Strona główna forum Park Serie LEGO Serie za licencją "Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

"Przepowiednie" dla serii Star Wars 2014, 2015, 2016...

Star Wars, Harry Potter, Lord of the Rings itp...

Posty: 69
pkmovies92 napisał(a):
Cudowne, złote lata LEGO Star Wars... Jak ja tęsknie za nimi... :cry:

Obrazek

Jeszcze żółte główki były...
Te zestawy mają w sobie coś "magicznego". Mam nawet ten zestaw z Boba Fettą. Dobry set :?


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

TheGibek777 napisał(a):
Jeszcze żółte główki były...
Te zestawy mają w sobie coś "magicznego". Mam nawet ten zestaw z Boba Fettą. Dobry set :?

Żółte główki są oczywistością! To było coś czego nigdy nie powinno się tknąć w LEGO, to było między innymi głównym znakiem rozpoznawczym, coś co "ludziki" LEGO czyniło LEGO! O beznadziejności ideologii tworzenia nowych nadruków już nie chce mi się gadać...

Co do zestawów, to o wiele więcej aspektów czyniło je świetnymi, nostalgia nie ma tu nic do rzeczy. Jednym z nich są nawet pudełka! Były takie Star Wars'owe (kosmos w tle), proste, czyste, i ze złotym klasycznym chromowym logiem SW. A teraz?... Dzisiejsze box art'y nawiązują jedynie do danego epizodu lub show, i są w randomowych kolorach jak na przykład zielony... Wtedy to było uniwersalne.

Na przykład taki Rex lub chude komputerowe klony na pudełku zestawu z klasycznej trylogii... To nie pasuje i wkurza...

Za nowy wygląd pudełek nie obwiniam LEGO, bo muszą robić dany "box art sheme" na życzenie Lucasfilm Ltd. (teraz Disney...) Muszą tak robić jak wszystkie inne firmy zabawek. No ale cóż zrobić...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
TheGibek777 napisał(a):
Jeszcze żółte główki były...
Te zestawy mają w sobie coś "magicznego". Mam nawet ten zestaw z Boba Fettą. Dobry set :?

Żółte główki są oczywistością! To było coś czego nigdy nie powinno się tknąć w LEGO, to było między innymi głównym znakiem rozpoznawczym, coś co "ludziki" LEGO czyniło LEGO! O beznadziejności ideologii tworzenia nowych nadruków już nie chce mi się gadać...

Co do zestawów, to o wiele więcej aspektów czyniło je świetnymi, nostalgia nie ma tu nic do rzeczy. Jednym z nich są nawet pudełka! Były takie Star Wars'owe (kosmos w tle), proste, czyste, i ze złotym klasycznym chromowym logiem SW. A teraz?... Dzisiejsze box art'y nawiązują jedynie do danego epizodu lub show, i są w randomowych kolorach jak na przykład zielony... Wtedy to było uniwersalne.

Na przykład taki Rex lub chude komputerowe klony na pudełku zestawu z klasycznej trylogii... To nie pasuje i wkurza...

Za nowy wygląd pudełek nie obwiniam LEGO, bo muszą robić dany "box art sheme" na życzenie Lucasfilm Ltd. (teraz Disney...) Muszą tak robić jak wszystkie inne firmy zabawek. No ale cóż zrobić...

No tak; tylko, że teraz LEGO ma to wszystko gdzieś, bo mają zyski, to po co? I jeszcze hajs im się zgadza z copyright'u
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
TheGibek777 napisał(a):
Jeszcze żółte główki były...
Te zestawy mają w sobie coś "magicznego". Mam nawet ten zestaw z Boba Fettą. Dobry set :?

Żółte główki są oczywistością! To było coś czego nigdy nie powinno się tknąć w LEGO, to było między innymi głównym znakiem rozpoznawczym, coś co "ludziki" LEGO czyniło LEGO! O beznadziejności ideologii tworzenia nowych nadruków już nie chce mi się gadać...

Co do zestawów, to o wiele więcej aspektów czyniło je świetnymi, nostalgia nie ma tu nic do rzeczy. Jednym z nich są nawet pudełka! Były takie Star Wars'owe (kosmos w tle), proste, czyste, i ze złotym klasycznym chromowym logiem SW. A teraz?... Dzisiejsze box art'y nawiązują jedynie do danego epizodu lub show, i są w randomowych kolorach jak na przykład zielony... Wtedy to było uniwersalne.

Na przykład taki Rex lub chude komputerowe klony na pudełku zestawu z klasycznej trylogii... To nie pasuje i wkurza...

Za nowy wygląd pudełek nie obwiniam LEGO, bo muszą robić dany "box art sheme" na życzenie Lucasfilm Ltd. (teraz Disney...) Muszą tak robić jak wszystkie inne firmy zabawek. No ale cóż zrobić...

No tak; tylko, że teraz LEGO ma to wszystko gdzieś, bo mają zyski, to po co? I jeszcze hajs im się zgadza z copyright'u

No Ameryki nie odkryłeś. ;) Ale ja myślę, że gdyby nadal siedzieli w tym co robili kiedyś, mieli by ten sam zarobek, a może nawet lepszy?

Bo wtedy i ja bym chętniej kupował nowe zestawy. ;) :D
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Ehhhhh.....
Znów się zaczyna...
Przestańcie już. Ile można w kółko o tym samym...
Zgadzam się ze wszystkim co wcześniej napisał Pk'ey i Gibek, ale to i tak nic nie da.
Więc prosiłbym o skączenie tej dyskusji, bo takowa (m.in. o kolorze główek) odbyła się już na tym forum.

ziemek17 napisał(a):
No tak; tylko, że teraz LEGO ma to wszystko gdzieś, bo mają zyski, to po co? I jeszcze hajs im się zgadza z copyright'u

Co by nie zrobili i tak bezmózgi amerykaniec z morzem $ w piwnicy to kupi.

P.S Nie bijcie mnie!
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

SHIFT napisał(a):
Ehhhhh.....
Znów się zaczyna...
Przestańcie już. Ile można w kółko o tym samym...
Zgadzam się ze wszystkim co wcześniej napisał Pk'ey i Gibek, ale to i tak nic nie da.
Więc prosiłbym o skączenie tej dyskusji, bo takowa (m.in. o kolorze główek) odbyła się już na tym forum.

ziemek17 napisał(a):
No tak; tylko, że teraz LEGO ma to wszystko gdzieś, bo mają zyski, to po co? I jeszcze hajs im się zgadza z copyright'u

Co by nie zrobili i tak bezmózgi amerykaniec z morzem $ w piwnicy to kupi.

P.S Nie bijcie mnie!

Haha, najwyraźniej źle to odebrałeś, nikt tutaj się nie kłóci, wymieniamy się tylko przemyśleniami. :) Z resztą próbuję jakoś ratować te stronę pisząc cokolwiek, puki tu jeszcze jestem. Może pomógł byś trochę? :)

TheGibek777 napisał(a):
Te zestawy mają w sobie coś "magicznego". Mam nawet ten zestaw z Boba Fettą. Dobry set :?

Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 679
Ah te stare czasy, niestety zginęły, może kiedyś powrócą, mimo wszystko myślę, że może się to jeszcze zmienić po odejściu wojen klonów, chociaż co do przejaskrawionych pudełek i kremowych główek nie byłbym zbytnim optymistą
pkmovies92 napisał(a):
Z resztą próbuję jakoś ratować te stronę pisząc cokolwiek

Hmmm... doskonała strategia, pisać cokolwiek, byle by coś się działo... to może jeszcze zróbmy sztuczny tłum? Ale nie oczekujcie od ludzi, że będą pisać cały czas bez ustanku i będzie w miesiąc dochodzić naście stron do danego postu, po prostu ile można rozmawiać, jak już wyczerpało się temat? zauważyliście, że ludzie najwięcej piszą, jak ktoś założy new topic, albo doda nowe zdjęcia... rozumiem, że chcecie, żeby to żyło, ale nie zrobicie mąki z piasku... To forum to doskonały pomysł, (chociaż wiadomo, że zawsze można coś troszkę poprawić) i dziękuję wam za to co, że je dla nas prowadziliście, ale jeśli chcecie, żeby to żyło, to przede wszystkim nic na siłę, użytkownicy będą pisać, jak będzie o czym...
pkmovies92 napisał(a):
puki tu jeszcze jestem.

Czyli się dokądś wybierasz? Na wakacje? to dobrze, przyda ci się trochę odpoczynku...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
pkmovies92 napisał(a):
Haha, najwyraźniej źle to odebrałeś, nikt tutaj się nie kłóci, wymieniamy się tylko przemyśleniami.

A tam. Od kiedy jestem trochę bardziej aktywny na Flikrze to nie mam już nadziei. Parę dni po premierze Lone Ranger'a gościu mówiący, że ma "tylko" 27 kawalerzystów mnie zniszczył. To niewątpliwie prawda, że te stare sety SW były prześwietne. Jak teraz na nie patrze, to przypomina mi się to uczucie, kiedy byłem mały, a właśnie zaczynał się jakiś epizod SW... Ten dreszczyk po napisach (pewnie głównie dzięki muzyce Williamsa) i klasyczne "obniżenie kamery" z widokiem na przestrzeń kosmiczną i statek. Te figi. Ta moc xD. No i to tak... Jest mi poprostu smutno, że większości tych starych świetnych setów nie zdobędę. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pkmovies92 napisał(a):
Obrazek

Haha!

pkmovies92 napisał(a):
puki tu jeszcze jestem.

:shock: Gdzie się wybierasz?
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Ah te stare czasy, niestety zginęły, może kiedyś powrócą, mimo wszystko myślę, że może się to jeszcze zmienić po odejściu wojen klonów, chociaż co do przejaskrawionych pudełek i kremowych główek nie byłbym zbytnim optymistą

Nie robię sobie żadnych nadziei w tej sprawie, bo to jest pewne że stare sety nie powrócą. Moje wywody mają za zadanie otworzyć oczy innym fanatykom na badziewność większości nowych zestawów itp. itd....

ZombieFlowchart napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Z resztą próbuję jakoś ratować te stronę pisząc cokolwiek

Hmmm... doskonała strategia, pisać cokolwiek, byle by coś się działo... to może jeszcze zróbmy sztuczny tłum? Ale nie oczekujcie od ludzi, że będą pisać cały czas bez ustanku i będzie w miesiąc dochodzić naście stron do danego postu, po prostu ile można rozmawiać, jak już wyczerpało się temat? zauważyliście, że ludzie najwięcej piszą, jak ktoś założy new topic, albo doda nowe zdjęcia...

No tak, lepszą strategią jest nie robienie niczego i narzekanie na okrągło, że wszystko jest "na siłę". I nikt tutaj nie oczekuje aby ktoś pisał byle gówno, bo piszemy na temat, na razie tylko staram się (staram się ja, nie żadne "staramy") aby ktoś dawał tutaj jakieś znaki życia. Temat sam w sobie się nie wyczerpał, skąd ta myśl? Gdybyś chociaż czytał to co piszę to zauważył byś, że nie piszę o tym samym, tylko dopisuje kolejne fakty. Bo chce się nimi dzielić z innymi. Zakładając nowe tematy jest czymś jeszcze gorszym. Ktoś zakłada temat, później odpisuje może jedna osoba i koniec! Po co zaśmiecać forum!? Dobrze pamiętam że sam pisałeś jakie to jest bez sensu zakładać nowe wątki. Czyż nie?

ZombieFlowchart napisał(a):
rozumiem, że chcecie, żeby to żyło, ale nie zrobicie mąki z piasku... To forum to doskonały pomysł, (chociaż wiadomo, że zawsze można coś troszkę poprawić) i dziękuję wam za to co, że je dla nas prowadziliście, ale jeśli chcecie, żeby to żyło, to przede wszystkim nic na siłę, użytkownicy będą pisać, jak będzie o czym...

Nikt nikogo nie zmusza, tylko zachęca. A to jest różnica. Ale zobacz! Własnie coś piszesz! Więc ta moja "zachęta" coś jednak daje, i jest bardziej efektowna niż te Twoje czekanie...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

O! I koło się zamyka...
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie za licencją