Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace MOC'e Działko (powiedzmy że to MOC) :D

Działko (powiedzmy że to MOC) :D

Zbudowałeś coś ciekawego? Pochwal się!
Post 24 cze 2013, o 17:58

Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Nie miałem co robić więc zrobiłem takie coś, ale nie mam pomysłu gdzie to dać lub co z tego zrobić. Daję wam zdjęcia dzięki którym ocenicie i jeżeli będziecie chcieli to zrobicie swoją wersję (oczywiście pozwalam na używanie tego w filmikach ale proszę o mnie wspomnieć :lol: ) Czekam na odpowiedzi "zdjęciowe". Uruchomcie kreatywne myśli :D
Pozdrawiam LegoStudioPL (BrickGun) :)
Załączniki
P1130791.JPG
Macie tutaj Klocki potrzebne do montażu działka. :)
P1130791.JPG (105.98 KiB) Przeglądane 6272 razy
P1130793.JPG
Pomoże przy składaniu.
P1130793.JPG (75.95 KiB) Przeglądane 6272 razy
P1130794.JPG
Pomoże przy składaniu.
P1130794.JPG (89.7 KiB) Przeglądane 6272 razy
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 148
Pozwól, że zapytam. Po co nad działkiem przeciwlotniczym są zamontowane dwa karabiny maszynowe? Myślę, że siła ognia "kaczki" jest wystarczająca. Oczywiście, jeśli taki był logiczny, bądź estetyczny zamysł techniczny konstruktora to przepraszam za czepianie się :) .


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
WysokiFilms napisał(a):
Pozwól, że zapytam. Po co nad działkiem przeciwlotniczym są zamontowane dwa karabiny maszynowe? Myślę, że siła ognia "kaczki" jest wystarczająca. Oczywiście, jeśli taki był logiczny, bądź estetyczny zamysł techniczny konstruktora to przepraszam za czepianie się :) .

Ty się nie czepiasz tylko zwracasz mi uwagę :) No i wychodzi na to że to dla wszystkich jest działko przeciwlotnicze...
Jeszcze raz mówię TO JEST DZIAŁKO ALE NIE WIEM GDZIE JE ZAMONTOWAĆ TO CZĘŚĆ JESZCZE NIE DOKOŃCZONEJ CAŁOŚCI I WY MI TĘ CAŁOŚĆ JEŚLI MOŻECIE SPREZENTUJCIE!!! :lol:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Klasyczny Speederbike - to mi od razu przyszło do głowy. ;D

Straszne proste w konstrukcji, jak na mój gust zbyt proste. Polecam używać więcej drobnych elementów, dzięki temu działko stanie się bardziej detaliczne, a co za tym idzie bardziej realistyczne.

4/10 Działko jest za proste i zbyt klockowe.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Niedługo wrzucę innego MOC'a moją chorą wizję świata po apokalipsie :ugeek: :mrgreen:
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

BrickGun napisał(a):
Niedługo wrzucę innego MOC'a moją chorą wizję świata po apokalipsie :ugeek: :mrgreen:


:o uwielbiam post apokaliptyczne klimaty i survival, nie mogę się doczekać ;)
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 153
Lokalizacja: Łęczna,Lubelskie
Reptile napisał(a):
BrickGun napisał(a):
Niedługo wrzucę innego MOC'a moją chorą wizję świata po apokalipsie :ugeek: :mrgreen:


:o uwielbiam post apokaliptyczne klimaty i survival, nie mogę się doczekać ;)

Mam nadzieję że się nie zawiedziesz ;) Mogę uchylić rąbka tajemnicy że będzie tam walka dwóch plemion o opuszczony budynek :D Ciekawe komu się spodoba...
Obrazek
_____________________________________________________________________________

YOUTUBE
FACEBOOK


Powrót do MOC'e


cron