Strona główna forum Park Serie LEGO Serie specjalne Minifigures 9,10,11

Minifigures 9,10,11

Studios, Adventurers, Ninjago itp...
Post 18 kwi 2013, o 22:57

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
:o Powiem wam, że jakbym był bogaty, to i tak bym nie kupił tego figa. Nie cieszył by mnie..
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 19 kwi 2013, o 14:15

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
SHIFT napisał(a):
:o Powiem wam, że jakbym był bogaty, to i tak bym nie kupił tego figa. Nie cieszył by mnie..

Faktycznie najlepsza zabawa w seriach minifigures to znajdywanie figurek. Tak naprawdę nie wiesz co znajdziesz w opakowaniu. Szczeże mówiać też bym nie kupił nawet choćbym miał miliony :mrgreen:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 20 kwi 2013, o 21:44

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

BrickGun napisał(a):
SHIFT napisał(a):
:o Powiem wam, że jakbym był bogaty, to i tak bym nie kupił tego figa. Nie cieszył by mnie..

Faktycznie najlepsza zabawa w seriach minifigures to znajdywanie figurek. Tak naprawdę nie wiesz co znajdziesz w opakowaniu. Szczeże mówiać też bym nie kupił nawet choćbym miał miliony :mrgreen:

Niby taa... ale jak znajdujesz czwarty raz z rzędu tego samego minifiga to przestaje już być zabawne.

Macanie for the win! :D Dzisiaj byłem w Auchan i napotkałem tylko 9 serię... ale i tak wymacałem z 40 opakować w poszukiwaniu sędziego. Tak przy okazji. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 22 kwi 2013, o 15:55

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
pkmovies92 napisał(a):
BrickGun napisał(a):
SHIFT napisał(a):
:o Powiem wam, że jakbym był bogaty, to i tak bym nie kupił tego figa. Nie cieszył by mnie..

Faktycznie najlepsza zabawa w seriach minifigures to znajdywanie figurek. Tak naprawdę nie wiesz co znajdziesz w opakowaniu. Szczeże mówiać też bym nie kupił nawet choćbym miał miliony :mrgreen:

Niby taa... ale jak znajdujesz czwarty raz z rzędu tego samego minifiga to przestaje już być zabawne.

Macanie for the win! :D Dzisiaj byłem w Auchan i napotkałem tylko 9 serię... ale i tak wymacałem z 40 opakować w poszukiwaniu sędziego. Tak przy okazji. :)

A propos 4 figów to na urodziny dostałem 10 opakowań od różnych osób i sześć było z tej samej serii a co jeszcze lepsze 5 figów było takich samych :| Ale wystawiłem na allegro i opyliłem każdego za 5 zł i zostawiłem sobie 1 sztukę :lol:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 22 kwi 2013, o 16:19

Posty: 679
hmmm... czyli może ktoś ma tyle mister goldów, że chce se jednego albo dwóch opylić na ebayu? :ugeek:
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 22 kwi 2013, o 17:34

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ZombieFlowchart napisał(a):
hmmm... czyli może ktoś ma tyle mister goldów, że chce se jednego albo dwóch opylić na ebayu? :ugeek:

Myślę że to raczej niemożliwe zważając na to jak mało jest tych figurek... Chyba że gostek posiada podróbki to wtedy tak. Szansa na to że będzie miał 3 takie same figi mr.golda jest 1/3000. :)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 22 kwi 2013, o 19:48

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

BrickGun napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
hmmm... czyli może ktoś ma tyle mister goldów, że chce se jednego albo dwóch opylić na ebayu? :ugeek:

Myślę że to raczej niemożliwe zważając na to jak mało jest tych figurek... Chyba że gostek posiada podróbki to wtedy tak. Szansa na to że będzie miał 3 takie same figi mr.golda jest 1/3000. :)

Szans raczej nie stwierdzisz, bo np. szansa znalezienia 1 Mr. Golda to ok. 1/5000 przy idealnym uwarunkowaniu, a szansa na znalezienie 3 Mr. Goldów, to jakieś... 1/5000 do 3 potęgi? A poza tym shipping minifigów na świecie jest randomowy. Nie wiadomo nawet, czy w Polsce są w ogóle jakieś paczki z Mr. Goldem :( Ale po co mają się marnować :?: Lepiej, by je kto wziął :ugeek:
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 23 kwi 2013, o 10:21

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ziemek17 napisał(a):
BrickGun napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
hmmm... czyli może ktoś ma tyle mister goldów, że chce se jednego albo dwóch opylić na ebayu? :ugeek:

Myślę że to raczej niemożliwe zważając na to jak mało jest tych figurek... Chyba że gostek posiada podróbki to wtedy tak. Szansa na to że będzie miał 3 takie same figi mr.golda jest 1/3000. :)

Szans raczej nie stwierdzisz, bo np. szansa znalezienia 1 Mr. Golda to ok. 1/5000 przy idealnym uwarunkowaniu, a szansa na znalezienie 3 Mr. Goldów, to jakieś... 1/5000 do 3 potęgi? A poza tym shipping minifigów na świecie jest randomowy. Nie wiadomo nawet, czy w Polsce są w ogóle jakieś paczki z Mr. Goldem :( Ale po co mają się marnować :?: Lepiej, by je kto wziął :ugeek:

Wszyscy mamy na nie ochotę :? :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 1 maja 2013, o 12:26

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Okazuje się, że Mr. Gold z Ebay'a był tani, zobaczcie, co dziś znalazłem na Allegro.
Trudno stwierdzić, czy to oryginał, ale jakoś nie chce mi się wierzyć... Zdjęcia pewnie z Brickseta...
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 1 maja 2013, o 20:06

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
SHIFT napisał(a):
Okazuje się, że Mr. Gold z Ebay'a był tani, zobaczcie, co dziś znalazłem na Allegro.
Trudno stwierdzić, czy to oryginał, ale jakoś nie chce mi się wierzyć... Zdjęcia pewnie z Brickseta...

Tiaaa... Raczej oryginalna podróbka :D
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie specjalne


cron