Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją Lord of the Rings

Lord of the Rings

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 15 sie 2012, o 18:14

Posty: 20
Taa. Zestawy fajne. Prawdopodobnie zaopatrzę się w ten
Jednak mam nadzieję że nie zrobią tak jak z Piratami z Karaibów wydali kilka (w moim odczuciu) średnich zestawów z wspaniałymi figurkami później perła i koniec serii dobrze jak by LOTR nie był serią na jeden sezon.

Post 15 sie 2012, o 20:49

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ZombieFlowchart napisał(a):
a w ogóle to ktoś wie gdzie się podział Bilbo?
No cóż...Chociaż by tu:http://lego.wikia.com/wiki/79003_An_Unexpected_Gathering
BricksLegoAnimator napisał(a):
dobrze jak by LOTR nie był serią na jeden sezon.
No co ty ;) w grudniu br w kinach zagości Hobbit: An Unexpected Journey(można powiedziec Hobbit 1, w 2013 wyjdzie sequel)
Ludzie idą na hobbita :arrow: "a, odświeżę sobie trylogie" :arrow: po obejżeniu maniacy lego lecą do sklepów :arrow: kupują i Hobbita i LOTR
w 2013 to samo(Hobbit: There and Back Again) Myślę, że przynajmniej do tego czasu będzie trwała seria (LOTR), ot taka mała teoria spiskowa :twisted:
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 15 sie 2012, o 22:28

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

I oby trwała jeszcze dłużej ;) A tak w ogóle, to przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł na zestaw. Otóż zestaw ten przedstawiał by scenę, w której Frodo miał wyrzucić pierścień do ogni Góry Przeznaczenia stojąc na krawędzi kamiennej płyty. Zestaw ten był by zaopatrzony w figurki Froda, Samwise`a i Golluma ( no i oczywiście jakieś skałki, ogień, robaczek i pierścień ). Co o tym myślicie?
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 15 sie 2012, o 23:17

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

CYTRYNAPICTURES napisał(a):
I oby trwała jeszcze dłużej ;) A tak w ogóle, to przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł na zestaw. Otóż zestaw ten przedstawiał by scenę, w której Frodo miał wyrzucić pierścień do ogni Góry Przeznaczenia stojąc na krawędzi kamiennej płyty. Zestaw ten był by zaopatrzony w figurki Froda, Samwise`a i Golluma ( no i oczywiście jakieś skałki, ogień, robaczek i pierścień ). Co o tym myślicie?


Pomysł dobry. :) Szkoda tylko że to nie od nas zależy. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 16 sie 2012, o 12:17

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No, ale pomarzyć zawsze można ;)
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 16 sie 2012, o 13:19

Posty: 679
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
I oby trwała jeszcze dłużej ;) A tak w ogóle, to przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł na zestaw. Otóż zestaw ten przedstawiał by scenę, w której Frodo miał wyrzucić pierścień do ogni Góry Przeznaczenia stojąc na krawędzi kamiennej płyty. Zestaw ten był by zaopatrzony w figurki Froda, Samwise`a i Golluma ( no i oczywiście jakieś skałki, ogień, robaczek i pierścień ). Co o tym myślicie?

http://toysnbricks.com/wp-content/uploads/2012/08/MOC-LOTR-Mount-Doom.jpg http://toysnbricks.com/wp-content/uploads/2012/08/MOC-LOTR-Mount-Doom.jpg
co byś powiedział na to?
SHIFT napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
a w ogóle to ktoś wie gdzie się podział Bilbo?
No cóż...Chociaż by tu:http://lego.wikia.com/wiki/79003_An_Unexpected_Gathering

Oczywiście, że wiedziałem, o lego hobbit niesamowita podróż, (czy jakoś tak) i nie chodziło mi o Bilba z hobbita, tylko o Bilba z Władcy Pierścieni, mogli by zrobić np. zestaw "urodziny Bilba" i go tam zamieścić.
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 16 sie 2012, o 14:26

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

@ZombieFlowchart no, mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Tyle że raczej wątpię, aby LEGO wyprodukowało taki zestaw w takiej skali. Przypuszczam, że byłby znacznie mniejszy.
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 16 sie 2012, o 19:38

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
@ZombieFlowchart no, mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Tyle że raczej wątpię, aby LEGO wyprodukowało taki zestaw w takiej skali. Przypuszczam, że byłby znacznie mniejszy.


Chyba żeby zbudować od razu cały ten "festyn" i zestaw byłby unikatowy. Coś na zasadzie Medieval Market Village Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 17 sie 2012, o 22:19

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Wg mnie figurka starego Bilbo poinna byc w gandalf arrives
MrSolinius napisał(a):
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
@ZombieFlowchart no, mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Tyle że raczej wątpię, aby LEGO wyprodukowało taki zestaw w takiej skali. Przypuszczam, że byłby znacznie mniejszy.


Chyba żeby zbudować od razu cały ten "festyn" i zestaw byłby unikatowy. Coś na zasadzie Medieval Market Village Obrazek
Bardzo fajny pomysł, jednak pamiętasz ile tam było Hobbitów?
Przez tę liczbę figów zestaw zdrożał by o jakieś 200 PLN
Ostatnio edytowano 18 sie 2012, o 15:32 przez SHIFT, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 18 sie 2012, o 12:55

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Nie znam się zbytnio na LOTR ale czy przypadkiem nie chodzi wam oto:
Obrazek
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron