Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Obrazek
Wtf czo to za broń? :cry:
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
Obrazek

A więc stało się... nowy Chewbacca...... :cry:

SHIFT napisał(a):
Obrazek
Obrazek

WTF? Pasują do tych z Comic-Conów... Przynajmniej Clone II Fazy ma przyzwoity nadruk, do tego na nogach! Będą zapewne po 50zł... Planety poszły w odstawkę? :(

SHIFT napisał(a):
Obrazek

Odgrzewane kotlety... Ten Vulture-droid jest lipny... ale myślę, że będzie miał dobrze wykonany mod lądowy. I wheel-bike ciekawy, ale ten electro-staff znowu inny niż te co mieli Magnaguard'zi... Znowu nowe flick-missles'y?

SHIFT napisał(a):
Jaram się imperialnym battlepackiem. :D

Me too! :D
Natomiast Kashyyyk troopers bardzo ciekawi! Niestety każdy neos będzie je miał... Ale nowy mold dla scout'a? Tak jak myślałem.... Pa pa klasyczni scou'ci... :(

SHIFT napisał(a):
Obrazek

NO KUR#@.... Grievous z The Clone Wars w setach z epizodu III... Przynajmniej będzie biały (wnioskując po zdjęciach) i chyba nadruki mu zmienią na filmowe... No ale ciało z TCW?... Ciekawe czy widzieli mój koncept 3 wersji Grievous'a? Myślę że choć jedna osoba z teamu mogła go zobaczyć i zapamiętać parę szczegółów. Zwróciła pewnie uwagę na to, że ludzi wkurza Grievous w kolorze droidów bojowych...

SHIFT napisał(a):
Wtf czo to za broń? :cry:

Ta broń strzela studami!... omg.... takie mini flick-missles.... Czego to nie wymyślą... Ciekawe na jaką odległość będzie leciał stud i na jak długo to będzie dostępne w zestawach? :roll:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Pewnie stud będzie spadał 0,5 cm od broni.. No, masz rację, ludzie (na Flickrze) już się burzą. Oby nie zagościłła na zbyt długo. ;)
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Pierwszy raz muszę powiedzieć że nowe sety ze SW są beznadziejne ;c Dali jakieś nowe beznadziejne guny (które pewnie są nowym elementem). Jeszcze nigdy się tak nie zawiodłem na setach... Figi byłyby ok gdyby miały tradycyjne hełmy z 2005 roku. Jeśli chodzi o same modele to beznadzieja, nic nowego a do tego dzieciuchowe. Stare najlepsze klony pójdą w odstawkę ;c

EDIT: zwróćcie uwagę na górne części zdjęć, Vader będzie od 2014 postacią na pudełka.
Co mi się w tych setach podoba to jedynie to że zrobili Neimoidianina i nowego Bazz Droida który wydaje mi się że będzie lepszy od tradycyjnego.
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

MegaSpaceFighter napisał(a):
Pierwszy raz muszę powiedzieć że nowe sety ze SW są beznadziejne ;c Dali jakieś nowe beznadziejne guny (które pewnie są nowym elementem).
Spójrz na obrazki z battle pack'ów. To nowy rodzaj misslesów... (tak jak pisałem w poprzednim poście) Te guny są trochę takim nawiązaniem do klasycznych megafonowych blasterów, nie sądzicie?

MegaSpaceFighter napisał(a):
EDIT: zwróćcie uwagę na górne części zdjęć, Vader będzie od 2014 postacią na pudełka.
Miałem o tym wcześniej napisać, to wygląda jak Tribute dla zestawów z 2005 roku (tam też logo SW było pomarańczowe z okazji premiery RotS oraz Vader po prawej, a w tle Mustafar).
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 679
Cóż nic nowego tu nie wniosę, no coż chyba to żeczywiście ma zastąpić te planety, no coż forma nieco większa i więcej figów, czy to lepiej, jak dla mnie, to jeśli by było w podobnej cenie to mogło by się opłacać kupić chodźby dla różnych elementów. Pomysł ogólnie dziwny, nawet ja bym chyba czegoś takiego nie wymyślił. A te dziwne bronie to może miały przypominać te stare, z megafonów? Wkażdymbądźrazie możliwość miotania czymkowiek z broi ręcznej, nie jest dla mniezbyt negatywna...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
pkmovies92 napisał(a):
Te guny są trochę takim nawiązaniem do klasycznych megafonowych blasterów, nie sądzicie?

Coś w tym jest, jak jeszcze nie było tego wyraźniejszego zdjęcia to właśnie tak się zastanawiałem, co to jest. Podobne do megafonów, ale jednocześnie nie mogły nimi być..
ZombieFlowchart napisał(a):
żeczywiście

D:
MegaSpaceFighter napisał(a):
Figi byłyby ok gdyby miały tradycyjne hełmy z 2005 roku.

Mnie tam te hełmy z "dziurami" jakoś nie fascynują...
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Obrazek

BARC speeder ma desing z lego TCW, ale ogólnie jest okay

Obrazek

AT- AP wygląda jakby urwało się z tych starych TCW z Cartoon Network

Obrazek

Na te mini sety mam tylko jedno słowo- żenada

Obrazek

Kanonierka separatystyczna jest bardzo podobna do tej z TCW, ale ogólnie jest ładna ;)

Obrazek

O mini setach już się wypowiadałem...

Obrazek

Vulture Droid zryty, Eta-2 Actis jest w porządku, V-wing to coś na co czekałem od paru lat :idea: , a pojazd ostrokołowy jest średni :oops:

Obrazek

Do setu z gwardzistami imperialnymi nie mam zastrzeżeń, ale już w secie z clon trooperami nie potrzebnie dodawali ten miniaturowy śmigacz bagienny :evil:
Remember ... Block to block an uneven ...


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
SideUniversal napisał(a):
Czemu gwardziści mają miecze ?

http://starwars.wikia.com/wiki/Force_pike
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 33
Lokalizacja: Kielce

Wolałem już sety z planetami, a nie jakieś microfighters :(
Always two there are. No more, no less... Master and an apprentice.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron