Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Magik Lego

Magik Lego

Zaprezentuj swój film!

Post 27 gru 2012, o 23:04

Posty: 679
zamysł nie był zły, ale niepłynna animacja, widoczne ręce i zamazane/niewyraźne zdjęcia nie przejdą, popracuj nad tym
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 15 sty 2013, o 10:31

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ZombieFlowchart napisał(a):
zamysł nie był zły, ale niepłynna animacja, widoczne ręce i zamazane/niewyraźne zdjęcia nie przejdą, popracuj nad tym

Zamysł był nawet bardzo dobry :) Ale rzeczywiście jest niepłynna animacja . Widać że film jest robiony w Movie markerze :lol:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 15 sty 2013, o 15:54

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
BrickGun napisał(a):
Ale rzeczywiście jest niepłynna animacja .


Cóż to jego pierwsza animacja...

BrickGun napisał(a):
Widać że film jest robiony w Movie markerze :lol:


Nie ma się co śmiać... Uważasz, że robienie filmów w WMM to "obciach" ? Nie wolno zniechęcać...
Ponadto, założę się, że ty lepszej animacji nie zrobisz (przynajmniej na razie) , a WMM jest optymalnym rozwiązaniem dla (bardzo) początkującego brickfilmer'a.


Ale do autora...
Jak na pierwszy raz nie źle, napewno postaraj się aby obraz się nie trząsł... Nie dopuszczalnym błędem jest również uchwycenie dłoni na zdjęciach.

Pozdrawiam !
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 15 sty 2013, o 17:01

Posty: 679
cóż choćby cytryna i ja korzystamy z wmm bo w windows 7 jest możliwość szybkiego puszczania zdjęć, poza tym zawsze można przyśpieszyć parę razy? ale podstawa stabilizacja aparatu i więcej zdjęć i szybciej zdjęć, jeśli widać rękę lub nic nie widać usuwamy zdjęcie i robimy nowe :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 15 sty 2013, o 21:16

Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

BrickGun napisał(a):
Widać że film jest robiony w Movie markerze :lol:

Może i animacja w podanym powyżej filmie nie jest mistrzowska, ale nie wiem, czemu od razu twierdzisz, że jest on robiony w WMM. xD
To prawda, spod tego programu wychodzi wiele "średnich" jakościowo animacji, ale sam program ( przynajmniej w wersji na windows 7, jak już ZF wcześniej wspomniał ;) ) nie jest najgorszy, a jak się go dobrze "oswoi" to jest bardzo użyteczny i można w nim robić niezłe animacje :D
Bo ja jestem brickfilmerem.

Post 15 sty 2013, o 22:30
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Popieram wypowiedź SHIFT' a oraz Cytryny. Moim zdaniem jak na "pierwszy" raz jest naprawdę dobrze. Skomętuję to tak:

Nie chciałbyś widzieć mojej pierwszej animacji :? Nieźle byś się uśmiał z tego co się tam działo.

Postaraj zadbać się w swoim następnym filmie o jakąś ścieżkę dźwiękową. Jakoś zdjęć jest dobra, lecz czemu widać ręce w niektórych klatkach? Pamiętaj, jeżeli tworzysz brickfilm, widz musi uwierzyć, że figurki na scenie to prawdziwi aktorzy, a Ty wydajesz im tylko rozkazy. Jeżeli chodzi o WMM, to powiem tyle, że to świetny program, lecz trzeba potrafić go wykorzystać ;)

A teraz małe info do wszystkich użytkowników forum, w tym również do Ciebie. Wiem, że większość ma problemy z obsługą MJ. Znalazłem w internecie świetnie ilustrowany poradnik krok po kroku w języku polskim. Gorąco polecam:

http://issuu.com/kasiasr/docs/film_animowanymj
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 16 sty 2013, o 00:39

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Sshadow napisał(a):
Znalazłem w internecie świetnie ilustrowany poradnik krok po kroku w języku polskim. Gorąco polecam:

:idea: Świetny... Może w końcu coś sklecę w MJ. :idea:
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 16 sty 2013, o 08:48

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
SHIFT napisał(a):
BrickGun napisał(a):
Ale rzeczywiście jest niepłynna animacja .


Cóż to jego pierwsza animacja...

BrickGun napisał(a):
Widać że film jest robiony w Movie markerze :lol:


Nie ma się co śmiać... Uważasz, że robienie filmów w WMM to "obciach" ? Nie wolno zniechęcać...

Nie mówię że to obciach. Tylko Malina120 to mój kolega i zrobiliśmy sobie konkurs . Ja też montuje w WMM albo w Sonyphotofunstudio 8.0 :mrgreen:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 16 sty 2013, o 08:50

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
CYTRYNAPICTURES napisał(a):
BrickGun napisał(a):
Widać że film jest robiony w Movie markerze :lol:

Może i animacja w podanym powyżej filmie nie jest mistrzowska, ale nie wiem, czemu od razu twierdzisz, że jest on robiony w WMM. xD

Bo w jego pierwszych produkcjach które usunął z youtube pomagałem mu . I kleciliśmy wszystko w WMM . ;)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Następna strona

Powrót do Brickfilmy


cron