Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją Hobbit - an unexpected journey

Hobbit - an unexpected journey

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Jakie zestawy z Hobbita ci się podobają?

79000 The Riddles of The Ring
4
12%
79001 Escape from Mirkwood™ Spiders
3
9%
79002 Attack of the Wargs
3
9%
79003 An Unexpected Gathering
4
12%
79004 Barrel Escape
1
3%
79010 The Goblin King Battle
3
9%
Wszystkie
7
21%
Nie mam zdania
1
3%
Nie podoba mi się ta seria
1
3%
Czekam na inne zestawy
6
18%
 
Liczba głosów : 33

Post 19 gru 2012, o 16:48

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
SHIFT napisał(a):
Losiuman napisał(a):
Ja sobię chyba kupię Jaskinię Goluma z uwagi na 2 rzeczy. Po 1. pierścień, a po 2 Golum.

To samo jest w jaskini Sheloby. A pierścień na Allegro kosztuje 4zł. Jednak nie ukrywam, że też zamierzam kupić ten zestaw.



Ale porównaj cenę obydwu zestawów
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 28 gru 2012, o 15:06

Posty: 679
cóż byłem na filmiku i mi się spodobał, dokładnie kończy się na uratowaniu krasnoludów (i Bilba) przez orły i "wywiezieniu" ich w bezpieczne miejsce, druga część z tego co wiem będzie mniej więcej za rok (w grudniu), a trzecia w lipcu 2014 i stwierdziłem, że mogli by zrobić zestaw ratunek orłów z orłami i skałami
Obrazek
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 29 gru 2012, o 00:14

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Obrazek Po co zdradzasz zakończenie? Spojlerujesz, żeby zaszpanować, ze byłeś na tym filmie...?! :x
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Post 29 gru 2012, o 00:41

Posty: 679
kokomokokokoko napisał(a):
Obrazek Po co zdradzasz zakończenie? Spojlerujesz, żeby zaszpanować, ze byłeś na tym filmie...?! :x

Cóż wcześniej była mowa, że się kończy na Gollumie, jedynie sprostowałem, ale i tak każdy kto czytał książkę wie co się będzie w filmie działo, poza tym film tak naprawdę zakończy się trzecią częścią.
EDIT
tak naprawdę to wtedy tak o tym nie myślałem
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Mogliby zrobić jaskinię Smauga z tym nielegowym smokiem, przynajmniej jest duży, z kupką kielichów i złotych klocków + jakaś ściana bądź/i kawałek podłoża,
Albo atak Smauga z kawałkiem wioski 2/3 ludzikami i tym "sławnym" łucznikiem (którego imienia nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać więc piszę takie długie coś w nawiasie),
Albo te drzwi w skale z kawałkiem skały, schodów i dzięciołem,
Lub te trolle skamieniałe: z ogniskiem i np. dwa zwykłe trolle jeden z kamienia, krasnoludy i skrytkę na broń.
Możliwości jest mnóstwo, tylko czy z nich skorzystają?


Ja bym tam chciał taki mały secik z Radagastem i jego zaprzęgiem zajączków :idea:
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Reptile napisał(a):
Ja bym tam chciał taki mały secik z Radagastem i jego zaprzęgiem zajączków :idea:


Można by z tego zrobić nawet kilka zestawów, np. z chatą Radagasta w Mrocznej Puszczy, mógłby to być atak wielkich pająków na jego chatę ( jak ktoś był na filmie to wie, o co mi chodzi :D ) albo, lepsza opcja, ucieczka Radagasta przed Wargami na równinach :idea:
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 21 sie 2013, o 16:34

Posty: 3
Znalazłem to już dawno lecz nikt nie napisał,więc zrobię to ja :)
http://m.youtube.com/watch?v=Xd-hlsgLcH ... d-hlsgLcH8
Nie podoba mi się tak bardzo,ale fajne są te czapki figów z przystani.

Post 20 paź 2013, o 01:38

Posty: 397
Lokalizacja: Konin

Tak. Jak dla mnie świetne. Fajny army maker będzie z setu z Beornem. No i elfy!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Poprzednia strona

Powrót do Serie za licencją


cron