Strona główna forum Park Serie LEGO Inne Sety waszym celem...

Sety waszym celem...

Post 17 lis 2013, o 19:40

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Jakie zestawy mamy na celu? Piszmy też dlaczego akurat one i za jakiś czas czy udało się nam je zdobyć. :)

Zaczynamyyyyyyyyy! Uhuhuhuuu!!!

Cel-1:
Obrazek
Bo to Back to the Future i LEGO w jednym!!! (Jeden z moich ulubionych filmów i ulubionych hobbych w jednym)
Co do designu DeLorean'a w tym zestawie mam mieszane uczucia... Ale elementy przydadzą się do mojego Delo w skali UCS.

Cel-2:
Obrazek
Ze względu na minifigurkę Jango, dodatkowego klona 1 fazy i dla elementów. Ogólnie zestaw prezentuje się całkiem nieźle. Co do droida to wolę klasyczne Sand-Red z 2003 roku, ale fajnie że LEGO zwróciło uwagę na odmienność droidów w epizodzie II. :)

Cel-3:
Obrazek
Dobre minifigi. Do tego nawiązuje do klasycznych epizodów.

Cel-4:
Obrazek
Nowy Grievous, w końcu biały! Zupełnie jak by TLG widzieli mój koncept na flickr'ze :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 17 lis 2013, o 21:47

Posty: 679
Obrazek
tego mi trza
Obrazek
tym też bym nie pogardził, ale ogólnie to najbardziej zależy mi na zwykłych klockach do set dizajnu i figach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no może jeśli chodzi o kwestie figów to nie są to jakieś drogi rzeczy czy coś, ale generalnie mieszkam na wsi i rzadko kiedy mam środki i możliwości na kupno lego... :shock:

Post 8 wrz 2015, o 20:27

Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ja chciałbym nabyć takie sety:
-75112 - General Grievous
MUSZĘ GO MIEĆ!
-75094 - Imperial Shuttle Tydyrium
Głównie ze wzgłędu na figurkę Leii
-75087 - Anakin's Custom Jedi Starfighter
Przede wszystkim figurki Assaj V. i Anakina S.
-75099 - Rey's Speeder
Figurki zawierają fajne elementy np. kaptur z Googlami
(^-^)

Post 21 sty 2016, o 11:52

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

pkmovies92 napisał(a):
Jakie zestawy mamy na celu? Piszmy też dlaczego akurat one i za jakiś czas czy udało się nam je zdobyć. :)

Zaczynamyyyyyyyyy! Uhuhuhuuu!!!

Cel-1:
Obrazek
Bo to Back to the Future i LEGO w jednym!!! (Jeden z moich ulubionych filmów i ulubionych hobbych w jednym)
Co do designu DeLorean'a w tym zestawie mam mieszane uczucia... Ale elementy przydadzą się do mojego Delo w skali UCS.

Cel-2:
Obrazek
Ze względu na minifigurkę Jango, dodatkowego klona 1 fazy i dla elementów. Ogólnie zestaw prezentuje się całkiem nieźle. Co do droida to wolę klasyczne Sand-Red z 2003 roku, ale fajnie że LEGO zwróciło uwagę na odmienność droidów w epizodzie II. :)

Cel-3:
Obrazek
Dobre minifigi. Do tego nawiązuje do klasycznych epizodów.

Cel-4:
Obrazek
Nowy Grievous, w końcu biały! Zupełnie jakby TLG widzieli mój koncept na flickr'ze :)


Ou! Zapomniałem tutaj napisać, że od paru lat są już w moim posiadaniu. :) A jak się udało reszcie?
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 21 sty 2016, o 18:29

Posty: 28
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
pkmovies92 napisał(a):
Ou! Zapomniałem tutaj napisać, że od paru lat są już w moim posiadaniu. :) A jak się udało reszcie?


Ostatni kupiłem w sobotę, więc robię nową listę:
-75133
Obrazek
Rodianin! Duros! Jetpacki!
-75134 Obrazek
Epiccy szturmowcy, no i oczywiście Jetpacki!
-75137 Obrazek
Świetna konstrukcja, do tego jedyna figurka Ugnaughta. Podoba mi się też karbonit (Był tylko w zestawie, na który mnie nie stać) i Boba Fett.
75131 Obrazek
Fajne figi, podoba mi się też to działko
Ostatnio edytowano 31 sty 2016, o 00:51 przez GrievousPL, łącznie edytowano 2 razy
(^-^)

Post 24 sty 2016, o 18:59

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Obrazek

Te 4 sety są moim marzeniem :D jak na razie za kilka dni dojdzie do mnie figurka Luke'a
Obrazek

Post 25 sty 2016, o 21:25

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

PaulPictures napisał(a):
Obrazek

Te 4 sety są moim marzeniem :D jak na razie za kilka dni dojdzie do mnie figurka Luke'a


Customowa


Powrót do Inne


cron