Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy lego debile

lego debile

Zaprezentuj swój film!
Post 15 paź 2014, o 13:12

Posty: 1

https://www.youtube.com/watch?v=AWbSK_s ... DpAZRSczoA jest to mój nowy serial lego deble

Post 15 paź 2014, o 14:18

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Uuuuuu...... ambitnie!

PS: W czym sklecałeś animację? w PowerPoint?
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 15 paź 2014, o 16:28

Posty: 679
Po pierwsze gadzie nie zrażaj kolegi z miejsca.
Po drugie (do WP) być może starałeś wzorować się na tym?<
Niestety trochę Ci nie wyszło. Widzę np. że starałeś się robić ujęcia z różnych stron, bo myślałeś, że od tego będziesz fajny? No w sumie ja wiem? Z tym, że "Kto nie dotrze do fal, nie popłynie na ich grzbiecie". Czyli jeśli chcesz robić coś świadczącego o poziomie twoich filmów, to najpierw popracuj nad animacją fabułą. Serdecznie zapraszam cię do zapoznania się z poradnikami na stronie głównej wmbf'a. Możesz na ich podstawie dojść przede wszystkim do wniosku, że chodzenie NIE RÓWNA SIĘ teleportacja. A jak już chcemy robić teleportację, to co robimy? Naku*wiamy FPS'ami (klatkami-zdjęciami na sekundę), żeby jakoś to wyglądało... Chociażby schizowo. ;)

PoZdroF i trzym się.

Post 15 paź 2014, o 22:38

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

1. Więcej zdjęć.
2.Staraj się przyciszać muzykę a nie ją po prostu ucinać (robiłem to samo kiedyś xD )
3.Wypadałoby zmienić tytuł, "lego debile" nie brzmi zachęcająco.
4.Popraw fabułę.

Takie moje rady, zrobisz jak uważasz.
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do Brickfilmy


cron