Strona główna forum Park Serie LEGO Inne LEGO Star Wars Episode VII: The Force Awakens - Moja obawa

LEGO Star Wars Episode VII: The Force Awakens - Moja obawa


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Ja jako ogromny fan uniwersum Star Wars czekam na Episode VII jak na nic innego, jaram się tak od dnia kiedy tylko ogłoszono że takowy powstanie. W internecie od około 2 tygodni można zobaczyć trailer (który na pewno wszyscy widzieliście). Poza trailerem w internecie krążą zdjęcia concep'tów oraz te z planu filmowego. Do tego są jeszcze małe źródła informacji w postaci krótkich video na YouTube (przesłanych przez oficjalny kanał Star Wars). Wszystko to daje nam malutki spoiler na temat designu statków, miejsc, postaci, ich imion ale nic więcej. Jedynie kolejny trailer do The Force Awakens może nam dać jakieś LEGALNE informacje o zarysie fabuły.
Zastanawiacie się pewnie co to ma wspólnego z moją obawą na temat zestawów? Otóż jak pamiętacie czasy przed rokiem 2005 kiedy to miał wyjść Revenge of the Sith. W sklepach jak i w internecie mogliśmy zobaczyć zestawy oparte o film kilka miesięcy przed premierą. Boję się że wygląd tych zestawów może zdradzić fabułę, kto z kim będzie walczył i jakie sytuacje się przytrafią naszym bohaterom. Spójrzcie na te zestawy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie zdradza to ciut za dużo?
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Powrót do Inne


cron