Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Zakupy

Zakupy

Zaprezentuj swój film!
Post 26 maja 2015, o 19:16

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Dzień dobry.
Chcę wam pokazać naszą najnowszą produkcję.
Link https://www.youtube.com/watch?v=UM8r4HJlF2k

Film opowiada o ludziku który idzie do sklepu kupuje plecak no i koniec filmu, ale to dopiero część 1 więc w cześci 2 zostanie do pracowana fabuła.
Mam nadzieję żę film wam się spodoba wszelkie uwagi na temat animacji proszę tutaj pisać.
Przepraszam że tak późno piszę ten tekst, ale czasu nie miałem.

Post 26 maja 2015, o 19:56

Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Mam kilka uwag:
1. Nie rób takich urywanych kawałków muzyki, bo to bardzo drażni w czasie oglądania.
2. Spróbuj budować wyższe ściany lub tak kadrować aby było widać tylko ściany, a nie tło za nimi (bardziej to kadrować).
3. W 0:53 zmienia się tło.
4. W całym filmie kamera się trzęsie.
5. Dość uboga scenografia.
Poza tym fajnie.
Obrazek

Post 27 maja 2015, o 06:27

Posty: 91
Tak jak napisał mkstudio, poza tym logika...
1. Dialogi nie mają sensu. "Gdzie jest SKLPEPEPEPPPPPPpppp??? YYYYeee TaM!!!"... Jaki sklep? Idź do bezdomnego przy ulicy i zapytaj się "gdzie jest sklep?". Pewnie Ci odpowie "a spieprzaj stąd!", a przy odrobinie szczęścia "jaki sklep do cholery???"
2. Film jest za krótki - nic się nie dzieje, nie ma sensu.
3. Po co te napisy? Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek. Nie lepiej napisać to raz? "Wykonanie - Tomek". Najlepiej dodać jeszcze nazwisko, bo jest wiele Tomków, w tym ja i nie mam zamiaru się pod tym podpisywać (szczególnie 9 razy).
4. Oj... terapia nie skutkuje... AEFIJ... No ale przestań mówić o sobie w liczbie mnogiej przynajmniej... :(

Obrazek
Obrazek

Post 27 maja 2015, o 18:46

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
TomTheHuman napisał(a):
Tak jak napisał mkstudio, poza tym logika...
1. Dialogi nie mają sensu. "Gdzie jest SKLPEPEPEPPPPPPpppp??? YYYYeee TaM!!!"... Jaki sklep? Idź do bezdomnego przy ulicy i zapytaj się "gdzie jest sklep?". Pewnie Ci odpowie "a spieprzaj stąd!", a przy odrobinie szczęścia "jaki sklep do cholery???"
2. Film jest za krótki - nic się nie dzieje, nie ma sensu.
3. Po co te napisy? Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek Tomek. Nie lepiej napisać to raz? "Wykonanie - Tomek". Najlepiej dodać jeszcze nazwisko, bo jest wiele Tomków, w tym ja i nie mam zamiaru się pod tym podpisywać (szczególnie 9 razy).
4. Oj... terapia nie skutkuje... AEFIJ... No ale przestań mówić o sobie w liczbie mnogiej przynajmniej... :(

Obrazek



Dobra przyjmę twoje uwagi ale to z tą terapią odczep się, bo zachowujesz się głupi dzieciak co nie ma nic do gadania tylko o jakiejś terapi !!
To zaczyna naprawdę być wkurzające!

Post 27 maja 2015, o 22:41
Ja mam nieco odmienne zdanie.
-Ciekawy rzadki, nietuzinkowy scenariusz
-Świetna scenografia
-Dobra animacja
Robisz postępy naprawdę świetny materiał jestem coraz większym fanem StudiaPK. Myślałeś o dalszej działalności jak będziesz dorosły? Uważam także iż powinieneś się zapisać do szkoły filmowej bo widzę u Ciebie wielki potencjał prawdziwego filmowca. :)
Pozdrawiam
P.S Chyba wykonam jakiegoś fanarta :D
Nie znoszę tej strony.

Post 28 maja 2015, o 18:21

Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Bardzo to wszystko śmieszne. Ha, ha, ha!
Ale tak serio. Moje uwagi: StudioPK, rób animacje o tym, co Cię interesuje. Serio, pójście do sklepu jest raczej mało wciągające i dla widza, i moim zdaniem dla autora. Chyba, że tym zakupom towarzyszy coś innego bądź też jakość animacji, płynność, montaż, kadry są tak perfekcyjne, nienaganne, że delektujemy się tymi osiągnięciami i fabuła nie musi być superambitna. Możemy się też zastanawiać nad codziennością, przemijaniem, konsumpcjonizmem i innymi zagadnieniami, jednak zdaje się, że w tym filmie nie o to chodziło. Lepiej robić filmy interesujące, zabawne lub zmuszające do refleksji, a na przyzwoitym poziomie wizualnym. Na razie widzę, że czeka Cię (tak jak i mnie, i nie tylko) jeszcze wiele doświadczeń. W każdym razie ćwicz, próbuj, kombinuj, ile wlezie. Przemyśl dobrze następną produkcję. Nie musi być długa. Niech Cię zainteresuje. :)
Migotanie, zmiany balansu bieli, brak ostrości obrazu - proszę o wyłączenie wszelkich ustawień automatycznych. Tak jak napisał mkstudio, przyda się lepsze wykadrowanie i stabilizacja obrazu... No, i co... Czekam na kolejne prace. :)
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie

Post 28 maja 2015, o 19:34

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
HappyMadHatter napisał(a):
Ja mam nieco odmienne zdanie.
-Ciekawy rzadki, nietuzinkowy scenariusz
-Świetna scenografia
-Dobra animacja
Robisz postępy naprawdę świetny materiał jestem coraz większym fanem StudiaPK. Myślałeś o dalszej działalności jak będziesz dorosły? Uważam także iż powinieneś się zapisać do szkoły filmowej bo widzę u Ciebie wielki potencjał prawdziwego filmowca. :)
Pozdrawiam
P.S Chyba wykonam jakiegoś fanarta :D



Naprawdę dzienkuję za tak miły komentarz :)
Od tego miłego komentarza aż łza w oku mi się pojawiła z szczęścia że doceniacie moją pracę.
Film trochę był dziwny, ponieważ to był test bo dostałem silnej motywację która się dopiero szkoli, a dobrze wiem że wkrótce ta moja motywacja przejdzie ciężką próbe.
Ostatnio edytowano 28 maja 2015, o 19:37 przez Mrozu321, łącznie edytowano 1 raz

Post 28 maja 2015, o 19:36

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Trylobite napisał(a):
Bardzo to wszystko śmieszne. Ha, ha, ha!
Ale tak serio. Moje uwagi: StudioPK, rób animacje o tym, co Cię interesuje. Serio, pójście do sklepu jest raczej mało wciągające i dla widza, i moim zdaniem dla autora. Chyba, że tym zakupom towarzyszy coś innego bądź też jakość animacji, płynność, montaż, kadry są tak perfekcyjne, nienaganne, że delektujemy się tymi osiągnięciami i fabuła nie musi być superambitna. Możemy się też zastanawiać nad codziennością, przemijaniem, konsumpcjonizmem i innymi zagadnieniami, jednak zdaje się, że w tym filmie nie o to chodziło. Lepiej robić filmy interesujące, zabawne lub zmuszające do refleksji, a na przyzwoitym poziomie wizualnym. Na razie widzę, że czeka Cię (tak jak i mnie, i nie tylko) jeszcze wiele doświadczeń. W każdym razie ćwicz, próbuj, kombinuj, ile wlezie. Przemyśl dobrze następną produkcję. Nie musi być długa. Niech Cię zainteresuje. :)
Migotanie, zmiany balansu bieli, brak ostrości obrazu - proszę o wyłączenie wszelkich ustawień automatycznych. Tak jak napisał mkstudio, przyda się lepsze wykadrowanie i stabilizacja obrazu... No, i co... Czekam na kolejne prace. :)


Okej dzięki za miły komentarz :)
PS: Do lepszego filmu się przygotywuję i wyjdzie dopiero za jakiś czas i powiem że film który ma wyjść dopiero za jakiś czas i ma być dobry to będzie "List przygody"

Post 29 maja 2015, o 22:51

Posty: 91
StudioPK napisał(a):
HappyMadHatter napisał(a):
Ja mam nieco odmienne zdanie.
-Ciekawy rzadki, nietuzinkowy scenariusz
-Świetna scenografia
-Dobra animacja
Robisz postępy naprawdę świetny materiał jestem coraz większym fanem StudiaPK. Myślałeś o dalszej działalności jak będziesz dorosły? Uważam także iż powinieneś się zapisać do szkoły filmowej bo widzę u Ciebie wielki potencjał prawdziwego filmowca. :)
Pozdrawiam
P.S Chyba wykonam jakiegoś fanarta :D



Naprawdę dzienkuję za tak miły komentarz :)
Od tego miłego komentarza aż łza w oku mi się pojawiła z szczęścia że doceniacie moją pracę.
Film trochę był dziwny, ponieważ to był test bo dostałem silnej motywację która się dopiero szkoli, a dobrze wiem że wkrótce ta moja motywacja przejdzie ciężką próbe.


Haha, nie wyczujesz sarkazmu nawet gdy ten uderzy cię w twarz młotkiem ślusarskim Topex, 5kg trzonek drewniany 02A550 Darmowy odbiór w 14 miastach!
Obrazek

Post 29 maja 2015, o 22:52
Nie rozumiem o czym mówisz???? :?: :?: :?: :?:
Nie znoszę tej strony.

Następna strona

Powrót do Brickfilmy


cron