Strona główna forum Park Serie LEGO Serie specjalne Legends of Chima

Legends of Chima

Studios, Adventurers, Ninjago itp...
Post 24 lut 2014, o 23:07

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

ZombieFlowchart napisał(a):
to już wiadomo skad mają taką dziwną broń...

Poszukam, jak będę na wystawie Lego, albo w sklepie Klocki4You 8-) Tylko, że kurde mi nawalili w tym tygodniu 7 kartkówek i 2 sprawdziany :x (Od 2 tygodni zresztą mam taki bilans tygodnia). Błagam o Wielkanoc :geek: Trochę kasy wpadnie, bo ogólnie ze mnie to straszny sęp :roll:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 8 sie 2014, o 10:16

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
SideUniversal napisał(a):
Przeglądam stronę Lego i nagle wyskakuje mi coś takiego:
Obrazek

Co to kur... jest?

Rozumiem, że Lego ma ostatnio kryzys twórczy. Zestawy są co najwyżej średnie (mamy oczywiście wyjątki), ale Chima bije rekordy jeśli chodzi o idiotyczność.

Patrząc na ten set widzę tułów lwa jeżdżący na gąsienicach, sterowany przez małego lwa i strzelającego rakietami w humanoidalnego mamuta z maczugą....
Tak patrzę i patrzę i dalej nie wiem co autor miał na myśli :D

Obrazek
Obrazek

Post 8 sie 2014, o 18:45

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Obrazek
Chima Power Rangers!!!!
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 10 sie 2014, o 10:05

Posty: 142

Jak na moje to to wszystko jest chima jest skierowane do odbiorców w wieku 7-10 którzy nie rozróżniają co z lego jest normalne i co jest nienormalne tylko ktoś składa im zestaw a oni traktują to jak normalną jednoczęściową zabawkę typu hotwheels (ja tak miałem z bratem złożyłem m łódź policyjną LEGO CITY a on po prostu się tym bawił , co jest normalne, ale teraz po około pół roku do całego roku zostało kilka klocków i podstawa a resztę diabli wzięli , instrukcja na śmietniku wraz z kartonem za pośrednictwem mamy)
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 10 sie 2014, o 19:33

Posty: 142

AraxussYexyr napisał(a):
BTW na stronie lego com są skany instrukcji do wszystkich wyprodukowanych setów. Jeśli stracisz instrukcję (choć lepiej ją zachować) to tam możesz ją zobaczyć w formie cyfrowej.


To już kwestia brata którego tez zestaw mało już obchodzi, ale żeby tą instrukcje odnaleźć trzeba mieć numer zestawu bo w przeciwnym razie możemy (prawdopodobnie bo nie chce mi się wejść na stronę i tego sprawdzić a poza tym mało korzystam z strony LEGO :P ) sobie długo szukać.
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 10 sie 2014, o 20:11

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

AraxussYexyr napisał(a):
BTW na stronie lego com są skany instrukcji do wszystkich wyprodukowanych setów. Jeśli stracisz instrukcję (choć lepiej ją zachować) to tam możesz ją zobaczyć w formie cyfrowej.

Do tego o wiele lepszy jest Peeron: http://www.peeron.com/cgi-bin/invcgis/scans/3341-1?ct=1
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 2 wrz 2014, o 20:32

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Zaczynając post od klasycznego OMG, choć moje poglądy skłaniają się ku ateizmowi, nie jest przypadkowe. Zapewne zauważyliście co się dzieje w świecie Lego. Gdzie nie spojrzysz, tam CHIMA :x Byłem w Empiku, nie po Lego, ale półki prezentujące się dumnie na środku głównej alejki sklepu pokazywały i dzieciom i ich rodzicom nowe i stare zestawy CHIMY. Przechodząc alejką z Lego i innymi zabawkami Lego-pochodnymi, zgodnie z marketingowym chwytem, co było na półkach na wysokości oczu (Zarówno dzieci, czyli niższej i dorosłych i nastolatków, czyli wyższej)? Oczywiście CHIMA. Mój komputer sam się buntuje przeciwko tej obrzydliwej serii podkreślając słowo "CHIMA" piękną, falistą, czerwoną linią twierdząc iż jest ono bez sensu. Więc widzicie, nawet komputer ma rację i zgadza się ze mną i zapewne z większością z Was. Co się stało z innymi zestawami do jasnej cholery?! Gdzie chociażby fajne serie: Creator, Superheroes, nowości typu TMNT i wgl. Streszczając, klasycznym memem: Go home CHIMA, you're drunk. Natomiast ja np. optuję za komerchą, ale fajną dla Lego pod względem zysku i pomysłów, czyli seria Lego LoL lub TLoZ. Dla fanów gratka i spory zysk, jak na Minecraft. Ale, kiedy ktoś ma fajne pomysły, Lego ma go w dupie i zawsze im coś nie pasuje. Ale CHIMA? Zawsze! Tak! zróbmy więcej setów ze zjaranymi lwami, krokodylami i kurde skorpionami i gnieceniem cukierków. Aha, jutro postnę komiks oddający sytuację w Lego. Tym większa motywacja dla mnie żeby zająć tam któreś ze stanowisk projektanckich :DD
Pozdrawiam jak zwykle,
Ziemek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Poprzednia strona

Powrót do Serie specjalne


cron