Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Brickfilmy Moja pierwsza animacja

Moja pierwsza animacja

Zaprezentuj swój film!
Post 2 cze 2015, o 18:13

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

https://www.youtube.com/watch?v=x03z_O_w0aI

Oto mój pierwszy "Brickfilm". Jest to pierwsze podejście, bez poprawek. Chcę przez to pokazać, iż mam chęci do tego, aby w przyszłości publicznie publikować swoje animacje. Oczywiście muszę się jeszcze tego nauczyć, przejść jakieś kursy w internecie itd.:

P.S. Sry za słaby sprzęt, ale tylko taki miałem pod ręką ;/

Post 2 cze 2015, o 18:27

Posty: 124
Lokalizacja: Przepraszam
Powiem tak :

- Niezła i płynna animacja
Po trenuj chodzenie, bo moim zdaniem noga podczas chodzenia idzie za bardzo do góry i wygląda to wtedy jakby ludzik robią wielkie kroki.
Ten sam błąd co ja robię czyli obraz się trzęsie

I fajnie ci wyszła animacja, ale błędów większych niema więc świetnie wyszło jako taki według mnie test.

Post 2 cze 2015, o 18:33

Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

StudioPK napisał(a):
Powiem tak :

- Niezła i płynna animacja
Po trenuj chodzenie, bo moim zdaniem noga podczas chodzenia idzie za bardzo do góry i wygląda to wtedy jakby ludzik robią wielkie kroki.
Ten sam błąd co ja robię czyli obraz się trzęsie

I fajnie ci wyszła animacja, ale błędów większych niema więc świetnie wyszło jako taki według mnie test.




Hehehe, no ja bym nie powiedział, że jest płynna. I tak, coś strasznie trzęsło aparatem, jeszcze nie wiem dlaczego, prawdopodobnie trącałem ją łokciem.

Post 2 cze 2015, o 19:47

Posty: 679
Wygląda na to, że robiłeś to intuicyjnie. Przed następnym filmem przejżyj wmbfowe poradniki, bo ta wersja jest trochę nienaturalna. Co do FPSów to na początek tyle wystarczy. Tym bardziej, jeśli będziesz używał dobrego statywu, a w tle umieścisz swoje MOCe. Będą ci jutuby z ręki jadły.

Post 2 cze 2015, o 20:34

Posty: 440
Lokalizacja: Lublin,Lubelskie
Mój Kanał: http://m.youtube.com/channel/UCrWOb2GT- ... MA3Q%3D%3D
Fajnie Ci to wyszło oby tak dalej :)
Obrazek

Post 3 cze 2015, o 18:50

Posty: 91
PolishLegoboy napisał(a):
StudioPK napisał(a):
Powiem tak :

- Niezła i płynna animacja
Po trenuj chodzenie, bo moim zdaniem noga podczas chodzenia idzie za bardzo do góry i wygląda to wtedy jakby ludzik robią wielkie kroki.
Ten sam błąd co ja robię czyli obraz się trzęsie

I fajnie ci wyszła animacja, ale błędów większych niema więc świetnie wyszło jako taki według mnie test.




Hehehe, no ja bym nie powiedział, że jest płynna. I tak, coś strasznie trzęsło aparatem, jeszcze nie wiem dlaczego, prawdopodobnie trącałem ją łokciem.


Focus masz ustawiony automatyczny, a powinien być cały czas ten sam. Prosty program - monkeyjam, łatwy w obsłudze program do stopmotion, masz tam też opcję ustawienia stałego focusa, jasności itp.
Obrazek


Powrót do Brickfilmy


cron