Strona główna forum Park Serie LEGO Inne Ideas (CUUSOO)

Ideas (CUUSOO)

Post 21 kwi 2014, o 12:03

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Obrazek

Wow, no nareszcie TLG się postarało i ich model wygląda lepiej niż ten zgłoszony. (IMO)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=WIYjCVJtDrQ
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 27 kwi 2014, o 20:24

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
Muszę pracować w sklepie LEGO, muszę! Bo to jest nie do pomyślenia!... :mrgreen:

Sklep Lego nie wystarczy :( Trzeba być designerem. Rozważam zresztą taką drogę życia :geek: No ale o Deloreanie powiem tyle, że... No nic, bo BTTF nie oglądałem, a o tym, że coś takiego istnieje, to dowiedziałem się chyba od Lego. No, cóż, dla fanów trylogii - gratka; dla niekoniecznie fanów - tylko dla elementów unikatowych (jeśli są) i minifigów. Tak by to chyba było ;-)
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 28 kwi 2014, o 17:01

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Muszę pracować w sklepie LEGO, muszę! Bo to jest nie do pomyślenia!... :mrgreen:

Sklep Lego nie wystarczy :( Trzeba być designerem. Rozważam zresztą taką drogę życia :geek: No ale o Deloreanie powiem tyle, że... No nic, bo BTTF nie oglądałem, a o tym, że coś takiego istnieje, to dowiedziałem się chyba od Lego. No, cóż, dla fanów trylogii - gratka; dla niekoniecznie fanów - tylko dla elementów unikatowych (jeśli są) i minifigów. Tak by to chyba było ;-)

Post tak nieaktualny jak EU Star Wars. Już od połowy roku mam pracę, ale nie w sklepie LEGO. Poza tym, sklep w którym chciałem pracować od dawna nie istnieje.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 28 kwi 2014, o 17:51

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
pkmovies92 napisał(a):
Muszę pracować w sklepie LEGO, muszę! Bo to jest nie do pomyślenia!... :mrgreen:

Sklep Lego nie wystarczy :( Trzeba być designerem. Rozważam zresztą taką drogę życia :geek: No ale o Deloreanie powiem tyle, że... No nic, bo BTTF nie oglądałem, a o tym, że coś takiego istnieje, to dowiedziałem się chyba od Lego. No, cóż, dla fanów trylogii - gratka; dla niekoniecznie fanów - tylko dla elementów unikatowych (jeśli są) i minifigów. Tak by to chyba było ;-)

Post tak nieaktualny jak EU Star Wars. Już od połowy roku mam pracę, ale nie w sklepie LEGO. Poza tym, sklep w którym chciałem pracować od dawna nie istnieje.

Cieszę się Twoim sukcesem. Ale co jak co, chyba jest jakaś fala zamknięć ulubionych sklepów.
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 7 lip 2014, o 14:25

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Hej
Ponieważ w nagłówku widzę "LEGO CUUSOO" to myślę, że chociaż tym razem trafiłem w dobry temat. Zatem było to tak...

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami, routerami, wifiami, tematami i postami był sobie 1MacLego.
Napisał on, coś o bricklinkowym sklepie "Klocus", wspomniawszy też o budowie modelu KITT-a.
Jeśli mnie pamięć nie myli chłopaczek w ostatnią środę wysłał zdjęcia swego pojazdu w odległe internety, aż na stronę LEGO IDEAS. Tam jego projekt przyjęto i...
Tak oto zapraszam do jego obejrzenia, skomentowania i supportnięcia :)
Oto i czarodziejski link: https://ideas.lego.com/projects/70724
Załączniki
KITT 22.JPG
KITT 22.JPG (154.03 KiB) Przeglądane 8463 razy
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 26 lip 2014, o 00:11

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
SideUniversal napisał(a):
Naprawdę ciekawy set. Czyżby pierwszy warty zakupu zestaw w tym roku :D
Obrazek



:o spełniły się moje najskrytsze marzenia .-. ciekawa jaka cena i gdzie można kupić
Pamiętam że robiłem kiedys film o ludziku który spodkał pana pomidora i on zmienił sie w pomidora xD na pomidorze były dwie miny narysowane ale miałem przerwe i pomidor sie zepsuł...i nic z tego nie wyszło a szkoda :/ może kiedys to zrobie od nowa ale lepiej xd zbudowałem exoszkielet dla ludzika ktory mial sie bronic przed zlym pomidorem i wygładalo to tak... :P


Obrazek
Do dziś stoi mi na półce obok pamiątek z różnych miejsc :) kocham tą półkę <3 tyle ze exoszkielet mial jeszcze jakąś szybke ale wrzucilem do klockow nie szukalem bo nie byla to jakas super budowla jak na mnie :/
Obrazek

Post 17 wrz 2014, o 21:17

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
wow a kasa sama sie nie znajdzie :(
Obrazek

Post 1 maja 2015, o 21:28

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska


Post 1 lip 2015, o 21:27

Posty: 199

CHCĘĘ TOOOO


Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Inne


cron