Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 679
Ja też nie wiem o co biega z rebels, ale chętnie bym kupił tego gostka, bo jest zdaje się uniwersalny, a na takich mi zależy.


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Wow. Sety prezentują się ładnie, tylko o co chodzi z "Rebels"? Bo ja nie w temacie, jak coś. Ale TLG chociaż coś pokazuje, jakieś zdjęcia i koncepcje i daty i w ogóle przeciwieństwie np. do Apple [Przez to, że niczego nie ujawniają nie wiem co robić, czy kupić iPhone 5s, czy czekać do nie wiadomo kiedy na premierę iPhone'a 6 (Tak, zamierzam kupić iPhone'a :geek: za własne, zarobione pieniądze :ugeek: )].

Specjalnie nie mówią, aby ludzie żyli w niepewności i kupowali to co jest obecnie na rynku. A jak wyjdzie coś nowego to potem znowu kupują. Zestaw klocków to nie to samo co iphone, z punktu widzenia biznesmenów. Więc jeden kupiony iphone przez dzianą osobę to większy zarobek za jeden produkt, niż za jeden zestaw nabyty przez pkmovies'a. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

AraxussYexyr napisał(a):
Rebels = Nowe TCW ale w czasach starej trylogii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ach, więc wszystko jasne. Zaniedbałem to co się dzieje w uniwersum SW ;) No cóż dzięki za wyjaśnienie mnie, ZF'owi i innym jeśli ktoś nie wiedział o co chodzi :)

pkmovies92 napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Wow. Sety prezentują się ładnie, tylko o co chodzi z "Rebels"? Bo ja nie w temacie, jak coś. Ale TLG chociaż coś pokazuje, jakieś zdjęcia i koncepcje i daty i w ogóle przeciwieństwie np. do Apple [Przez to, że niczego nie ujawniają nie wiem co robić, czy kupić iPhone 5s, czy czekać do nie wiadomo kiedy na premierę iPhone'a 6 (Tak, zamierzam kupić iPhone'a :geek: za własne, zarobione pieniądze :ugeek: )].

Specjalnie nie mówią, aby ludzie żyli w niepewności i kupowali to co jest obecnie na rynku. A jak wyjdzie coś nowego to potem znowu kupują. Zestaw klocków to nie to samo co iphone, z punktu widzenia biznesmenów. Więc jeden kupiony iphone przez dzianą osobę to większy zarobek za jeden produkt, niż za jeden zestaw nabyty przez pkmovies'a. ;)

A no właśnie. Cała strategia biznesowa polega na niby nie wypuszczaniu informacji, ale czasem "coś" tam przypadkowego się wymsknie żeby nakręcić ludzi na kupno :mrgreen:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Za czasów dzieciństwa niewiedza jakie zestawy się pojawią w nowym roku miała swój ogromny urok. Mieliśmy niespodziankę w formie zestawu na półce od razu gotowego do kupienia. Pamiętam ten zachwyt na nowe Rackshi, albo zestawy z SW. Teraz wiemy wszystko pół roku przed. Najpierw dostajemy informacje jak nazywa się zestaw, potem zamazane zdjęcia prototypów, następnie obrazki w dobrej jakości, a na końcu widzimy zestawy w sklepie...

Niby fajnie że wiemy wcześniej, ale nie do końca.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Obrazek

Z dedykacją dla MButka.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

:shock: :idea:

Teraz chyba jakaś moda na Tatooine czy co :3

Jestem mega zachwycony tym obrazkiem, szczególnie że polowałem na starego Sandcrawlera z miernym skutkiem. Być może przydało by się mu kilka tiles bo cały studowy piaskoczoł wygląda nienaturalnie, jednak od czego jest BL.

Zastanawia mnie również ilość figurek, na dużym jest 2 Jawów + Owen Lars, a w rogu, w "kokpicie" 3 Jawów...

Czy to ma oznaczać 5 Jawów?! :shock:
Mogę się mylić, bo nie widać tego dokładnie, ale Jawowie mają inne główki, trochę komiczne oraz nie mają pelerynek co też wygląda dziwnie i KOMICZNIE...

Ale gdzie są droidy?!

Jawa kojarzą się zawsze z droidami (zepsutymi lol), a tu nie widzimy żadnego.

Również z tego co słyszałem cena ma wynosi 300+$ także w Polsce cena będzie raczej jeszcze bardziej zaporowa.

No nic, trzeba już zacząć zbierać. Takiej okazji na pewno nie przepuszczę.

Ajć! Ten rok będzie wyjątkowo kosztowny :P Kantyna + Sandcrawler + B-Wing + jeszcze coś = ojej :o


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Co jak co, pudełko piękne, a zestaw zapowiada się świetnie!
Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Co jak co, pudełko piękne, a zestaw zapowiada się świetnie!
Obrazek

Więc jednak są droidy. Phew! Tylko najbardziej żałuję tych dziwacznych nowych Jawów bez płaszczy i z wielkimi oczami. Jawowie są przydatnymi figami, bo mają brązowe kaptury, co jednak NIE ZMIENIA KURDE FAKTU, że nadal i tak nie mam brązowych płaszczy :evil:
PS Ale planuję się niedługo wybrać do sklepu z dwoma setkami i kupić różne zwiksowane rzeczy :)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

:shock: fajny ten pojazd, nie wiem czemu ale kojarzy mi się on z serią dino 2010 ;)

ps: te wookie mają jakieś dziwne mordy :|
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
http://nasze-zabawki.pl/klocki,lego,star-wars,sandcrawler,4068_Produkt.aspx

:o A to nie było tak że tego zestawu nie wypuścili bo ZA DROGI ZA DUŻY itd itd?

Obrazek
Szkoda że cena tego zestawu to 110 % tego co uzbierałem przez półtora roku...

Obrazek

Chyba że przyjmują inne waluty np takie:

Obrazek

albo takie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ech marzenia..
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją


cron