Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 33
Lokalizacja: Kielce

SHIFT napisał(a):
Obrazek


Co to ma być za "swamp speeder", już nie mówiąc o tych niby "blasterach" :|
Always two there are. No more, no less... Master and an apprentice.
Obrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak więc 2013 już się skończył, jeżeli ktoś chce podsumowanie roku 2013 może założyć oddzielny temat "Star Wars 2013" tak jak to było z 2012 rokiem. :)

Zmieniamy nazwę tematu na "2014, 2015, 2016..." :D

a tak przy okazji: http://www.brickset.com/browse/themes/?theme=Star%20Wars&year=2014

Lepsze zdjęcia niektórych setów i nazwy tych najnowszych! W tym... MOS EISLEY CANTINA! :o
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

A, tak, widziałem te sety gdzieś w internecie. Nareszcie, po tylu latach, Jedi Interceptor ZNOWU :) :mrgreen: :idea: :lol:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Nareszcie, po tylu latach, Jedi Interceptor ZNOWU :) :mrgreen: :idea: :lol:

Oj nie tak dawno... ;)

Obrazek

P.S. Posiadam oryginał z 2005 roku. :D
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Nareszcie, po tylu latach, Jedi Interceptor ZNOWU :) :mrgreen: :idea: :lol:

Oj nie tak dawno... ;)

Obrazek

P.S. Posiadam oryginał z 2005 roku. :D

Właściwie chodziło mi o tego żółtego. Jak byłem młody to się nim zachwycałem w gazetce. Oryginał miał fajniejszego minifiga.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Holy cow!

Nie ma to jak powrócić do Lego w wymarzonym momencie.

Dziwna historia, przeglądałem sobie fb i pomyślałem o Projekcie Tatooine, który tak chciałem zrobić. Brakowało mi czasu, ale teraz... Pomimo, że wciąż nie szastam godzinami, moja klockowa dusza powróciła. Akurat po Bożym Narodzeniu. Aaa... i tego no, przeglądam sobie fb i widzę wpis HB z nagłówkiem "Lego Dewback in 2014??".

Zgadnijcie co zrobiłem...

Wszedłem!

tam i oto znalazłem zdjęcie animowanego Dewback'a z minigry adwentowej. Byłem co najmniej uradowany. Pomyślałem sobie o mojej teorii spiskowej, którą kiedyś tu zamieściłem. Obstawiałem 2015/2016 rok. Opuściłem tego newsa i zająłem się swoimi rzeczami.

Jakiś czas później na innej stronie znalazłem zdjęcie z oferty jakiegoś sklepu z samym napisem Mos Eisley Cantina (bez żadnego zdjęcia). Był numer katalogowy, ale nic więcej, żadnych innych zestawów, tylko ten. Pomyślałem o jakimś żarcie/nie wypale czy co.

ALE!

Doczekałem się tego, że do internetu wyciekły zdjęcia zestawów (jeszcze zastąpionymi zamiennikami) i ogólnie cała lista. Wśród nich, a jakże Mos Eisley Cantina.

Pomimo tego, że posiadam (hohoho) starą Kantynę i z Greedo i z Dewbackiem to jestem wniebowzięty tą informacją. Zestaw "so rare" ,że w końcu musieli go reedytować.

Co do zdjęcia z nową kantyną...

Jest Dewback! - hohoho, moja makieta nabierze kolorków, bo nie poprzestanę na jednym patrolu imperium... Taka okazja (na kupienie akurat tego stworka) jest raz na 10 lat!!

Sandtrooper - no raczej musi być, skoro Dewback to i jego jeździec :3 ALE! Na tym zdjęciu zamiennikowym widać, że Sandtrooper ma tors figurki z TOR! CZEMU?! Czy to ma oznaczać nowe designy Sandtrooperów, których i tak dopieścili?! Osobiście mam ich chyba 8 i nie będę zadowolony, jak mi "powiedzą", że wszystkie są już stare...

Na obrazku widać, też Luke'a i landspeeder... CZEMU?! Po jaką cholere wciskają ścigacz, który wydali całkiem nie dawno. Oczywiście zajebiście nie zajebista figurka Luke'a z włosami prosto z fryzjera musi być... Jestem tym niestety zawiedziony, że widać tu skrawek tego landspeedera. Świadczy on o tym, że zostaje mniej klocków na samą kantynę. Po za tym, fig Luke'a zajmuje miejsce dla zajebistego figa jakiegoś kosmity, którego mogli by wyprodukować...

Jest też Han Solo... Który to już? 20? Właściwie to jest figurka, która miała najwięcej redesignów ever! Co roku nowa wersja...
Kurna, w Microfighters też jest nowa wersja. Jak jeszcze jej nie widzieliście to powiem wam, że jest "niczym Luke".

Jeden niezindetyfikowany kolorowy kolega? - na myśl przychodzi mi Greedo, choć teraz mając tego figza liczyłbym na co innego, np. Ponda Baba ( MOJA TEORIA SPISKOWA!!:3 )

Oraz dwóch kolegów ze Spongebob'a :D - Istnieje kilka teorii. Jedną z nich jest teoria, że jest ich tam trzech (lewa krawędź) W takiej ilości, tacy sami, w czarnych szatach... CANTINA BAND! Haha! To oznacza, że jeżeli chcesz mieć cały skład grupy muzykantów galaktycznych, musisz kupić 3 kantyny :3 (lub oddzielnie figurki - TLG tego nie popiera) To już jest coś nowego, dosyć znanego z sagii, także gg TLG.

-???- GDZIE JEST PONDA I DOKTOREK?! GDZIE WUHER?! - okej, Wuhera mogę jeszcze przeboleć, w końcu barman... bar... lego... pijactwo... dzieci... lego

Kantyna - wygląda skromnie, widać że będzie "składana", jakoś nigdy budynki od Lego z tych licencjonowanych zestawów nie powalają, ale od czego jest wyrażenie MOC :3

NIE MNIEJ dziękuję za ten zestaw. Nie ma opcji bym nie kupił. Chociażby dla muzyków i Dewbacka!

Aa i jeszcze coś. Ludziska z Eurobricks, narzekają że niema Hammerhead'a. Poprostu płakać mi się chce jak to czytam. Jakby nie mogli spojrzeć na set niżej z Yoda Chronicles. Co prawdaż jest i tam literówka, ale Ithorianin...

Bardzo dobra taktyka. Kupując kantynę, zmuszają fanów do zakupu set'a YC dla właśnie Hammerhead'a.

ILE TO DODAĆ JAKIŚ WYJEBISTY TORS.


Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Hohoho!

Codziennie człowiek uczy się czegoś nowego. A więc znamy opisy zestawów.

Enter the Mos Eisley Cantina™ including droid scanner, bar, slide-out floors, opening roof, plus a Landspeeder, dewback and 8 minifigures. - to jest jeden opis ze sklepu ("nie legowy")

I opis z drugiego:

Welcome to the noisy and dangerous Mos Eisley Cantina™ on the desert world of Tatooine! Park the landspeeder and enter, staying clear of the giant dewback drinking from the trough outside. Make sure Luke, Han and Obi-Wan have their weapons with them as th Recreate iconic Star Wars scenes at Mos Eisley Cantina™! - napisany właśnie w stylu TLG

Daje nam to trochę do myślenia.

Przede wszystkim już wiemy że dostajemy 8 figurek + Dewback!! :idea:

Na pewno już będzie razem landspeeder :/ , ale i BAR!

Do tego grona dochodzi Obi - no cóż...

Dowiadujemy się też o skanerze droidów... :x

Jeez! Taki set! i jeszcze wplatać mi tu R2 albo 3PO albo oba :/

Co prawdaż, 3PO dostaje nadruk na nóżki, wzorując się na TC-4 (prawdopodobnie, promce na May the 4th, którą już można nabyć w Toy R Us w Hong Kongu)

Obi, Luke, Han, Sandtrooper i dalej mamy miejsce dla 4 minifigów!!

Skoro bar to może Wuher, albo Ponda...

a jak Obi to i Ponda :3

Ajć! Już nie mogę się doczekać!


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

AraxussYexyr napisał(a):
Obrazek
Byłem ostatnio w sklepie lego żeby zobaczyć czy nie mają czego nowego i tak tylko się chciałem pochwalić. :)

"General Grievous' Wheel Bike" :mrgreen: Epicki zestaw.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Wow. Sety prezentują się ładnie, tylko o co chodzi z "Rebels"? Bo ja nie w temacie, jak coś. Ale TLG chociaż coś pokazuje, jakieś zdjęcia i koncepcje i daty i w ogóle przeciwieństwie np. do Apple [Przez to, że niczego nie ujawniają nie wiem co robić, czy kupić iPhone 5s, czy czekać do nie wiadomo kiedy na premierę iPhone'a 6 (Tak, zamierzam kupić iPhone'a :geek: za własne, zarobione pieniądze :ugeek: )].
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron