Strona główna forum Park Serie LEGO Inne Ideas (CUUSOO)

Ideas (CUUSOO)

Post 20 gru 2012, o 16:34

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Proponuję, aby w tym dziale wymieniać się ciekawostkami, a przede wszystkim projektami, które wam się spodobały/ lub są wasze.
A więc 4-ty set ogłoszony.
Obrazek
Jeden z moich ulubionych filmów ^^

A tu film od TLG:
http://www.youtube.com/watch?v=bnWPcP4f7uw

Jetem bardzo zadowolony.Czekałem na modularne miasto westernowe, lub właśnie powrót do przyszłości.

SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 20 gru 2012, o 17:17

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

TAAAAAAK!!!

Udało się! Jeden z moich najukochańszych filmów będzie miał swój własny zestaw LEGO! Pamiętam, że jak tylko ten projekt pojawił się na Cuusoo, to od razu na niego zagłosowałem. BTTF zawsze idealnie pasowało jako seria LEGO, i wiedziałem, że ten długo "recenzowany" projekt cuusoo wejdzie do produkcji jako pierwszy! :D

<3 Back to the Future!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 16 cze 2013, o 11:42

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C_1EjqxEVW8
Co z Back to the Future pytam się?..... :x Czyżby zrezygnowali? Nic nie powiedzieli, a fani czekają i czekają....

EDIT: Znalazłem tę informację na: http://blog.lego.cuusoo.com/2013/06/14/results-fall-2012-lego-review/
After analyzing the Mars Science Laboratory Curiosity Rover project, we learned that this product has niche appeal and strong demand from the space and education communities. The product aligns well with the LEGO Group’s mission to “inspire and develop the builders of tomorrow,” including those who will build our future in outer space.

Like the Back to the Future Time Machine, which was approved in the Summer Review, the model presented in this project is built very closely to the LEGO Group’s design standards and so the final product will be very close to Perijove’s original design. It has a high play value, it fits well with voters’ price expectations, and we’ve secured the rights from NASA to release this project as the next LEGO CUUSOO set.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 24 cze 2013, o 21:35

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

(UPDATE)

Jestem zawiedziony....

Obrazek

^ Czy to w ogóle przypomina DeLorean'a?


BTTF I:
Obrazek

BTTF II:
Obrazek

BTTF III:
Obrazek

DeLorean DMC-12 (oryginalny samochód):
Obrazek


Nie! To wygląda jak zlepek klocków!
A mi z początku nie pasował model z CUUSOO, który w porównaniu z LEGO'wskim okazuje się być całkiem przyzwoity...:

Obrazek

Teraz większość modeli DeLorean'a z internetu jest lepsza od tego zestawu. Straszna klapa co zrobili m.in. z samą maską, która powinna być prosta i gładka, a nie jak jakieś schody...

Jedynym plusem zestawu (poza tym że to w sumie BTTF i DeLorean) są minifigi Doc Brown'a i Marty'ego McFly'a! :D Must Have!

Uważam że model zrobili na odwal się... :( Jak tak można było potraktować pięknego DeLorean'a??? :x

Tak czy siak pewnie kupię ten zestaw bo KOCHAM Back to the Future! :mrgreen:
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 25 cze 2013, o 13:35

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Co to ma być?
To wygląda, jakby to jakiś 5-cio letni neos zbudował...
Nie wiem, co "designerzy" w TLG wciągają, ale to już jest przesada...
I jeszcze za to każą płacić 115zł...
KPINA

P.S Ale figi fajne :lol:
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 25 cze 2013, o 17:54

Posty: 679
hmmm.... pierwsze lepsze auto z lego city można byłoby przemalować na szaro, doczepić parę klocków i byłby lepszy DeLorean.
Może oni myśleli, że to ma być auto dilera Loriana?
edit: bo te z cuusooo, to "tors" nawet, nawet, ale przydałoby się przerobić dach i ten "dołobok" (chodzi mi o koła i tą dziwna rurę...)
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 25 cze 2013, o 21:46

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Może oni myśleli, że to ma być auto dilera Loriana?

Nie wiem czy to napisałeś randomowo, ale przeczytaj:

John DeLorean (ur. 1925, zm. 2005) – amerykański przedsiębiorca.

John Zachary DeLorean urodził się w 1925 roku w Detroit w stanie Michigan, był najstarszym z czterech synów. Jego ojcem był Zachary DeLorean, imigrant z Rumunii i pracownik Ford Motor Company, a matką pochodząca z Austro-Węgier Kathryn Pribak DeLorean, pracownica General Electric. Rodzice rozwiedli się w 1942 roku, gdyż ojciec Johna był alkoholikiem.

DeLorean uczęszczał do technikum w Detroit, a następnie na Lawrence Institute of Technology. Od 1943 roku służył w amerykańskim wojsku. W 1948 roku uzyskał tytuł licencjata, a w 1952 magistra.
DeLorean pracował w latach 1956−1972 w General Motors, a po odejściu z tej firmy założył przedsiębiorstwo DeLorean Motor Company, które miało opracować własny model samochodu. Jedynym wprowadzonym do produkcji modelem był DeLorean DMC-12, dwumiejscowy samochód sportowy, który w kulturze popularnej znany jest z cyklu filmów Powrót do przyszłości. Ostatecznie, z powodu pojawienia się lepszych aut konkurencyjnych firm i kryzysu na rynku amerykańskim, produkcja przestała być opłacalna. Dodatkowo DeLorean nie był w stanie spłacać wierzytelności wobec brytyjskiego rządu i w lutym 1982 roku był zmuszony ogłosić upadłość przedsiębiorstwa.

19 października 1982 roku DeLorean został aresztowany przez FBI pod zarzutem handlu narkotykami. Ostatecznie został zwolniony.W 1999 roku ogłosił bankructwo osoby fizycznej, zmarł 19 marca 2005 roku w Summit w New Jersey na udar mózgu. Pochowany na White Chapel Cemetery w Troy w Michigan.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 cze 2013, o 16:40

Posty: 679
hmmm.... urzekła mnie jego historia..., ale ten samochód naprawdę tak wygląda
edit: wersja lego oczywiście
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 18 lip 2013, o 12:45

Posty: 679
lego cuusoo uaktualniło ostatnio tło na fejsie, co wy a to?
Obrazek
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 18 lip 2013, o 14:04

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
lego cuusoo uaktualniło ostatnio tło na fejsie, co wy a to?
Obrazek


Wersje DeLorean'a BTTF I, II i III, szkoda że nie ma jeszcze jednej wersji III z kołami szynowymi. Do tego wersja z BTTF III na czerwonych kołach z 1955, powinien je mieć na podwyższonych amortyzatorach, nie tak samo jak poprzednie wersje. I ten LEGO'wy Mr. Fusion mnie wkurza bo jest źle zrobiony... I czemu nie ma loga DMC? Nie dostali zapewne zgody, albo mieli to gdzieś...



Ale i tak modele, które ja budowałem były sto razy lepsze. :geek:

Dzisiaj premiera tego zestawu!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Następna strona

Powrót do Inne


cron