Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Bitwa

Bitwa

Zaprezentuj swój film!
Post 12 lis 2013, o 16:31
Nie znoszę tej strony.

Post 19 lis 2013, o 00:31

Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
Jesteś jednym z lepszych początkujących na tej stronie. Dziwi mnie troche, że wystartowałeś z 24 fps.. cóż przypuszczam, że jest to mniejwięcej tyle. Jeśli się mylę, to mnie popraw.

Jeżeli zaczynasz, to na sam początek według mnie najlepsze jest 15 fps lub(ale rzadziej) 12 fps. 15 fps jest w każdym razie najbardziej komfortowe jeśli chodzi o brickfilming. W ten sposób jest łatwiej, ponieważ jak ćwiczysz animację w niższej częstotliwości wyświetlania klatek i później zaczynasz być w tym lepszy, to wtedy dopiero lepiej jest podnieść poprzeczkę i zacząć animować na wyższych fps'ach. Takie jest moje zdanie, bo tak przynajmniej było w moim przypadku. Wyżej niż 24 fps w animacji nie radzę iść, bo ruchy wyglądają wtedy "za płynnie" dla ludzkiego oka, w związku z tym wydają się sztuczne.

Chyba zaczerpnąłeś motyw z mojego shitowego brickfilmu "Supper at Midnight". Nie mam ci tego za złe. ;U
Jesteś na dobrej drodze. Ćwicz, kiedy tylko chcesz i możesz.

Post 19 lis 2013, o 12:42
No trochę masz rację a animuje w 25 klatkach. A jeśli chodzi o Supper at Midnight to troche tak zaczerpnąłem kawałek pomysłu (pozatym ten twój film jest spoko) Dzięki za rady
Pozdrawiam serwus
Nie znoszę tej strony.


Powrót do Brickfilmy