Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace MOC'e Myśliwiec bojowy do Target Earth

Myśliwiec bojowy do Target Earth

Zbudowałeś coś ciekawego? Pochwal się!
Post 17 sie 2013, o 14:57

Posty: 68
Lokalizacja: Tychy

Witajcie!
Poniżej znajdziecie foto myśliwca którego użyłem do kilku ujęć w Target Earth. Powiedzcie co o nim sądzicie ;D
Obrazek
Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć zapraszam na flickra: http://www.flickr.com/photos/megaspacefighterproductions/with/9528070477/
Obrazek
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazek


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
Cóż. D*py nie urywa, jest taki normalny, i wg. mnie sprawuje się idealnie do brickfilmów, łatwo go animować, nie rozpada nie co chwilę, jest solidny.
7.5/10 :D
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Według mnie jest genialny :idea:
Remember ... Block to block an uneven ...


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Jak dla mnie jest świetny :D Prosto zbudowany, dobry myśliwiec, ode mnie masz 10/10 :)
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 679
dobry, tylko chyba lepiej by było, jakbyś mu study zakrył
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Posty: 70
Lokalizacja: Nevada
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Bardzo ciekawy model. Prosty w swym kształcie, rzekłbym klasyczny i właśnie dlatego jest mi się podoba. Ładny statecznik. Jedyne czego uczepiłbym się to te grille na ogonie, ale to chyba kwestia gustu. :)
Bum - hyc!
Jestem człowiekiem, który niby nie istnieje, ale działa w tym niebezpiecznym świecie...
A jeśli myślicie, że Maciek Legolandzki zaginął, to się mylicie


Posty: 397
Lokalizacja: Konin
1MacLego napisał(a):
Bardzo ciekawy model. Prosty w swym kształcie, rzekłbym klasyczny i właśnie dlatego jest mi się podoba. Ładny statecznik. Jedyne czego uczepiłbym się to te grille na ogonie, ale to chyba kwestia gustu. :)

Ty żyjesz!!!

PS-sry za offtop'a
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr


Posty: 33
Lokalizacja: Kielce

Fajny model ;)
Always two there are. No more, no less... Master and an apprentice.
Obrazek


Powrót do MOC'e


cron