Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 8 lip 2012, o 22:14

Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
To może i ja coś powiem ;)
Wg mnie Jabba's Palace wygląda na ciekawy zestaw, od groma tu unikatowych figurek. Ciekawi mnie ile kosztuje taki zestaw.
Btw
TheLEGOSTARWARSPL napisał(a):
Takiego kolesia Chuck Norris się boi!!! PATRZCIE TYLKO NA JEGO NOS (jeśli to jest nos :P)

Nigdy ale to nigdy nie podważaj mocy Chucka Norrisa. To jest przestroga, pamiętaj... ;p
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek

Post 9 lip 2012, o 09:34

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

pkmovies92 napisał(a):
MButek napisał(a):
A w ogóle to witam przybyłych do tego wątku!


Lul, myślałem że to mój wątek... ;)

Ale również cieszę się że co raz więcej osób się tutaj wypowiada!


Ojj sorry, jak zaczęła się dyskusja o Pałacu Jabby to już poczułem klimat mojego wątku :)

Ale, w końcu tylko ty i ja tutaj się najczęściej udzielaliśmy oraz 1MacLego i WysokiFilms. Więc powitałem nowych w rozmowie :)

No bo w końcu, jak 2 osoby rozmawiają i jakieś dołączają, to te dwie osoby witają :D

Co tam będę się tłumaczyć. Racja jest po twojej stronie. :lol:

Może skończymy już o Jabbie i Pałacu Jabby? Trochę to tu miesza. Dyskusje na ten temat lepiej przenieść do wątku "Star Wars 2012"

Co prawda ja zacząłem tu z Jabbą, jako że przekazałem wam konkurs na urozmaicenie Pałacu, jednak to miało służyć jako plotka o przyszłych zestawach :)

W każdym razie KONIEC!

Tutaj możemy dyskutować o uzupełnieniu Pałacu Jabby, wasze propozycje, ale nie o secie 9516. Opinie na jego temat do "Star Wars 2012" :!:

TheLEGOSTARWARSPL napisał(a):
Mam pomysł na minifigurkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mianowicie niebieski słoń..... Zapomniałem jak koleś ma na imię.... Chyba Max Rebo Macie tu zdjęcie: :D Obrazek Takiego kolesia Chuck Norris się boi!!! PATRZCIE TYLKO NA JEGO NOS (jeśli to jest nos :P )
Obrazek xD heh.


No tu to masz rację! Ale czemu tylko jedną minifigurkę zaproponowałeś? Cały zespół Max'a Rebo! No i tu jest ta kwestia, jakie prace wygrają ten konkurs co opisałem wcześniej.

Moje 4 propozycje:

*Grota Rankora (Rankor, Malakili, Gamorrean Guard, inni)

*Dopełnienie Pałacu (Zespół Max'a Rebo wraz z tancerkami)

*Dopełnienie Pałacu (kosmici, którzy byli gośćmi Jabby, po prostu wszystkie sługi)

*Pokój tortur droidów (EV-9D9, inne droidy)

Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Post 9 lip 2012, o 14:23
TheLEGOSTARWARSPL

Nom, ja bym jeszcze zaproponował więzienie z tymi dziwakami. Ps. ja też od pewnego czasu tu dużo piszę. xD, ok ide pograć w republic at war i pokręcic pare scen w nowym brickfilmie. (ale to trochę nie na temat ... :| )

Post 9 lip 2012, o 22:32
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

TheLEGOSTARWARSPL napisał(a):
Nom, ja bym jeszcze zaproponował więzienie z tymi dziwakami. Ps. ja też od pewnego czasu tu dużo piszę. xD, ok ide pograć w republic at war i pokręcic pare scen w nowym brickfilmie. (ale to trochę nie na temat ... :| )


Skoro nie na temat, to po co to piszesz?

Proszę, powstrzymuj się od tego typu postów, bo nie mają one sensu w takich tematach :|
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 10 lip 2012, o 08:38
TheLEGOSTARWARSPL

Wiem, sorry
Obrazek
Ale już na serio, proponowałbym zestaw: Mobilną stację dowodzenia droidów z geonosis, taka jak ta:
SPHA-Ts
Oraz SPHAT'y czyli te działa, które w tą stację strzelają. :lol:

EDIT: Edytowano ze względu na zbyt duże rozmiary obrazków.

Post 10 lip 2012, o 08:55
TheLEGOSTARWARSPL

A! I skoro prawdopodobnie w 2013 bedzie 2 ep. to siły walczące na geonosis (wypisuję je, ponieważ niektóre z nich (których lego jeszcze nie wyprodukowało) mogą się pojawić) A więc:

Commanders:

Jedi General[6]Yoda[1]
Jedi Master Mace Windu[1]
Jedi Master Ki-Adi-Mundi[1]
Jedi Master Plo Koon[1]
Jedi Master Saesee Tiin.......

Reszta na stronie Wookieepedia: LINK (w tabeli "First Battle of Geonosis")


Tak, a więc mamy tu BARDZO dużo propozycji na zestawy. :? :lol:

EDIT: Edytowałem tego posta ponieważ był za długi i zakłócał estetykę tematu. Proszę na przyszłość umieszczać same linki do strony, zamiast wszystko kopiować i wklejać tutaj...
Ostatnio edytowano 10 lip 2012, o 12:02 przez TheLEGOSTARWARSPL, łącznie edytowano 1 raz

Post 10 lip 2012, o 10:33

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dużo tego :shock:
Przynajmniej jest z czego wybierać ;P
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 10 lip 2012, o 11:54
TheLEGOSTARWARSPL

Mimo wszystko, przede wszystkim oczekuję Lucrehulk-class Core Ship (O którym wspominałem parę postów wcześniej). Spodziwałbym się zestawu dość dużego (Jak Gwiazda Śmierci). Oto przekrój statku:
Obrazek

Post 10 lip 2012, o 12:21
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

TheLEGOSTARWARSPL napisał(a):
Wiem, sorry
Obrazek
Ale już na serio, proponowałbym zestaw: Mobilną stację dowodzenia droidów z geonosis, taka jak ta:

Tu był obrazek, ale zajmował za dużo miejsca więc go usunąłem z mojej odpowiedzi. ( Sshadow )


Oraz SPHAT'y czyli te działa, które w tą stację strzelają. :lol:


Obrazek
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 10 lip 2012, o 13:56
TheLEGOSTARWARSPL

Obrazek
I HATE DOGS..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron