Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją Lone Ranger

Lone Ranger

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 12 gru 2012, o 22:15

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

SHIFT napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
Może ten ma +50 do amunicji? Poza tym widziałeś kiedyś kowboja bijącego kogoś

Rewolwer ma 6-cio nabojowy "bębenek", ponadto jeśli obejrzał byś jakiś western, zobaczył byś, że "kowboje" noszą przy pasie amunicję. I to dość sporo amunicji. A więc potyczki na dzikim zachodzie nie był raczej na tyle długie, aby amunicja się skończyła.
Przykładowo, podczas napadu na bank, użyjesz np. tylko 1-ego bębenka, który pochwili załadujesz od nowa.Jeśli zjawi się szeryf, to bandyci otwierają ogień, a potem uciekają. Taki przykładzik. :mrgreen:


Polecam pograć w Call of Juarez na multi :D Jeden bębenek to za dużo. No chyba że umie się dobrze grać ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 12 gru 2012, o 22:25

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ach Zombie... Czy od razu musisz używać tych rewolwerów wyłącznie do Westernu? Chodzi o ogólne zastosowanie broni w brickfilmach, nie tylko w westernach... Sam przykład trzymania za lufę nie był dosłowny... (wyjaśnię ten fakt później)

Nowe rewolwery nie pasują mi tylko dla tego, bo są mniej funkcjonalne od poprzednich, i nie trzymają się Zasad jakich LEGO trzymało się kiedyś.
Prezentacja minifiga trzymającego rewolwer za lufę miała uświadomić, że chodzi głównie o tą samą średnicę lufy w każdej broni LEGO. A Wy się doszukujecie czy jest sens trzymać jakąś broń za lufę czy nie... Głównie chodziło mi o styl broni LEGO i ich zasady, które ulegną zmianie z pojawieniem się serii Lone Ranger. Tyle!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 13 gru 2012, o 18:37

Posty: 679
pkmovies92 napisał(a):
Ach Zombie... Czy od razu musisz używać tych rewolwerów wyłącznie do Westernu? Chodzi o ogólne zastosowanie broni w brickfilmach, nie tylko w westernach... Sam przykład trzymania za lufę nie był dosłowny... (wyjaśnię ten fakt później)

Nowe rewolwery nie pasują mi tylko dla tego, bo są mniej funkcjonalne od poprzednich, i nie trzymają się Zasad jakich LEGO trzymało się kiedyś.
Prezentacja minifiga trzymającego rewolwer za lufę miała uświadomić, że chodzi głównie o tą samą średnicę lufy w każdej broni LEGO. A Wy się doszukujecie czy jest sens trzymać jakąś broń za lufę czy nie... Głównie chodziło mi o styl broni LEGO i ich zasady, które ulegną zmianie z pojawieniem się serii Lone Ranger. Tyle!

aaaaaaaa... więc to tak.... lego zaiste chyba chce się przypodobnić do innych zabawek i nie wychodzi mu to na dobre, ale to chyba efekt uboczny ewolucji, a wie ktoś może kiedy przejdzie na emeryturę ówczesny szef TLG, może to coś zmieni?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 gru 2012, o 19:03

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ZombieFlowchart napisał(a):
a wie ktoś może kiedy przejdzie na emeryturę ówczesny szef TLG, może to coś zmieni?


Ten ówczesny jest wnukiem założyciela, więc raczej nieprędko ;)
A nawet jeśli ten by odszedł, to nic się nie zmieni. Trzeba się będzie do tego przyzwyczaić.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 13 gru 2012, o 19:06

Posty: 679
SHIFT napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
a wie ktoś może kiedy przejdzie na emeryturę ówczesny szef TLG, może to coś zmieni?


Ten uwczesny jest wnukiem założyciela

powinien więc kontynuować zasadę "systemowania", władza dziedziczna o niczym nie świadczy
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 gru 2012, o 19:09

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ZombieFlowchart napisał(a):
powinien więc kontynuować zasadę "systemowania",


Tak. Ale co możemy my, zwykli "klienci" ? ;)
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 13 gru 2012, o 19:11

Posty: 679
SHIFT napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
powinien więc kontynuować zasadę "systemowania",


Tak. Ale co możemy my, zwykli "klienci" ? ;)

można napisać list ale oczywiście po angielsku... ale odchodzimy z tematu przenieśmy się może do priv, albo ewolucji klocka czy coś
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 gru 2012, o 21:16

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Istnieje strona LEGO CUUSOO, na której pojawiają się pomysły na serie LEGO, ale trzeba mieć dużą ilość głosów na "tak". Ale list też można napisać, tylko czy oni go w ogóle przeczytają :?:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 14 gru 2012, o 21:21

Posty: 679
wiem co to lego CUSOO, ale głosowanie na projekty na niej nie zmieni polityki lego, a i jeśli projekt dostanie upragnioną liczbę głosów, to czasem znajdują jakąś wymówkę...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 15 gru 2012, o 15:40

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Heh, kadry i polityka firmy zupełnie jak tu :mrgreen:
89742-321.jpg
89742-321.jpg (109.24 KiB) Przeglądane 8396 razy
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron