Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Dlaczego?

Dlaczego?

Zaprezentuj swój film!
Post 6 wrz 2013, o 21:24

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

O masz! Zapomniałem to tutaj pokazać :D

Jest to praca którą robiłem na KostkowyKonkurs Bartolinirozy. >>>OGŁOSZENIE KONKURSU

Zadaniem było... aaa dowiecie się z filmu. :D

Oryginalna praca, która załapała się w dopuszczalnym czasie była nie do końca taka jaką chciałem. Nie miała dopracowanych paru szczegółów w ścieżce dźwiękowej, w jakości, itp. Mimo to, praca zajęła 1 miejsce. :) >>>WYNIKI KONKURSU
(Oryginalna praca jest niepubliczna, jest dostępna tylko dla osób, które widziały wyniki konkursu, oraz dla tych , którzy czytają opisy filmów). ;)

Pracę dopracowałem po konkursie na spokojnie, po czym w końcu opublikowałem. :lol:

Zapraszam do oglądania! :D >>>>>>Dlaczego?<<<<<<

Obrazek

Ciekawostki:
- Nikt z osób podkładających głosy nie wiedział, że wystąpi w filmie. (Oczywiście poza mną);
- Nikt nawet nie wiedział że film "Dlaczego?" powstaje,
- Kwestie Bartolinirozy nie były nagrywane dla mnie, były ukradkiem pożyczone z jego wcześniejszych recenzji,
- Ciekawostek jest o wiele więcej, lecz pozostaną tajemnicą autora ;) I tak to nikogo nie obchodzi! xD

Sukcesy filmu:
- Oryginalna praca zajęła 1 miejsce, zdobyta kostka: FangShi ShuangRen + Woreczek na kostkę,
- Film został opublikowany na oficjalnym fanpage'u Magicznej Kostki (jednego z największych internetowych sklepów z profesjonalnymi kostkami) >>>FANPAGE
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 7 wrz 2013, o 09:38

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Już z miesiąc temu widziałem ten film (czyt. arcydzieło :D ). Uważam, że jest to jeden z najlepszych brickfilmów, jakie w życiu widziałem. :idea: .

"Może daj im miskę ryżu"...

To mnie dobiło... :D Oby tak dalej Paweł !
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 7 wrz 2013, o 13:37

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Co do filmu moje zdanie pokrywa się z komentarzami Sshadow'a, CrazyEd'a i MegaSpaceFighter'a - Po prostu świetna animacja i jej jakość, która nie budzi wątpliwości, ale i nie odciąga od sprytnie ułożonej, zabawnej i wciągającej fabuły.
Aha, mam pytanie: czy kostka dla "legowego Ciebie" to trzy skjustomizowane "tilesy" 1x1?
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 11 wrz 2013, o 17:20

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Losiuman napisał(a):
Już z miesiąc temu widziałem ten film (czyt. arcydzieło :D ). Uważam, że jest to jeden z najlepszych brickfilmów, jakie w życiu widziałem. :idea: .
(...)
To mnie dobiło... :D Oby tak dalej Paweł !

Dzięki!

Losiuman napisał(a):
"Może daj im miskę ryżu"...

Drobna korekta, było "Pewnie chińczycy proszą o ryż..."

A oto recenzja bartolinirozy z której wziąłem tę kwestię ;D >>>KWESTIA

1MacLego napisał(a):
Co do filmu moje zdanie pokrywa się z komentarzami Sshadow'a, CrazyEd'a i MegaSpaceFighter'a - Po prostu świetna animacja i jej jakość, która nie budzi wątpliwości, ale i nie odciąga od sprytnie ułożonej, zabawnej i wciągającej fabuły.

Dzięki!

1MacLego napisał(a):
Aha, mam pytanie: czy kostka dla "legowego Ciebie" to trzy skjustomizowane "tilesy" 1x1?

Dwie płytki 1x1 i jeden tile 1x1 na góre. :) Tylko naklejki są custom'owe.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Powrót do Brickfilmy