Strona główna forum Park Serie LEGO Serie specjalne Legends of Chima

Legends of Chima

Studios, Adventurers, Ninjago itp...
Post 2 sty 2013, o 20:47

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Zgadzam się z powyższym postem. TLG nie ma pomysłu. Cały problem w tym, że teraz pięcio-, sześcio- latki biorą co im daje TLG, a ludzie nieco starsi, pamiętający te starsze zestawy Lego są bardziej wybredni. Teraz nawet City zaczyna schodzić na psy. Lego Chima to już kompletna przesada dla małych dzieci uwielbiających Ninjago (zwłaszcza te najnowsze sety, które są już beznadziejne) i w ogóle Chima to takie... wypociny :evil:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 3 sty 2013, o 13:39

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
TLG robi wszystko, żeby tylko Chima sprzedawała się jak najlepiej.
Od teraz Chima ma własny utwór, a ponadto- teledysk.
Starszny cyrk.
http://www.youtube.com/watch?v=pg2AIHhFW2E
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 4 sty 2013, o 13:47

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Kolejny dowód na to że, tutaj cytuje "Chima to shit"

Obrazek
Obrazek

Widzicie podobieństwo ?

Obrazek
Obrazek

A tu widzicie ?

Obrazek
Obrazek

A czy te nie są podobne?

Obrazek
Obrazek

Dobra... starczy tych przykładów :!: Legend of Chima to widocznie gołym okiem podróbka Ninjago na której twórcy chcą zarobić kupę kasy sprzedając ją dzieciom które będą miały radochę że mają figsa kota "ćpuna" (jeśli nie wiesz o co chodzi to zobacz moją recenzję) albo nadmiernie cieszącego mordę krokodyla :x
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 4 sty 2013, o 16:26

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Reptile napisał(a):
tutaj cytuje "Chima to shit"


Dobrze, że się "nawróciłeś".
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 4 sty 2013, o 17:43

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Dobrze, że się "nawróciłeś".

Bo strasznie się zawiodłem na figurkach i jeszcze jak dziś przysłali Club Magazine :D to jak zobaczyłem jak dokładnie wygląda fabuła serii to mnie krew zalała :(
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 4 sty 2013, o 17:46

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Reptile napisał(a):
Club Magazine

Przysłali ci już na styczeń ?

Drugiej gazetki jeszcze nie mam, ale w " Chima music video" jest to nakreślone.
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 4 sty 2013, o 18:19

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Przysłali ci już na styczeń ?


Yhym...... :D

Fabuła sprowadza się do tego że w świecie gdzie plemiona zwierzątek to najlepsi przyjaciele (LOL :shock: ) i co pewien okres czasu dają sobie kulę "chi" aż któregoś czasu plemię krokodylów chce mieć kulę cały czas dla siebie :|

A najlepiej ukazuje głupotę tej serii komiks zamieszczony w club magazynie gdzie wyraźnie jest napisane "Przez tysiąc lat świat chima żył w spokoju i zgodzie. Przeróżne zwierzęta pracowały i bawiły się razem" ( 2 LOL :shock: )

A jeszcze głupsza jest historia zawarta w komiksie. Lwy transportują "chi" do orłów, napadają na nich krokodyle, lwy strzelają z przeróżnych machin zagłady i gdy krokodylom grozi upadek z wodospadu lew król drze mordę by krokodyl król uważał bo może mu się coś stać. ( 3 LOL :o ) I czemu do cholery gady to znów antagoniści :x
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 4 sty 2013, o 18:35

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
:shock: Bardziej idiotycznie nie mogli tego wymyślić.

Reptile napisał(a):
lwy strzelają z przeróżnych machin zagłady i gdy krokodylom grozi upadek z wodospadu lew król drze mordę by krokodyl król uważał bo może mu się coś stać.


Prawie oplułem monitor :D
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 5 sty 2013, o 10:52

Posty: 679
właśnie odnalazłem informacje, że będą, aż TRZY gry z chima, w sumie trzy są potwierdzone, a nie wiadomo co będzie dalej...
cytat:
"Firmy Warner Bros. i LEGO zapowiedziały kolejne trzy produkcje z uznanego cyklu. Tytuły oparte będą o nową serię duńskich klocków - Legends of Chima. Firmy celują w szeroki zakres graczy, gdyż dostaniemy wyścigi, platformówkę i grę sieciową."
z uznanego cyklu kto to k* uznał niby?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 5 sty 2013, o 11:10

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Pewnie 8 letnie dzieci, bo kto inny? Dzieciaki pewnie tak jak ja rzuciłem się na nowe SW zrobiły to z Chimą. ,,Mamo, mamo patrz jaki fajny lew mieszkający w własnym mieście i poruszający się machinami zagłady z naszych czasów. Chcę takiego bo będę wtedy zabijał złe krokodyle, które ukradły biednym lwom kulkę pokoju i nie mogą teraz się już razem bawić" WTF?!
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie specjalne


cron