Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Stachu i jego przygody #1

Stachu i jego przygody #1

Zaprezentuj swój film!
Post 7 kwi 2016, o 22:18
Chciałbym zobaczyć jak mnie pokonujesz skoro wychodzi ci to z łatwością ale jak mawiała moja babcia najmniejszy pies najwięcej szczeka ale gdy jest jakaś sprawa to poszczeka i ucieknie. Tak w gwoli ścisłości nie znam czegoś takiego jak "hamstwo"
Nie znoszę tej strony.

Post 7 kwi 2016, o 22:56

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

g) Użytkownik zobowiązuje się do uszanowania opinii oraz poglądów innych Użytkowników oraz nienaruszania ich praw. :]]
Dlaczego nie szanujecie opinii Kapelucha tylko grozicie mu banem za swoją opinię i go atakujecie? :]]

Post 7 kwi 2016, o 23:20

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

kkz665 napisał(a):
g) Użytkownik zobowiązuje się do uszanowania opinii oraz poglądów innych Użytkowników oraz nienaruszania ich praw. :]]
Dlaczego nie szanujecie opinii Kapelucha tylko grozicie mu banem za swoją opinię i go atakujecie? :]]


Równie dobrze mogę napisać "Kapeluch to (losowe przekleństwo)" i to będzie moja opinia do której nikt nie może się przyczepić... tu chodzi o to by nie przekraczać pewnych granic, Kapelusz balansuje na jej krawędzi, mu tylko zasugerowaliśmy, że zniechęcanie innych mniej doświadczonych użytkowników nie jest najlepszym sposobem by zachęcić ich do polepszania swoich umiejętności. Problem w tym, że nie możemy normalnie kulturalnie rozmawiać tylko od razu ktoś zaczyna bez sensowny spór. Proponuję zaprzestanie off topu i sugeruję by zachowywać się bardziej stosownie i żebyśmy utrzymali jakiś poziom.

PS: Jeśli mógłbyś Kapeluszu być bardziej wyrozumiały i pomocny dla innych to byłbym zobowiązany :)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 8 kwi 2016, o 06:32

Posty: 91
Trochę powagi Panowie, zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu.
Gdzie tu logika, chcecie dać bana Kapelusznikowi, który zwyczajnie wyraził opinię, moim zdaniem dość dobrą.
A może na bana dużo bardziej zasługuje autor posta?
Ten sam, który przed swoją przerwą stwierdził "A Huj wam wszystkim w dupe".
a) Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta na forum.
(ten pan ma 3)
e) Zabrania się umieszczania w profilu, sygnaturze, awatarze, postach, komentarzach lub innej publicznej przestrzeni serwisu treści:
- przesadnie wulgarnych i obrażających innych użytkowników lub działających na ich szkodę(...)
(ciekawa lokalizacja pana Mroza)

A to już trochę do was:
g) Użytkownik zobowiązuje się do uszanowania opinii oraz poglądów innych Użytkowników oraz nienaruszania ich praw.

Wszyscy wiemy, że wasze kompetencje do bycia moderatorami są wątpliwe, lecz błagam, pohamujcie się trochę...
Obrazek

Post 8 kwi 2016, o 08:00

Posty: 142

Dobrze ci idzie, ważne żeby się nie poddawać i kręcić przy punktowym świetle na plan, a płynność animacji przyjdzie wraz z doświadczeniem

PS: Czekam na kontakt od ciebie
Tu chyba powinien być mądry cytat, albo co...

Post 8 kwi 2016, o 16:11
Widzę, że wielki Araxuss stchórzył, jedynym twoim argumentem jest to, że mógłbyś mnie pokonać. To śmieszne, że grupa kilku dorosłych ludzi przejmuje się komentem jakiegoś dzieciora z internetu. A tobie Arku radzę popracować nad swoim wizerunkiem, ortografią i radzę trzymać się tego co mówisz bo wyczuwam hipokryzję.
Nie znoszę tej strony.

Post 11 kwi 2016, o 19:46

Posty: 51
Lokalizacja: Pomorze, Trójmiasto
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UC8NjBd ... 3V2jDydj0g

Dobrze prawisz.
Mimo że sam jestem w gimbazie ( zaraz będzie ,,Hyhhyhahahdayehea GIMBAZA!!!!!'') i to w pierwszej klasie to trollowaniem zajmowałem się w 4 klasie a i tak robiłem źle bo trollowanie w każdym wieku nie jest jakieś super. Bo to wygląda tak że jakiś gówniarz (sam nim jestem :D ) pomyśli sobie ,, A, strolluje kogoś to będę fajny super i ogólnie'' a tak nie jest, tylko takie osoby się błaźnią.
Całkowicie Cię popieram Arku.
https://www.youtube.com/channel/UC8NjBdqHETekz3V2jDydj0g

Brickfilm dla każdego jest czym innym, dla mnie to pasja

Post 12 kwi 2016, o 16:06
Nie zrozumiałeś mych intencji.
Co prawda może wyglądać na to że jestem jakimś niby "trollem", ale prawda jest inna.
Nie jestem żadnym "trollem", a ten komentarz nic was nie miał na celu "z-trollować" was tylko powiedzieć że proszę o 2 szansę.

Co do pyrkonu.
I ty myślisz że ja taki młody se mogę na takie wyjazdy pozwolić? Hahaha chyba za 10 lat !
No, a po 2 to też, bo wiem jak bym was spotkał to by się dobrze to nie skończyło.
Kabooom !

Trafiony - zatopiony

Post 12 kwi 2016, o 18:14

Posty: 91
Także żałuję że nie było mnie na Pyrkonie, chętnie powiedziałbym Ci parę słów prosto w twarz, ale mam godność - nie zniżę się do twojego poziomu dresa ze złej dzielnicy robiącego "wpierdol" i wyzywającego bezcelowo od "chujów".
Poza tym, trzymaj się tego co piszesz, mistrzu antytezy.
Może i się nie lubimy, może nawet nienawidzimy, ale ani ja, ani kapelusz nie posuwamy się do podstępu, do którego nie raz posunęła się wasza banda, a szczególnie pan - panie Dydku. Mógłbym w każdym momencie wcisnąć czerwony guzik, ruszyć niebo i ziemię, dobrze wiesz co mam na myśli.
Wskażcie proszę jeden powód dla którego kapelusznik dostał bana, a teraz kilka warnów, to co robicie to naciąganie prawa, doszukiwanie się "złych podtekstów" tam gdzie ich nie ma, byle dokopać czymś bezsensownym, kierując się zasadą "na wszystko znajdzie się paragraf".
Ktoś o wiele młodszy komentuje w stosowny sposób film pana Polskie Kino, po czym zjawia się milicja i bije pałkami tą osobę, oskarżając ją o posiadanie poglądów, potem zjawia się gwóźdź programu, pan Hipokryta, który niczym chorągiewka zmienia front i zaczyna bronić pana Polskie Kino, tylko dlatego, że bity dzieciak jest jego nemezis. Nie wydaje wam się to komiczne? Gdzie wam te łepetyny odessało, że "dzieciaki" muszą wam tłumaczyć tak oczywiste bzdury.
Cieszcie się uprawnieniami administratora puki możecie, tak postępując długo ich nie utrzymacie. Sędzia nie powinien być stronniczy.
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Brickfilmy


cron