Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...
Post 20 lip 2012, o 11:12

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Hmm... Według mnie z AOTC powinni wydać np. Awizo dyplomatyczne klasy J czyli to

http://ossus.pl/images/thumb/1/1f/Barka ... -Barka.jpg

Byłby to spory zestaw i oczekiwałbym minifigów takich jak

-Kapitan Typho
-Pilot z Naboo
-Corde
-Żołnierze z Naboo
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 20 lip 2012, o 19:28

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Losiuman napisał(a):
Hmm... Według mnie z AOTC powinni wydać np. Awizo dyplomatyczne klasy J czyli to

http://ossus.pl/images/thumb/1/1f/Barka ... -Barka.jpg

Byłby to spory zestaw i oczekiwałbym minifigów takich jak

-Kapitan Typho
-Pilot z Naboo
-Corde
-Żołnierze z Naboo


Bardzo fajna propozycja. Większość myśląc o tym epizodzie marzy o klonach. Ty jednak wystartowałeś z bardzo fajnym uzupełnieniem zestawów z drugiego epizodu.

Ogólnie to witam ciebie Losiuman! W końcu jest to twój pierwszy post. :)

Post 20 lip 2012, o 21:13

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Dziękuję butku mam też kilka fajnych pomysłów takich jak:

-Chata Larsów z minifigami rodziny Larsów, Anakina Skywalkera z Ep. II, C-3PO z tego również Epizodu oraz Padme Amidali
-Pościg po Coroscant z śmigaczami Anakina i Zam Wesell, minifigami Obi-Wana, Anakina, Zam i może taksówka Coroscantska z minifigiem pilota (nie wiem jak dokładnie wygląda)
-Jakiś zestaw z Kaminojanami, młodymi i dojrzałymi klonami, Obi-Wanem z AOTC i Fettami.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 20 lip 2012, o 23:47

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Bardzo spodobał mi się pomysł z pościgiem Anakina i Obi-Wana za Zam Wessel, chociaż chyba był już taki zestaw, ale zawsze można go powtórzyć :) W zestawie z Kamino można by dać oprócz figurek jeszcze np. myśliwiec Obi-Wana i wejście do fabryki klonów. Przyszedł mi do głowy też taki pomysł, że LEGO mogło by dać jako jeden z zestawów z AOTC fabrykę droidów na Geonosis! :idea: W końcu, jest to jedno z charakterystycznych miejsc w filmie, a jest tu full opcji. [ np. taśmociąg z droidami, te wielkie "zgniatarki" do metalu ( te, które o mało co nie zmieniły Anakina w naleśnik :mrgreen: ), no i oczywiście Anakina, Padme i R2D2. ] Myślę, że taki zestaw mógłby odnieść pewien sukces, a wy co o tym myślicie?
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 21 lip 2012, o 08:38

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo fajny pomysł. Mógłby być to- tak jak zestaw z pałacem Jabby- zestaw do rozbudowywania. Np. głównym setem byłaby taśma produkcyjna i można by było dokupywać różne elementy fabryki.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 22 lip 2012, o 10:38
TheLEGOSTARWARSPL

Też myślę, że to niezły pomysł, ale czy nie lepiej było by umieścić fabryki w Lucrehulk-class Core Ship i zrobić z tego set wielkości gwiazdy śmierci?

Post 22 lip 2012, o 13:41

Posty: 679
I oczywiście ta zgniatarka miałaby ruchome ściany, poruszające się na przykład na jakichś szynach, czy coś... :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 22 lip 2012, o 15:58

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
ZombieFlowchart napisał(a):
I oczywiście ta zgniatarka miałaby ruchome ściany, poruszające się na przykład na jakichś szynach, czy coś... :D


Nie jestem pewien czy to by wypaliło. Poza tym był to przecież motyw z Gwiazdy Śmierci.
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 24 lip 2012, o 16:01
TheLEGOSTARWARSPL

Ale zgniatarka metalu, ta co anakinowi przyczasnela rękę, calkowicie co innego niz w gwiezdzie śmierci.

Post 24 lip 2012, o 17:04

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Ahh. Sory bardzo. Mi się pomyliło ze zgniatarką śmieci z gwiazdy śmierci
Remember ... Block to block an uneven ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron