Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Jak powstają różne rzeczy i takie tam #1

Jak powstają różne rzeczy i takie tam #1

Zaprezentuj swój film!

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
CLICK

Oto pierwszy odcinek cyklu opowieści AraxussaYexyra. Jest to również pierwsza koprodukcja na naszym wspólnym kanale WMBFpl i miejmy nadzieję, nieostatnia. Araxuss wymyślił i nagrał kwestie, ja zrobiłem animację i zmontowałem całość z niewielką pomocą Pawła(pkmovies92).

Następne filmy z serii nie będą się co prawda pojawiać regularnie, tylko wtedy kiedy będziemy mieli ochotę je zrobić. ;D


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Taki zarąbisty brickfilm, a nikt nawet nie skomentuje... Zazdrość? ;) Obejrzałem go z 30 razy, świetne!
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 679
nikt nie wie co powiedzieć
edit: to może ja coś powiem, ogólnie wyszło awesome i filmik smieszny, żeczywiście można wiele razy go obejżeć ale mimo wszystko widaje mi się, że widać gdzieniegdzie malutkie zgrzyty pomiędzy figiem i jego glosem, ale mozna to w sumie uznać jako plus.... no dobra to wszystko. :oops:
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
nikt nie wie co powiedzieć
edit: to może ja coś powiem, ogólnie wyszło awesome i filmik smieszny, żeczywiście można wiele razy go obejżeć ale mimo wszystko widaje mi się, że widać gdzieniegdzie malutkie zgrzyty pomiędzy figiem i jego glosem, ale mozna to w sumie uznać jako plus.... no dobra to wszystko. :oops:

Masz na myśli że dźwięk przesunięty? To wina YT. Też tak miałem wiele razy...
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Powrót do Brickfilmy