Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją Super Heroes

Super Heroes

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 20 maja 2012, o 19:17

Posty: 19
Witajcie! chciałbym się zapytać, czy w Polsce jest dostępne ''Lego super heroes''.
Wcześniej, na starym forum widziałem że był jakiś tam temat, na temat lego super heroes. Tam pisaliście że ta seria nie jest i nie będzie osiągalna w Polsce. No i w tym pytaniu chce się was zapytać, bo widziałem super heroes w pewnym sklepie, i czy to nie jest przełomowe odkrycie że to już jest na półkach sklepowych! :lol:

Post 20 maja 2012, o 19:55

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Wiesz są 2 sub-serie w Super Heroes: Marvel Super Heroes i DC Super Heroes. Ja osobiście mam 2 zestawy z DC SH i w planach mam również zestawy z Marvel SH. Obie sub-serie możesz znaleźć na Allegro. Przynajmniej ja tam kupowałem. Polecam! Nie ma się czego obawiać :) Co do sklepów, to nic nie mam do powiedzenia, gdyż u mnie nawet nie ma zestawów, które powinny być ! :cry:

Post 20 maja 2012, o 20:39

Posty: 19
Hmm. Czyli poszukaj w Smyku :D

Post 23 cze 2012, o 08:48

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Co myślicie o figurce Iron Man'a??
Na początku (zimą) gdy były tylko zdjęcia i w ogóle, to się bałem, szczególnie tego hełmu. Teraz jednak, gdy tą figurkę trzymam w rękach to mogę śmiało powiedzieć, że jest to na prawdę bardzo fajna figurka.
A raczej figurki, gdyż dostajemy dwa designy figurek :)

Jakie są wasze odczucia co do tego?

Post 23 cze 2012, o 10:45

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Mi się osobiście bardzo podoba ta figurka, zwłaszcza dlatego, że jest solennie wykonana ;) Na początku myślałem, że to będzie jakiś koszmar, głównie z powodu chełmu o dużych rozmiarach (xd), ale teraz strasznie mi się podoba, i z chęcią ją kupię :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 3 lis 2012, o 15:36

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Ja aktualnie jaram się:10937 Batman: Arkham Asylum Breakout :idea:
(więzienie/zakład psychiatryczny w Gotham jak ktoś się nie orientuje)

Baaaaaardzo odpowiada mi wygląd budynku, vana, no i figurki (jedyną, która nie przypadła mi do gustu jest pan pingwin)

Obrazek

No i ta brama z rzeźbami:
Obrazek

Parę fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co sądzicie o tym zestawie?

pozdrawiam SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 30 lis 2012, o 21:56

Posty: 679
wspaniały, fajne figurki itp. gdzie go można kupić, choć i tak pewnie mnie nie stać
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 9 lut 2013, o 00:33

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 30 kwi 2013, o 19:03

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Na temat "Iron Patriota" nie będę się wypowiadał, ale sama figurka wyszła fajnie.
Obrazek
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 25 maja 2013, o 21:18

Posty: 679
Generalnie nie jest najgorzej, można dojść do wniosku, że o ile ci ludzie, którzy robili te zestawy nie widzieli filmu, to chociaż widzieli zwiastun... a może to oni nie chcieli psuć filmu, tym, którzy go nie zobaczyli?
W każdym bądź razie trudno by było zepsuć sobie film zestawami kompletnie do niego nie adekwatnymi, więc gdyby nie komentarze Araxussa t każdy by mógł czytać.
AraxussYexyr napisał(a):
Poważnie, widzieliście Mandaryna w tym helikopterze?

cóż generalnie w TYM samolocie go nie widziałem, gdyż zasadniczo generalnie się go trzyma z boku, co nie zmienia faktu, że w filmie go tam nie było.
PS: hej, czy zaważyliście że w tej serii wszystkie pojazdy mają kolorystykę nawiązującą do sprzętu ogrodniczego , wiertarek i takich tam?
Obrazek

Cóż zasadniczo generalnie to zależy od sprzętu, ja na przykład mam czerwoną kosiarkę, co nie zmienia faktu, że wszystkie pojazdy w tych zestawach maja ten sam kolor, może po to, żeby podkreślić ich przynależność do Mandaryna?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Serie za licencją


cron