga te zestawiki bardzo mnie się podobają i myślę, że na jakiś na pewno się skuszę, chociażby na urodziny pod koniec stycznia :P Najbardziej przypadły mi do gustu
Pościg za szaleńczym budowlańcem xD, Płonący kontener śmietnikowy oraz ten zestaw z kotem na drzewie. Są świetne! 8-)
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Szczerze, to nie za bardzo wiedziałem gdzie to wstawić, bo nie jest to CITY, ale odnosi się do mieszkańców lego-miasta, więc...

Ale do rzeczy:
nowy zestaw przedstawiający wiosenną scenkę:
Obrazek

Bardzo mi się podoba. Ciekawe minifigi, dużo zieleni no i wiśienki. :D
Minifig "chłopaka" jest dośc oklepany, ale "dziewczyna" ma barzdzo fajny nadruk na torsie. wcześniej taki był dostępny (albo właściwie jest) w w różowej walizce.
Dorzucam wam jeszcze mini-recenzje z Brickseta. KLICK!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 33
Lokalizacja: Kielce

Set bardzo fajny. Posiada sporo przydatnych elementów oraz jak wspomniałeś "wisienki"( i to sporom ilość) :D
Always two there are. No more, no less... Master and an apprentice.
Obrazek


Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Ale dużo nowego to nie wymyślili... Szkoda, bo to najlepsza seria do robienia filmów o neutralnej tematyce.
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć


Powrót do Miasto (Town)


cron