Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 10 lip 2012, o 14:13
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Słuchaj, jeżeli napiszesz jeszcze chociaż jedną rzecz nie związaną z tematem, zostaniesz ukarany. Nie będę Ci przez nie wiem ile postów tłumaczył, abyś tego nie robił! Nikt nie chce wiedzieć tu że idziesz grać na komputerze, czy nienawidzisz psów. Szczerze mówiąc na mem odpowiedziałeś bez sensu. Nawet nie odpisuj mi już w tym temacie.

Koniec, kontynuujcie zaczętą dyskusję.
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 10 lip 2012, o 15:10

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A co myślicie o kanonierkach? Czy wylądują ( o ile się nie mylę po raz trzeci ) na półkach sklepowych? Albo jak według was będą wyglądały nowe battlepacki? ( no bo chyba muszą być co nie? ) Myślę, że fajnie by było, gdyby w jednym z nich był Mace Windu, zwłaszcza dlatego, że jest on dość rzadkim minifigiem z "LEGO StarWars", albo jakiś inny mistrz Jedi.
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 10 lip 2012, o 15:18

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak jak już napisałem na pierwszej stronie, mam pomysły na dwa battle packi. Jeden zapewne będzie z TCW niestety, a drugi z AOTC.
(Bo od roku 2012 łączą dwie strony np. Imperium i Rebeliantów w jeden Battle Pack)
W tym z AOTC mam nadzieję dadzą Sand-Red Battle droidy + Ciemnoniebieskie Super Battle Droidy, a wraz z nimi klasyczne klony pierwszej generacji (nie takie standardowe z TCW....) Mam nadzieję...

Oto obrazki tego, co chętnie bym kupił w 2013 roku. (Zdjęcia minifigów z 2002 roku):

Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 10 lip 2012, o 15:34

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Teraz też tak sobie pomyślałem, że mogli by wyprodukować zestaw z pojedynkiem Obi-Wana-Kenobiego, Anakina i Yody z Dooku oraz jego statkiem, albo arenę Geonosis. ( która była by pewnie całkiem interesującym zestawem )
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 11 lip 2012, o 08:29

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

A wiecie, że w tym roku mamy 10 rocznice Attack of the Clones!

Jeśli chodzi o battlepacki w następnym roku:

Nie uwierzyłbym gdyby w battlepacku pojawił by się Jedi. Do battlepacków są wsadzane jak najmniej unikatowe figurki :)

Jeśli chodzi o TCW, może battlepack związany z Umbarą. Ta seria o Umbarze wszystkich zachwyciła.

A jesli chodzi o sagę SW, jak najbardziej pasowała by tu walka Klony vs Geonosianie/Droidy

Ja to chciałbym zobaczyć chatkę Tuskenów, a w nim
Shmi (to ostatnia szansa! Nastepna będzie jak film pojawi się w 4d! ), 2 Tuskenów, Anakin
Ostatnio edytowano 4 sie 2012, o 17:55 przez MButek, łącznie edytowano 1 raz

Post 13 lip 2012, o 00:17

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
:!: Ukazało się zdjęcie groty/jaskini rankora :!:
oto i ona:http://lego.wikia.com/wiki/File:Rancorpit1.jpg
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 13 lip 2012, o 11:11

Posty: 17
Grota wygląda troche kwadratowo ale fajnie. Wg. mnie powinnidać do tego zestawu trochę tych podłużnych kości z ninjago.

Post 13 lip 2012, o 15:04

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Co do tych kości to się jak najbardziej zgadzam, jednak nie uważacie, że sam rankor jest ciut przymały?
Myślę, że taki(bez jeźdzca) prezentował by się o wiele lepiej http://rebelbricks.tumblr.com/post/21917879235/rancor
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 16 lip 2012, o 14:59

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Nowe obrazki zestawu z Rancor'em na Photostreamie strony FBTB.net na flickr'ze. Oto jeden z nich:

http://www.flickr.com/photos/fbtbnet/75 ... hotostream

Rancor sam w sobie jest strasznie mały, mam nadzieję, że w jego ruchomej paszczy zmieści się minifig, a przynajmniej kość (tak jak w scenie z RotJ). Szkoda, że jest strasznie pozaokrąglany co wybija go z klasycznego stylu LEGO a wbija w megablocksy. Mimo to podobają mi się jego ruchome palce.

@MButek RotJ jest również moim ulubionym epizodem. :)

Teraz coś z innej beczki. Ostatnio wspominałem o nowym designie dla clonetrooper'ów z AotC jaki chciał bym zobaczyć. W jednym poście powyżej, przedstawiłem obrazek takiego minifiga z 2002 roku. Można tam zobaczyć kształt hełmu który by mi najbardziej odpowiadał. Jednak mogę być pewien, że w nowych trooper'ach z AotC nie będzie żadnych dziur na oczy. Ponieważ w dzisiejszych setach SW, minifig taki jak Boba Fett, zamiast wyciętego wizjera w hełmie ma już nadrukowany. Tak samo z resztą jest u Clon'ów z TCW. Są tego plusy i minusy. Dziura w hełmie klasycznego Bob'y Fett'a dawała taką jak by nutkę detaliczności. Jednak minusem tego było, że jego główka musiała być czarna. TLG w późniejszych latach wykombinowało nadruk na czarnej główce jedynego minifiga. Był to Jango Fett z 2002 roku. Minifig Jango miał już nadrukowaną twarz, jednak nadal było kiepsko, ponieważ za każdym razem kiedy zakładało się hełm na głowę Jango, trzeba było odwracać tą główkę, żeby twarz nie była widoczna po przez otwór w hełmie. (Trochę to zagmatwane, ale mam nadzieję że wiecie o co chodzi.) Dla tego uważam, że dzisiejsze hełmy dla Clon'ów i Mando, są dobrze wykonane. (Nie mają dziur)

Wczoraj natknąłem się na brickfilm animacji 3D pod tytułem: "Clone Wars in LEGO - Star Wars Brickfilm" i zobaczyłem coś, o czym od dawna marzę. Oto i klatka z tego brickfilmu, przedstawiająca idealny design hełmów dla Clon'ów z ep. II.

Obrazek

To jest to! Klasyczny kształt z 2002 roku, bez dziur jako wizjer i z odpowiednio wyglądającymi nadrukami! Jest to o wiele lepsze niż ten design dla clonetrooper'ów z zestawów TCW...

Błagam TLG, NIE chcę widzieć w zestawach z Attack of the Clones klonów z TCW!!!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 lip 2012, o 12:07
TheLEGOSTARWARSPL

Taaaak to by było coś, proponowałbym jeszcze aby pojawił się set battlepack z 4 żołnierzami Arc w różnych kolorach. Disign z ostatniego battlepacka klonów był niezły. :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron