Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Lego Stunt

Lego Stunt

Zaprezentuj swój film!
Post 26 lip 2013, o 16:58

Posty: 148
I ja poprę ZF -a, ponieważ sam montuję w WMM (znaczy się łączę w nim klatki i podstawiam dialogi, potem całą resztę robię w Vegasie) i można osiągnąć znakomite efekty. Poza tym też kiedyś próbowałem roboty z MonkeyJam i też mi się owy program ciął.

Post 26 lip 2013, o 18:06

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Pk zrobił film w wmm, ty też bądź bohaterem w swoim domu :D

Nie film, tylko wszystkie filmy z mojego kanału, i to był tak zamulasty komp że nawet sobie nie wyobrażasz ile to było nerwów aby dokończyć jeden krótki brickfilm. Czytaj uważnie posty.

ZombieFlowchart napisał(a):
Aha i kiedyś ściągnąłem sobie małpi dżem, to mi się zaciął odrazu prawie, jak go włączyłem, po czym cytryna mi powiedział, że mu też się ciął, więc się zniechęciłem...

WysokiFilms napisał(a):
Poza tym też kiedyś próbowałem roboty z MonkeyJam i też mi się owy program ciął.

Nie wiem jakim cudem taki banalny program zdołał Wam zamulić kompa. Ja mam 5-6 letni komp z systemem XP i MonkeyJam działa bez zarzutów.

WysokiFilms napisał(a):
I ja poprę ZF -a, ponieważ sam montuję w WMM (znaczy się łączę w nim klatki i podstawiam dialogi, potem całą resztę robię w Vegasie)

Obrazek
Świetnie! Uczmy tak dalej przyszłe pokolenia brickfilmerów! Niech tracą czas na durne skracanie klatek i bezsensowne psucie jakości klipu! Brawo!


Nie będę Wam (ZeteFowi i Wysokiemu) więcej truł, jakie te Wasze metody są niewygodne, bo już się do nich przyzwyczailiście, i dla tego bo mnie grzecznie mówiąc zwisa jak robicie animacje. Róbta co chceta! Ale na litość Boską nie mówcie nowym brickfilmerom że to dobra metoda!...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 lip 2013, o 19:38

Posty: 679
żadna z tych opcji nie jest wżaden lesza od drugiej, ani innych, chce ci tylko uświadomić, że w raz z siódemką wmm stanowczo się poprawił i można w nim z łatwością robić filmik, a co do gorszej jakości to w siódemkowym wmm można zapisywać filmy w HD :D tak więc wszystko zależy od kompa i preferencji i każdy po prostu powinien wybrać bardziej pasujacą mu opcję.Obrazek
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 26 lip 2013, o 22:31

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Znaleźli się kurna znawcy -.- Starszy od was brickfilmer z dużym doświadczeniem, który nauczył wielu dzisiejszych polskich brickfilmerów jak co robić a wy mu będziecie udowadniać co jest lepsze. Żenada...
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 27 lip 2013, o 00:02

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
Aha i kiedyś ściągnąłem sobie małpi dżem, to mi się zaciął odrazu prawie, jak go włączyłem, po czym cytryna mi powiedział, że mu też się ciął, więc się zniechęciłem...

WysokiFilms napisał(a):
Poza tym też kiedyś próbowałem roboty z MonkeyJam i też mi się owy program ciął.


Powiem tak, ja mj na początku nie trawiłem ze względu na te cięcia na które tak narzekacie, a co się okazało? że to wszystko prze ze mnie, tak naprawdę źle ustawiałem opcje przy tworzeniu filmiku i jak podejrzewam wy zrobiliście to samo. A poza tym ten program jest naprawdę porządny nie wiem czemu tak na niego narzekacie, każdy z moich brickfilmów był nim robiony i sklecany w wmm.

PS: Mogę wam zrobić poradnik (ale dopiero za tydzień :( )
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 27 lip 2013, o 14:33

Posty: 679
och spacejuszu spokojnie, to bardzo pokojowa rozmowa ja bynajmniej nie chcę udowodnić pk-sowi, że jego opcja jest gorsza, tylko mówie mu, że moja jest wersją alternatywną, zresztą co ja bedę mówił, już swoje zdanie już przedstawiłem i jeśli macie wrażenie, że chce komuś coś narzucić to jego sprawa i nierozumiem po co się tak denerwujecie Obrazek
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 27 lip 2013, o 14:57

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

To widocznie tylko tobie się taka wydaje ,,zombiaczku". Co to w ogóle ma być?! Nie pomyliło Ci się coś?
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek

Post 27 lip 2013, o 17:00

Posty: 679
Mi? Wszystko się pomyliło, ale co zrobić? Nie zmienię się...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 27 lip 2013, o 22:41

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Dajcie spokój, wszystko jest już wyjaśnione. Jedni lubą rozsądnie, prosto i efektownie robić animacje, a drudzy wolą pod górkę i mniej efektownie. Koniec tematu.

Reptile napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
Aha i kiedyś ściągnąłem sobie małpi dżem, to mi się zaciął odrazu prawie, jak go włączyłem, po czym cytryna mi powiedział, że mu też się ciął, więc się zniechęciłem...

WysokiFilms napisał(a):
Poza tym też kiedyś próbowałem roboty z MonkeyJam i też mi się owy program ciął.


Powiem tak, ja mj na początku nie trawiłem ze względu na te cięcia na które tak narzekacie, a co się okazało? że to wszystko prze ze mnie, tak naprawdę źle ustawiałem opcje przy tworzeniu filmiku i jak podejrzewam wy zrobiliście to samo. A poza tym ten program jest naprawdę porządny nie wiem czemu tak na niego narzekacie, każdy z moich brickfilmów był nim robiony i sklecany w wmm.

PS: Mogę wam zrobić poradnik (ale dopiero za tydzień :( )

I love U. Będą z Ciebie ludzie.

BTW. Dodaję obrazek, bo to już tradycja w tym temacie.
Obrazek
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Poprzednia strona

Powrót do Brickfilmy