Strona główna forum Park Serie LEGO Serie specjalne Minifigures 9,10,11

Minifigures 9,10,11

Studios, Adventurers, Ninjago itp...
Post 1 maja 2013, o 20:10

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

8000 zł w kup teraz :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
A 660 w licytacji :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Za Chiny (albo jak kto woli: za cholerę) tego nie kupię... nawet nie miałbym na to wystarczająco dużo hajsu :P
Ostatnio edytowano 1 maja 2013, o 20:11 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 1 maja 2013, o 20:11

Posty: 679
czyli wychodzi na to, że jest bardziej oryginalny od oryginału bo jest tylko jeden...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 maja 2013, o 19:17

Posty: 679
O mi ostatnio udało się dopaść dwie figurki, jedną z nich była nobowa dziewczynka, ta z kubkiem i książką, co ciekawe na książce na "zawiasach" już od razu po wydobyciu były widoczne białe linie, w ostateczności można uznać, że tak miało być, ale no cóż....
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 maja 2013, o 20:55

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
O mi ostatnio udało się dopaść dwie figurki, jedną z nich była nobowa dziewczynka, ta z kubkiem i książką, co ciekawe na książce na "zawiasach" już od razu po wydobyciu były widoczne białe linie, w ostateczności można uznać, że tak miało być, ale no cóż....

Bo oryginalnie te książki są formowany w formie otwarte, a później automatycznie zagięte, przez to te białe linie.

Co do serii to wyszukałem sobie dziadka ze słynną łysiną. :) Co do reszty to może niedługo jak znajdę robotę kupię sobie Smutnego Clowna. Każdego minifiga trzymałem w rękach z 50 razy, dzięki temu wyrobiłem sobie ogromną wprawę w szukaniu. :) Mr Gold'a jak na razie nie znalazłem.
(I jestem pewien na 100% że podczas macania nie pomyliłem go z żadnym innym minifigiem tej serii).

Mr. Gold'a (oficjalnie) znaleziono już w Polsce 4 razy, nie jest powiedziane w jakich miastach, a na świecie odnaleziono: http://minifigures.lego.com/en-us/GoldenMinifigure/Map.aspx (liczba wzrasta z dnia na dzień, do tego jest też sporo osób, które nie zarejestrowały swoich Mr Gold'ów).
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 13 maja 2013, o 22:35

Posty: 679
no cóż trochę też to takie niedorobienie, mogliby dać np. więcej figów z kapeluszem, choćby jeszcze jednego, żeby trochę utrudnić szukanie Golda, idealny były tu pan "pół na pół" hyde i ktoś...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 13 maja 2013, o 22:41

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
no cóż trochę też to takie niedorobienie, mogliby dać np. więcej figów z kapeluszem, choćby jeszcze jednego, żeby trochę utrudnić szukanie Golda, idealny były tu pan "pół na pół" hyde i ktoś...

Też o tym kiedyś myślałem. :) Ale Dr Jekyll miał jeszcze fiolkę.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 28 maja 2013, o 23:07

Posty: 679
http://www.youtube.com/watch?v=Jyfo81vPE3k popatrzcie sobie, o to cała prawda o mister goldzie, na zdjęciach nie znajdziecie tego wszystkiego raczej....
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 29 maja 2013, o 07:46

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
No a ja znalazłem dziadka z doczepianą czuprynką łysinką i Rzymianina :)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 1 cze 2013, o 14:16

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=Jyfo81vPE3k popatrzcie sobie, o to cała prawda o mister goldzie, na zdjęciach nie znajdziecie tego wszystkiego raczej....

No niestety, w końcu to chiński fig, ale tutaj chodzi bardziej o samo szczęście posiadania takiego rarytasa, niż o jego jakość. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 12 cze 2013, o 17:37

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Obrazek

Obrazek

W końcu Yeti! Oczywiście zasada zmiany płci i strony dobra lub zła musiała zaistnieć..... :x Ale zobaczcie! Ten "zły robot" jest z Blacktron'a!!! :o Ciekawe czy inspirowali się moim figiem Soldier'a?

Obrazek
Neo Blacktron I - Variants by P3-K4, on Flickr
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serie specjalne


cron