Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Na wyspie część 1

Na wyspie część 1

Zaprezentuj swój film!
Post 13 maja 2015, o 20:09

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Dzień dobry.
Chcemy pokazać wam najnowszą naszą produkcję "Na wyspie"
Mamy nadzieję że wam się ona spodoba :) :D
link - https://www.youtube.com/watch?v=A6dMO3cn7BQ
Ostatnio edytowano 14 maja 2015, o 18:05 przez Mrozu321, łącznie edytowano 1 raz

Post 13 maja 2015, o 20:26

Posty: 449
Lokalizacja: Nowy Tomyśl Wielkopolska

Nie rozumiem po co ta muzyka co jakiś moment czemu on robi takie dziwne zawijasy . I nie na temat ale czy masz w ogóle pozwolenie na zrobienie tego twojego świetnego poradnika o zajerejestrowaniu się tutaj ?

Post 13 maja 2015, o 21:13

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Idzie jakby miał podwórko zaminowane :D
Obrazek

Post 13 maja 2015, o 21:30

Posty: 199

kkz665 napisał(a):
Nie rozumiem po co ta muzyka co jakiś moment czemu on robi takie dziwne zawijasy . I nie na temat ale czy masz w ogóle pozwolenie na zrobienie tego twojego świetnego poradnika o zajerejestrowaniu się tutaj ?


Oj już tak nie przesadzajmy... ale racja , zgodę na taki film się powinno mieć :|

Post 13 maja 2015, o 21:35

Posty: 199

StudioPK napisał(a):
Dzień dobry.
Chcemy pokazać wam najnowszą naszą produkcję "Na wyspie"
Mamy nadzieję że wam się ona spodoba :) :D


1 ten jego dom taki sobie , budowany na szybko , nawet klocki nie są dobrze poprzyczepiane...

2 Ten film to tak trochę test chodzenia , nic się tu nie dzieje :|

3 Jak wyżej wspomniał Kakazet ta muzyka się rzeczywiście dziwnie urywa , a to psuje efekt

4 podoba mi się , że ten minifig chociaż trochę szybciej chodzi .

Tak w sumie to wychodzi trochę na minus :|

Post 13 maja 2015, o 22:47

Posty: 679
Animację jeszcze trochę przyśpiesz i i nie buduj z usyfionych klocków. Najlepiej spróbuj je wyczyścić np. Niepotrzebną szczotką do zębów. A to co mnie poraziło, nie licząc uwag innych, to użycie dwustronnej twarzy na łysej figurce. Rozumiem, że można zaliczyć do wpadek tylną twarz widoczną zza włosów, ale ujęcie z boku na gościa z dwoma twarzami naprawdę razie po oczach.

Post 13 maja 2015, o 23:00

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Hmmm... obejrzałem to z X razy i nie mogę zrozumieć o co w tym chodzi.Jaki sens ma robienie filmu jako część pierwsza, który przedstawia tylko kilka kroków i utopienie się statku,szalupy czy co to tam jest.W pierwszym ujęciu nawet tło nie jest ustawione odpowiednio, bo odpada. już nie wspominając o tym, że kartka jest pomięta... domek zrobiony na szybko tak jak mówił Brutus... muzyka się ucina, a najbardziej nie podoba mi się to pisanie scenariusz Tomek muzyka Tomek... wow napisze tak będzie AMAZING muzyka chyba nie jest Twoja racja? A scenariusz... tutaj nie ma fabuły.
Jeśli chodzi o mnie to film mi się nie podoba ale patrząc na to pod kątem Twojego małego doświadczenia, bo raczej dopiero zaczynasz to jak będziesz ćwiczyć wszystkiego się można nauczyć.
Pozdrawiam.
Obrazek


Powrót do Brickfilmy


cron