Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Życie w domku

Życie w domku

Zaprezentuj swój film!
Post 16 sty 2013, o 09:10

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Życie w domku ;) Montowane w movie markerze . Sorka za miganie ale wtedy nie robiłem jeszcze z lampą .
https://www.youtube.com/watch?v=V8j45KA-PW8
A po drugie jest bardzo krótki...
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 16 sty 2013, o 19:11

Posty: 679
Tiaaa... znaczy najlepsze było jak gostek wyszedł przez okno i nic mu się nie stało, poza tym miał dziwnecoś na szyi więc prawdopodobnie to mutant, albo szaleniec bo na zombie nie wygląda, znaczy na pewno zombie by zaliczył plaskacza o ziemię. Kiedy następna część?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 17 sty 2013, o 13:34

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ZombieFlowchart napisał(a):
Tiaaa... znaczy najlepsze było jak gostek wyszedł przez okno i nic mu się nie stało, poza tym miał dziwnecoś na szyi więc prawdopodobnie to mutant, albo szaleniec bo na zombie nie wygląda, znaczy na pewno zombie by zaliczył plaskacza o ziemię. Kiedy następna część?

A co spodobało ci się ? ;) To była moja pierwsz produkcja także nie wyszła najlepiej :|
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 17 sty 2013, o 16:16

Posty: 679
powiedzmy, ale więcej zdjęć by się przydało
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 17 sty 2013, o 17:32

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ZombieFlowchart napisał(a):
powiedzmy, ale więcej zdjęć by się przydało

Chodzi o długość filmiku czy dokładność niektórych rzeczy ?
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 17 sty 2013, o 18:36

Posty: 679
nikt nic nie mówi, więc powiem standardowo: więcej zdjęć na jeden ruch i szybciej puszczane żeby animacja była płynniejsza, nie kręć za dnia i przy niestałym świetle, żeby nie było migania i ponoć powinno się mieć czarną koszulkę, a w ogóle, zapoznaj się z poradnikami na stronie głównej
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 17 sty 2013, o 21:52

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Już patrzyłem na główną wcześniej ale nie czytałem szczegółowo. Postaram się robić bardziej dokładnie ,ale wtedy gdy będę miał czas bo muszę się uczyć :| Postaram się wrzucić coś w weekend ;)
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 17 sty 2013, o 22:03

Posty: 679
a kiedy masz ferie ja za tydzień, ale podczas ferii będziesz miał trochę czasu, tym bardziej, że noc będzie dłuższa
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 18 sty 2013, o 17:23

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
ZombieFlowchart napisał(a):
a kiedy masz ferie ja za tydzień, ale podczas ferii będziesz miał trochę czasu, tym bardziej, że noc będzie dłuższa

Ja mam od 11 lutego ale jadę na obóz a później na Słowację na narty więc czasu raczej mieć nie będę :( Spróbuję sklecić coś jutro,zresztą mam jeszcze jeden filmik nie zmontowany w kompie :idea:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK

Post 19 sty 2013, o 12:44

Posty: 1
Jak na mój rozum, to lepiej kręcić w ciemni w dobrym oświetleniu, bo jak komuś schodzi na zdjęcia, to światło słoneczne będzie zmienne, zależy też również od zachmurzenia itd. Najlepiej to zasłoń okna ciemnymi, nieprzepuszczalnymi ręcznikami, jakąś tekturą czy czymś, skombinuj kilka mocnych lampek, w sumie mogą być nawet biurowe, byle były dobrze rozłożone i nie dawały zbyt dużego cienia.

Następna strona

Powrót do Brickfilmy


cron