Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Lego Stunt

Lego Stunt

Zaprezentuj swój film!
Post 20 lip 2013, o 20:04

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Zrobiłem nowy film. Proszę obejrzeć i oceniać. https://www.youtube.com/watch?v=kw8mLYuULFo
Obrazek

Post 21 lip 2013, o 20:52

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Fajne! Tylko niektóre klatki chyba Ci się pomyliły ;D Bo raz jedzie do przodu, potem jedną klatkę do tyłu a potem znowu do przodu.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 22 lip 2013, o 13:43

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
No ,rzeczywiście jeździ w różne strony. Windows Live Movie Maker trochę pozmieniał mi kolejność klatek, a trochę to moja wina.
Spróbuję nakręcić drugą lepszą wersję.
Obrazek

Post 22 lip 2013, o 14:12

Posty: 679
ja go rozgryzłem, jak zaznaczasz zdjęcia i przsuwasz je do wmm to musisz koniecznie chwycić za pierwsze zdjecie, aha i mógłbyś robić jeszcze więcej zdjęć i puszczać je jeszcze szybciej - najmniej w chodzeniu to ustawiaj 0,06-0,05, a jak jest szybka akcja to nawet 0,03
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 24 lip 2013, o 20:29

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Że chce się wam tak męczyć w tym WMM... Tak się boicie tego MonkeyJam'a jak by gryzł... Tam też można przenosić klatki na ścieżkę czasu i zapisujemy ujęcie/scenkę w takiej ilości FPS jakiej chcemy.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 25 lip 2013, o 10:06

Posty: 679
znaczy nie chce off topica robić, ale tylko powiem, że wogóle się nie męczę z nim, bo już go ogarnąłem i robie bardzo sprawnie :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 25 lip 2013, o 11:28

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
ZombieFlowchart napisał(a):
znaczy nie chce off topica robić, ale tylko powiem, że wogóle się nie męczę z nim, bo już go ogarnąłem i robie bardzo sprawnie :D

Właśnie. Aby zrobić w windowsie cokolwiek, trzeba go chociaż trochę poznać. Na początku, kiedy go nie znasz, wydaje się ,że próbuje na siłę wszystko utrudnić.
Obrazek

Post 25 lip 2013, o 20:34

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
znaczy nie chce off topica robić, ale tylko powiem, że wogóle się nie męczę z nim, bo już go ogarnąłem i robie bardzo sprawnie :D

mkstudio napisał(a):
Właśnie. Aby zrobić w windowsie cokolwiek, trzeba go chociaż trochę poznać. Na początku, kiedy go nie znasz, wydaje się ,że próbuje na siłę wszystko utrudnić.

Nie wiem czy wiecie, ale wszystkie moje brickfilmy (poza X-MASS) były robione w Windows Movie Maker'ze. Więc jest to program, którego możliwości wykorzystywałem w takie najprzeróżniejsze sposoby, że niektórzy profesjonaliści byli w szoku jak im powiedziałem, iż cała produkcja wraz z efektami wyszła z WMM.

Obrazek

Co prawda animacji nie robiłem nigdy w WMM (sklejania klatek), bo to niepotrzebna strata czasu, do tego zamula program i nie można ustawić odpowiedniej ilości FPS. Nie mogę tego zrozumieć, przecież można sobie za darmo ściągnąć na prawdę dobry program MonkeyJam i używać go razem z WMM. (Służy do łączenia klatek i tworzenia połączonych w całość sekwencji zdjęć w ilości FPS jakiej chcemy. Nie do ogólnego montażu jak większość błędnie myśli...)

Ale co ja będę namawiał, chcecie zamulać sobie program do montażu i tracić czas na skracaniu i sklejaniu klatek? ok.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 26 lip 2013, o 11:17

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
No, właśnie ściągnąłem monkey jama. Muszę się nauczyć obsługi.
Obrazek

Post 26 lip 2013, o 12:58

Posty: 679
pkmovies92 napisał(a):
ZombieFlowchart napisał(a):
znaczy nie chce off topica robić, ale tylko powiem, że wogóle się nie męczę z nim, bo już go ogarnąłem i robie bardzo sprawnie :D

mkstudio napisał(a):
Właśnie. Aby zrobić w windowsie cokolwiek, trzeba go chociaż trochę poznać. Na początku, kiedy go nie znasz, wydaje się ,że próbuje na siłę wszystko utrudnić.

Nie wiem czy wiecie, ale wszystkie moje brickfilmy (poza X-MASS) były robione w Windows Movie Maker'ze. Więc jest to program, którego możliwości wykorzystywałem w takie najprzeróżniejsze sposoby, że niektórzy profesjonaliści byli w szoku jak im powiedziałem, iż cała produkcja wraz z efektami wyszła z WMM.

Obrazek

Co prawda animacji nie robiłem nigdy w WMM (sklejania klatek), bo to niepotrzebna strata czasu, do tego zamula program i nie można ustawić odpowiedniej ilości FPS. Nie mogę tego zrozumieć, przecież można sobie za darmo ściągnąć na prawdę dobry program MonkeyJam i używać go razem z WMM. (Służy do łączenia klatek i tworzenia połączonych w całość sekwencji zdjęć w ilości FPS jakiej chcemy. Nie do ogólnego montażu jak większość błędnie myśli...)

Ale co ja będę namawiał, chcecie zamulać sobie program do montażu i tracić czas na skracaniu i sklejaniu klatek? ok.

Pk zrobił film w wmm, ty też bądź bohaterem w swoim domu :D
Tak więc: Po pierwsze, jak się ogarnie wmm to wcale nie zmula, ani nic się nie dzieje, domniemam, że masz niemiłe doświadczenia z xpekową wersją? Zaiste beznadziejna była
Po drugie więc w 7-owej wersji wmm da się ustawiać czas trwania klatek, tylko, że w sekundach na klatkę, a nie w klatkach na sekundę, ale jak się człowiek przyzwyczai, to nie robi mu to żadnej różnicy
Aha i kiedyś ściągnąłem sobie małpi dżem, to mi się zaciął odrazu prawie, jak go włączyłem, po czym cytryna mi powiedział, że mu też się ciął, więc się zniechęciłem...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Następna strona

Powrót do Brickfilmy


cron