Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

W tym temacie możemy się wypowiadać na temat tego, co chcielibyśmy zobaczyć jako nowy zestaw, lub nowy minifig z uniwersum Star Wars! Można również się dzielić informacjami na NA PRAWDĘ wychodzące zestawy na lata 2013, 2014, 2015 itd.

---

Zapewne wszyscy już wiecie, że nie przepadam za fleshowymi główkami... Mimo to, chciałbym jeszcze zobaczyć kilka postaci w wersji LEGO. Jednym takim przykładem, który nie wymagał by fleshowej skóry jest C-3PO z epizodu I. Zawsze mnie zastanawiało, jak by wyglądał? Czy był by to klasyczny kształt droida protokolarnego z nadrukami kabli i mechanizmów, czy kompletnie nowy minifig ze specjalnymi częściami na ręce, nogi a nawet głowę? Chciałbym też zobaczyć Shmi Skywalker w wersji LEGO, bo jest jedną z ważniejszych postaci Star Wars, jest w końcu matką Anakin'a Skywalker'a/Vader'a.
Ciekawi mnie jeszcze, czy rok 2013 będzie przeznaczony na nowe zestawy z AOTC (ep.II)? Na pewno będzie mnóstwo kolejnych Clone Wars-owych setów, ale mnie kompletnie nie interesują. (Nowe TCW zniszczyły atmosferę Star Wars...). Uważam że sub-seria episode II znowu zawita w sklepach, ponieważ strasznie dawno była dostępna, dokładniej w latach 2002-2003! Z tego co już wszyscy zauważyli, LEGO odnowiło kilka setów z ep.I i ep.III, więc stąd moje przypuszczenia produkowania nowych zestawów dla ep.II w roku 2013.


EDIT: Ostatnio w internecie udało mi się znaleźć customa C-3PO z The Phantom Menace, jak dla mnie wygląda ciekawie, mimo że to tylko klasyczny protokolant z decalsami:

Obrazek


EDIT 2: Oto i cała lista naszych pomysłów na minifigi SW:

- C-3PO z ep.I The Phantom Menace od pkmovies92
- Shmi Skywalker z ep.I, II The Phantom Menace i Attack of the Clones od pkmovies92/MButek
- Kaminonianie z ep.II Attack of the Clones od pkmovies92
- Boss Nass z ep.I The Phantom Menace od 1MacLego


EDIT 3: Lista odsłoniętych zestawów, roku 2013:

:arrow: 10240: Red Five X-Wing Starfighter (UCS)
Obrazek

:arrow: 30240: Z-95 Headhunter (mini)
Obrazek

:arrow: 30241: Gauntlet (mini)
Obrazek

:arrow: 30242: Republic Frigate (mini)
Obrazek

:arrow: 30243: Umbarran MHC (mini)
Obrazek

:arrow: 66449: Super Pack 3-in-1
Obrazek

:arrow: 75000: Clone Troopers vs. Droidekas
Obrazek

:arrow: 75001: Republic Troopers vs. Sith Troopers
Obrazek

:arrow: 75002: AT-RT
Obrazek

:arrow: 75003: A-wing Starfighter
Obrazek

:arrow: 75004: Z-95 Headhunter
Obrazek

:arrow: 75005: Rancor Pit
Obrazek

:arrow: 75006: Jedi Starfigher & Kamino
Obrazek

:arrow: 75007: Republic Assault Ship & Coruscant
Obrazek

:arrow: 75008: TIE Bomber & Asteroid Field
Obrazek

:arrow: 75009: Snowspeeder & Hoth
Obrazek

:arrow: 75010: B-Wing Starfighter & Endor
Obrazek

:arrow: 75011: Tantive IV & Alderaan
Obrazek

:arrow: 75012: BARC Speeder with Sidecar
Obrazek

:arrow: 75013: Umbaran MHC (Mobile Heavy Cannon)
Obrazek

:arrow: 75014: Battle of Hoth
Obrazek

:arrow: 75015: Corporate Alliance Tank Droid
Obrazek

:arrow: 75016: Homing Spider Droid
Obrazek

:arrow: 75017: Duel on Genosis
Obrazek

:arrow: 75018: JEK-14’s Stealth Starfighter
Obrazek

:arrow: 75019: AT-TE
Obrazek

:arrow: 75020: Jabba’s Sail Barge
Obrazek

:arrow: 75021: Republic Gunship
Obrazek

:arrow: 75022: Mandalorian Speeder
Obrazek

:arrow: 75023: Advent Calendar
Obrazek

:arrow: 75024: HH-87 Starhopper
Obrazek

:arrow: 75025: Jedi Defender-Class Cruiser
Obrazek

EDIT 4: Zmiana dat w nazwie tematu na "2014, 2015, 2016..."
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 4 cze 2012, o 16:42

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Już mówiłem o tym w wątku o tegorocznych zestawach SW, że w następnym roku (albo dalej) chciałbym Kantyny Mos Eisley. Tym razem, jeszcze z Ponda Babą i dr. Evazan'em. Być może nie, ale chyba właśnie się zanosi na ponowienie tego zestawu. :D

Wnioskuje to na:
-filmie Padawańskie Widmo (PW)

Już mówię dlaczego. Premiera tego "filmu" odbyła się 22 lipca 2011 roku. Wtedy jeszcze nie było nic wiadomo o zestawach na kolejny (2012 rok). W filmie (we fragmentach z Tatooine) pojawiły się takie postacie jak: Jabba, Bib, Gamorrean Guard itd. Były one przedstawione w nowym designie, właśnie tak jak teraz są zapowiadane (w Niemczech sprzedawane :( ) Jaki z tego nasuwa się wniosek? Że własnie w tym filmiku są zawarte zapowiedzi przyszłych figurek. :)
Wracając do Kantyny, w PW była również scena z kantyny. Były tam: Siostry Tonnika, Wuher, Ponda Baba, Greedo itp. Łatwo zauważyć figurkę Ponda Baby, gdyż ma fantastyczną główkę. 8-)

Obrazek
- LEGO Star Wars: The Padawan Menace by fbtb, on Flickr

Jeśli wierzyć temu co wypisuję, to chyba będzie to wielki zestaw.

Nie wiem czy to one, ale na blogu Lego Star Wars pojawił się wpis z tym zdjęciem.

Obrazek

Te dwie figurki żeńskie po lewej nie przypominają mi Sióstr, ale przynajmniej jeden strój figurki (tors) pasuje do odpowiednika z filmu. Nie zgadzają się za to: własy, głowki.

Hmmm. Co o tym myślicie?
Ostatnio edytowano 7 cze 2012, o 19:48 przez MButek, łącznie edytowano 1 raz

Post 7 cze 2012, o 09:58

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

@pkmovies92

Hymmm. Na początek: Fajny ten custom :) 8-)

Bardzo fajny pomysł z tą figurką. Brakuje jej w klockowym świecie. Jeśli chodzi o to czy całkiem nowa figurka, czy tylko pomalowany, regularny protokolant to niestety muszę powiedzieć, że TLG wprowadziło by raczej pomalowanego protokolanta.

A wiecie kogo mi brakuje jeszcze?

Shmi :!:

Już widzę zestaw (w moich myślach): Dom piaskowy Anakina, a w nim: mały Anakin, Shmi, C3PO, Watto itp. :D

Post 7 cze 2012, o 12:09

Posty: 148
A mi brakuje setów z III epizodu. Chciałbym zobaczyć nowych clonetrooperów po niższej cenie lub jakieś ciekawe battlepacki.

Post 7 cze 2012, o 13:07

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Właśnie mnie oświeciło co do nowych setów z epizodu II (Attack of the Clones). Wpadłem na kilka fajnych pomysłów na sety w 2013 z AOTC. Oto i moja lista, do której co jakiś czas będę dopisywał nowe pomysły na odnowione/nowe sety i minifigi. Oto i ona:

- Odnowiony zestaw 7133 (Bounty Hunter Pursuit) + ASN-121 assassin droid + Odnowiony Anakin z ep.II + Odnowiony Obi-Wan z ep.II + Odnowiona Zam Wesell + Nowa Padme
- Jakiś zestaw przedstawiający Kamino + Nowe minifigi Kaminonian + Odnowiony Jango Fett + Odnowiony Obi-Wan z ep.II
- Specjalna edycja Slave I w kolorach z ep.II (ten sam design co 8097) + Odnowiony Jango Fett + Odnowiony młody Boba Fett
- Odnowiony Jedi starfighter Obi-Wan'a 7143 + Obręcz nadprzestrzenna
- Jakiś zestaw pojedynku Obi-Wan'a i Anakina z Dooku + Klasyczny Yoda (Nie z Clone Wars) + przewracający się słup(?)
- Clone trooper Battle pack na Geonosis + Stary/aktualny design pierwszych klonów
- Geonosian droid Battle pack + Czerwonawe battle droidy + Klasyczny design Geonosianów + Ciemnoniebieskie Super battle droidy
- Zestaw z Anakinem i Tusken'ami + Odnowiony speederbike + Nowa minifigurka Shmi Skywalker + Odnowiony Anakin + Hata Tusken'ów

Ostatnio z resztą zauważyłem, że rok 2013 będzie DZIESIĘCIOLECIEM zestawów z Attack of the Clones! (Co prawda pierwsze sety z ep.II były w 2002, ale w 2003 były te ostatnie. Więc może TLG czekało z reinkarnacją AOTC do 2013?)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 9 cze 2012, o 09:53

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

Słuchajcie :!: Nie wiem czy o tym wiecie, ale w najbliższym czasie (ponoć w lecie) ma zostać wydana ponownie złota figurka C-3Po, tym razem z nowym designem. 8-) Być może, będzie nawet wydawana w zestawach :!:

Odsyłam tu do źródła tej plotki. Ale uprzedzam, że znajomość angielskiego jest obowiązkowa. ;)
http://thebrickblogger.com/2012/04/lego-star-wars-new-chrome-gold-c-3po-coming/

PS. Być może wybrałem zły wątek na tą informacje, ale napisał to tu, gdyż jeszcze nic nie wiadomo co do daty. :)

Post 9 cze 2012, o 12:44

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak, Tak, TAK!!! Od zawsze marzyłem o chromowo złotym 3PO! Mam ogromną nadzieję że będą randomowo dostępne w setach (tak jak to było z chromowym Vader'em). Teraz wystarczy tylko czekać na artykuł o nowym chromowym C-3PO na Brickipedii, który potwierdzi, że można je znaleźć w zestawach. Bardzo dziękuję za info MButku! Dzięki Tobie dowiedziałem się dwóch rzeczy: że limitowany, chromowany, legendarny 3PO powróci, oraz tego kto jest odpowiedzialny za te wszystkie zmiany, które dokonano starym dobrym minifigom z SW...

Cytuje: Chris also told me a bit about the new stormtrooper torso, which he made because he was tired of looking at the old, inaccurate design.
Tłumaczę tym którzy nie rozumieją: Chris opowiedział mi również o nowym wyglądzie torsów szturmowców, które zostały wprowadzone ponieważ był zmęczony patrzeniem na stare, "nie podobne do oryginału" nadruki. :!:

Obrazek

Czy ja dobrze słyszę? a raczej czytam? Te wszystkie zmiany zostały wprowadzone dla tego, bo projektantowi znudził się stary wygląd? Czy oni nie myślą w ogóle o fanach? Tak, myślą o nas, ale TYLKO PRZEZ PRYZMAT NASZYCH PIENIĘDZY które dla nich wydajemy. Wprowadzają nowe nadruki również po to, aby tworzyć kompletnie nowe minifigurki, mimo że już były odnawiane setki razy. To jest taki wredny cios dla kolekcjonerów, którzy zawsze starają się mieć całą kolekcję np.: Luke'a, Han'a itp... Niestety te starania poszły na marne, bo ciągle i ciągle wychodzą nowe wersje minifigów, których starych poprzedników fani mają już od dawna w kolekcji! KOMERCHA! KOMERCHA! KOMERCHA!!!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 9 cze 2012, o 18:35

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

A mi brakuje jeszcze jednego zestawu z epizodu I i jest to miasto gunganów. Przydałaby się tam minifigurka Boss Nass'a i kilku gunganów oczywiście, bo po przeglądzie wszystkich dotychczasowych zestawów jest ich może 20, a na dodatek są porozrzucane po czasem bardzo drogich zestawach.
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 9 cze 2012, o 20:09

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Tak, minifigurka Boss Nass'a to dobry pomysł! :)

Słuchajcie, mam pomysł. Będę robił listę pomysłów na nowe minifigi Star Wars w pierwszym poście. :) Będzie fajnie spojrzeć na tą listę w przyszłości, aby sprawdzić czy nasze pomysły przeistoczyły się w realia. :idea:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 9 cze 2012, o 23:53

Posty: 70
Lokalizacja: Suwałki

@pkmovies92

No fajny ten pomysł z tą listą. Dodaj jeszcze do tej listy Ponda Babe i ewentualnie dr. Evezana (aczkolwiek go nie proponowałem, ale jak jest Ponda to musi być też on) .

Następna strona

Powrót do Serie za licencją


cron