Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace MOC'e Batuchowóz

Batuchowóz

Zbudowałeś coś ciekawego? Pochwal się!
Post 12 lis 2013, o 22:10

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Witam, od jakiegoś czasu nie żyłem, lecz teraz znów jestem (Live After Death :o ). No dobra. Forum NIE ginie, to raczej kwestia mojego maila i tego, że nie subskrybowałem żadnych wątków. Sorka :ugeek: . Jednak powracam i prezentuję tu oto zdjęcia mojego nowiutkiego modelu The Tumblera - pojazdu Batmana z filmów trylogii Mrocznego Rycerza. Tak, wiem jest zestaw Lego z Tumblerem, ale jestem teraz biedny, a poza tym nie zależy mi na nim tak bardzo jak na samym minifigu Mrocznego Rycerza ;) Dobra, oto zdjęcia:
IMG_2652.JPG
IMG_2652.JPG (252.27 KiB) Przeglądane 7804 razy

IMG_2653.JPG
IMG_2653.JPG (195.26 KiB) Przeglądane 7804 razy

IMG_2654.JPG
IMG_2654.JPG (214.99 KiB) Przeglądane 7804 razy

Pozdrawiam, Ziemek
PS Jutro dam lepszej jakości zdjęcia, bo dzisiaj się aparat ładował.
Ostatnio edytowano 4 sty 2014, o 12:31 przez Lone Hydra, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 13 lis 2013, o 18:18

Posty: 679
To nie ojawiaja ci się zielone klocki w nowych wontkach? :shock:
Co do zestawu/moca, czy w każdym bądź razie tego czegoś Prezentuje się nieźle, ale boki szczerę mówiąc wyglądają słabo z tą nieszczęsną odwruconą płytką i ja wiem, (już to gdzieś chba słyszałem) biednie. Trudno mi określić to na podstawie zdjęcia, ale mam wrażenie, że cokolwek pod nimi nie jest, to będzie lepiej wyglądało, ale to moje zdanie i może inni forumowicze mnie nakrzyczą, że źle ci mówie?

Post 13 lis 2013, o 19:51

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

I załączam lepsze zdjęcia:
DSC03476 (Kopiowanie).JPG
DSC03476 (Kopiowanie).JPG (213.82 KiB) Przeglądane 7778 razy

DSC03475 (Kopiowanie).JPG
DSC03475 (Kopiowanie).JPG (247.76 KiB) Przeglądane 7778 razy

ZombieFlowchart napisał(a):
To nie ojawiaja ci się zielone klocki w nowych wontkach? :shock:

To te zielone klocki oznaczają nowe wątki? :o
PS Wątki, nie wontki
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 14 lis 2013, o 00:56

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
ZombieFlowchart napisał(a):
inni forumowicze mnie nakrzyczą, że źle ci mówie?

Niby dlaczego? Krytyka jest dobrą rzeczą, a jeśli chodzi o twoje wcześniejszych posty, to w konkretnych wątkach było to już chyba wyjaśnione.

A co do modelu.. Cóż, tumbler'a to nie przypomina. Wybacz. Nie mogę inaczej. Jest w złej skali względem mini-figurki. Staraj się aby części były dopasowane do siebie. A jeśli nie, to niech to wygląda jak tu:
Obrazek
Obrazek

Rozumiem, że możesz nie mieć wystarczająco dużo elementów, aby złożyć takie arcydzieło, ale zawsze można budować modele w skali micro. Liczy się kreatywność.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 4 sty 2014, o 12:41

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Uwaga, zmiana nazwy pojazdu i jego charakterystyki :!: Ponieważ mój MOC nie przypomina Tumblera, zostaje przemianowany na Batuchowóz, co jest kombinacją słów "Batman" (zmienione na polskie Batuch) i "wóz". Batuchowóz jest największym pojazdem kołowym Batmana, w fazie eksperymentalnej. Być może Batman skorzysta z Batuchowozu, by pokonać gigantycznego Mrożącego Robota stworzonego przez dr. Freis'a znanego jak Mr. Freeze :mrgreen: Batuchowóz mimo braku specjalnych osłon jest pojazdem niezwykle wytrzymałym, jednak posiada jeden słaby punkt - tuż przed kabiną kierowcy. Batman pracuje nad naprawieniem tej wady, która znacznie osłabia wytrzymałość Batuchowozu :( Pojazd posiada gadżety. Duuuuuużo gadżetów. Nikt poza samym Batmanem nie wie jakie nowe gadżety może posiadać Batuchowóz; być może nawet takie, o których nikomu nigdy się nie śniło :o Futurystyczne auto potrafi mielić minifigi Lego z taką łatwością, jak gdyby były z cukru. Ale Batman nie zabija, więc... No cóż nie korzysta z tego niebywałego ułatwienia. Batuchowóz nadal jest ulepszany i testowany; prawdopodobnie zostanie wprowadzona funkcja latania, więc jeśli na niebie widzicie kometę, to... No cóż, może to tylko Batuchowóz :ugeek:
Pozdrawiam,
Ziemek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 4 sty 2014, o 13:05

Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

ziemek17 napisał(a):
Uwaga, zmiana nazwy pojazdu i jego charakterystyki :!: Ponieważ mój MOC nie przypomina Tumblera, zostaje przemianowany na Batuchowóz, co jest kombinacją słów "Batman" (zmienione na polskie Batuch) i "wóz". Batuchowóz jest największym pojazdem kołowym Batmana, w fazie eksperymentalnej. Być może Batman skorzysta z Batuchowozu, by pokonać gigantycznego Mrożącego Robota stworzonego przez dr. Freis'a znanego jak Mr. Freeze :mrgreen: Batuchowóz mimo braku specjalnych osłon jest pojazdem niezwykle wytrzymałym, jednak posiada jeden słaby punkt - tuż przed kabiną kierowcy. Batman pracuje nad naprawieniem tej wady, która znacznie osłabia wytrzymałość Batuchowozu :( Pojazd posiada gadżety. Duuuuuużo gadżetów. Nikt poza samym Batmanem nie wie jakie nowe gadżety może posiadać Batuchowóz; być może nawet takie, o których nikomu nigdy się nie śniło :o Futurystyczne auto potrafi mielić minifigi Lego z taką łatwością, jak gdyby były z cukru. Ale Batman nie zabija, więc... No cóż nie korzysta z tego niebywałego ułatwienia. Batuchowóz nadal jest ulepszany i testowany; prawdopodobnie zostanie wprowadzona funkcja latania, więc jeśli na niebie widzicie kometę, to... No cóż, może to tylko Batuchowóz :ugeek:
Pozdrawiam,
Ziemek


Zupełnie jak bym czytał te absurdalne opisy z katalogów lego.
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki

Post 4 sty 2014, o 15:09

Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa/Mokotów

Twój pojazd jest tak duży, że mógłbyś w nim umieścić silnik i zamontować napęd, albo reflektory. To by było coś :7

Może nie jest to najpiękniejszy czołg jaki widziałem, ale na pewno świetnie nadałby się do jakiegoś filmu i to nie koniecznie o Batmanie. Na dachu można by nakręcić świetną scenę walki, jest gdzie się poruszać.

Ta płyta przyczepiona zewnętrzną stroną rzeczywiście tworzy dość banalny pancerz, więc najlepiej żebyś dla urozmaicenia przymocował tam drabinkę jeśli masz. Grunt to żeby pojazd był praktyczny :) Na przykład mój motor batmana wcale nie jest najlepszy, ale za to potrafi to czego inne nie potrafią, dlatego tylko on nadaje się do filmu:
Załączniki
motor-ruch.gif
motor-ruch.gif (247.09 KiB) Przeglądane 7681 razy
motor.jpg
motor.jpg (28.16 KiB) Przeglądane 7681 razy
Dobry brickfilmer dba o to by jak najwięcej w filmie ukryć

Post 4 sty 2014, o 15:21

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

pkmovies92 napisał(a):
ziemek17 napisał(a):
Uwaga, zmiana nazwy pojazdu i jego charakterystyki :!: Ponieważ mój MOC nie przypomina Tumblera, zostaje przemianowany na Batuchowóz, co jest kombinacją słów "Batman" (zmienione na polskie Batuch) i "wóz". Batuchowóz jest największym pojazdem kołowym Batmana, w fazie eksperymentalnej. Być może Batman skorzysta z Batuchowozu, by pokonać gigantycznego Mrożącego Robota stworzonego przez dr. Freis'a znanego jak Mr. Freeze :mrgreen: Batuchowóz mimo braku specjalnych osłon jest pojazdem niezwykle wytrzymałym, jednak posiada jeden słaby punkt - tuż przed kabiną kierowcy. Batman pracuje nad naprawieniem tej wady, która znacznie osłabia wytrzymałość Batuchowozu :( Pojazd posiada gadżety. Duuuuuużo gadżetów. Nikt poza samym Batmanem nie wie jakie nowe gadżety może posiadać Batuchowóz; być może nawet takie, o których nikomu nigdy się nie śniło :o Futurystyczne auto potrafi mielić minifigi Lego z taką łatwością, jak gdyby były z cukru. Ale Batman nie zabija, więc... No cóż nie korzysta z tego niebywałego ułatwienia. Batuchowóz nadal jest ulepszany i testowany; prawdopodobnie zostanie wprowadzona funkcja latania, więc jeśli na niebie widzicie kometę, to... No cóż, może to tylko Batuchowóz :ugeek:
Pozdrawiam,
Ziemek


Zupełnie jak bym czytał te absurdalne opisy z katalogów lego.

Taaaaak, sam nie wiem czemu to pisałem
Obrazek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Powrót do MOC'e


cron