Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Something New, Something Fresh

Something New, Something Fresh

Zaprezentuj swój film!
Post 4 sty 2015, o 15:16

Posty: 679
Tak więc zasadniczo generalnie się wyrobiłem na Thaca, z ty, że na styk, ale od razu potem wysłałem poprawioną wersję już poza konkursem:
THAC version Better version
Prosz
Ale że humor dość abstrakcyjny, to nie wiem czy się spodoba...

PoZdroF


Posty: 108
Medals: 2
Świateczny konkurs WMBF (1) Minifig vs Truck (1)
Muzyka za głośnia, w ogóle nie słychać co oni mówią. Btw, zrobiłeś błąd w moim nicku ;<
Ostatnio edytowano 4 sty 2015, o 16:07 przez MrSolinius, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Chuck Norris zatwierdził ten post
Obrazek


Posty: 152
Medals: 6
WMBF Awards '13 Najlepszy Film (3) WMBF Awards '14 Najlepszy Film (1) WMBF Awards '14  Animacja (1) WMBF Awards '13 Animacja (1)
A mi tam się spodobał.
Obrazek Obrazek


Posty: 679
MrSolinius napisał(a):
Muzyka za głośnia, w ogóle nie słychać co oni mówią. Btw, zrobiłeś błąd w moim nicku ;<

Zależy od wersji na Thaca nie ogarnąłem, ale potem poprawiłem. Czytaj co piszę. :)
Edit: błąd zrobiłem bo nick masz trudny. Potem to jakoś poprawię.


Posty: 679
crazyed napisał(a):
A mi tam się spodobał.
Obrazek Obrazek

Dzięki. Jak na to patrzę, to można zrobić przeróbkę, że leci na tle "nowego" intra wiadomości TVP, ale na razie muszę odetchnąć. :)


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 679
Są dwa rozwiązania, a właściwie To cztery. Albo z moim angielskim jest coś nie halo, albo z twoim angielskim jest coś nie halo, albo z twoim poczuciem humoru jest coś nie halo, albo z moim poczuciem humoru jest coś nie halo. Wybierz jedną albo wszystkie opcje, a jak dalej nie wiesz to możesz mnie pouczyć dyslajkiem na bo co w końcu kurczę blade, powinienem zrobić tak, żebyś zrozumiał. Co nie? :)


Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska



Posty: 21
Lokalizacja: Norwegia
Zombie, postaraj się zrobić coś z tłem aby się tak nie ruszało i będzie dobrze.
Po za tym, za mało klocków, fabuły nie zrozumiałem za pierwszym razem, (i nie rozumiem do teraz), kamerka się trzęsie dość widocznie.
Moja ocena to 2.5/5
Ale jestem dobrej myśli że stworzysz coś zadziwającego. :)


Posty: 679
Zrobię, jak kupię statyw, bo mam taki skonstruowany przeze mnie, przyczepialny do podstawki. Myślę nad tym wygiananym trójnogiem, ale boje się, że miałby dużą bezwładność, i mógłby się przesuwać niekontrolowanie, ale no cóż muszę się przekonać sam.


Powrót do Brickfilmy


cron