Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Test strzelania

Test strzelania

Zaprezentuj swój film!
Post 7 lis 2012, o 19:47

Posty: 17
Filmik ten zrobiłem parę dni po otrzymaniu broni z brickarms. Jest on bardzo krótki ale jest to tylko sprawdzian umiejętności.

http://www.youtube.com/watch?v=D0KI9fFhlaE&feature=youtu.be

ps. YT zaproponowało by w filmiku zrobić jakieś zmiany w drganiu co popsuło grafikę.

Post 7 lis 2012, o 21:32

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Jest całkiem ciekawie! Jak będziesz chciał zrobić coś nowego w najbliższym czasie, zwróć uwagę na fabułę. Bo kiedy będziesz robił filmiki z potrzeby pomysłu, nie z samej animacji, to wszystko się powinno samo poprawić. Na razie nie myśl o animacji, sam za jakiś czas zwrócisz uwagę na błędy które robisz i zaczniesz je stopniowo poprawiać. Pomysł na filmik jest najważniejszy, animacja, styl i inne szczegóły same się wyrobią. :)

A jeżeli mam już na coś zwrócić uwagę, to popraw długość ujęć, bo są za krótkie, przez co wszystko się dzieje za szybko i widz nie rozumie co gdzie jak i kiedy. ;D Popraw też jakość dźwięku, bo strzały się zacinają i nie są płynne.

Jeszcze raz przypominam, pamiętaj o samym pomyśle na filmik, błędy które robisz z czasem zaczną Ci przeszkadzać, wtedy będziesz im stopniowo zapobiegać. :)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 8 lis 2012, o 16:21

Posty: 46
Fajnr :) Jak zrobiłeś efekt celownika ?

Post 8 lis 2012, o 17:07

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Super filmik, nawet ładnie i rzeczywiście troszeczkę za bardzo drży
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 15 lis 2012, o 20:46

Posty: 17
AtinLaKad napisał(a):
Fajnr :) Jak zrobiłeś efekt celownika ?


mogę zrobić tutorial jeśli chcesz ;)


Powrót do Brickfilmy