Strona główna forum Park Serie LEGO Serie specjalne Ninjago 2015

Ninjago 2015

Studios, Adventurers, Ninjago itp...
Post 16 gru 2014, o 18:47

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

No więc zacznijmy od początku... Kiedy wyszły pierwsze ninjago od razu przypadły mi do gustu, widząc figsy ninja w różnych kolorach od razu kojarzyły mi się z moimi ukochanymi wojownikami z Mortal Kombat... Ermac, Sub-Zero, Reptile, Noob-Saibot i resztą, ale po chwili ekscytacji dostałem wielkiego kopa ze strony serii która z "Średniej" stałą się kompletnym badziewiem na którego widok odczuwało się odruch wymiotny. Do niedawna kolorowych ninja na motocyklach i śmigłowcach spisywałem na straty olewając każdy nowy wydany set, aż tu nagle pojawiają się zdjęcia na 2015 rok...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czyli to samo badziewie tylko... tym razem z pomysłem ;)
Plemienne świątynie i wytatuowani wojownicy noszący czaszki na głowach, ich pojazdy zdobią kości to coś co do mnie przemawia i jeśli ninjago będzie iść dalej w tę stronę to będę cholernie zadowolony.

Popatrzcie tylko na tego kolesia:
Obrazek

Wygląda jak jeden z łowców smoków z gothica 2

A wy co sądzicie? czy tak jak na samym początku jej powstawania będzie czymś nowym z ciekawym pomysłem a potem przy wydaniu setów na półki sklepowe stanie się jednym z kolejnych rozczarowań?
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 2 sty 2015, o 19:08

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Ten minifig z irokezem całkiem fajny ale reszta to dla mnie badziewie jak zawsze w Ninjago :| .


Powrót do Serie specjalne


cron