Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace MOC'e Venator Class Republic Star Destroyer i Kanonierka LAAT/i

Venator Class Republic Star Destroyer i Kanonierka LAAT/i

Zbudowałeś coś ciekawego? Pochwal się!

Posty: 383
Lokalizacja: Polska, Łask (w pobliżu Łodzi)

Witam.
Stworzyłem sobie wczoraj w nocy parę modeli na potrzeby mega serialu, który planuję. Serial będzie w charakterze Clone Warsów i będzie o Clone Warsach opowiadał. A, kiedy mówię w charakterze Clone Warsów, mam na myśli fabułę nie do ogarnięcia i ogólnie różne niekanoniczne wiksy (Zabierając chyba tylko walki na lightsabry przy każdej możliwej okazji). Wiec klony mogą sobie stroić fochy, mają swoje gusta i 501szy legion nie ma jednolitych pancerzy, a Kapitan Rex jest nieśmiertelny. Chociaż w finałowych odcinkach, trzeba zrobić porządek z różnymi rzeczami, jak np. Ahsoką, identycznymi Mando w randomowych szarych pancerzach, którzy są zarzynani przez jakiś padawanów jak kurde jakieś cielę Nerfowe z Naboo(Nie wiem, kto ich wymyślił, ale błagam, uduście go)

Obrazek
Nerf

I poza tym, głupie powiedzonka niebieską czcionką na czarnym tle z oczywistościami typu "Możesz strzelać, tylko, kiedy masz blaster". No i powroty Sithów z czasów Starej Republiki. Tak, to wszystko, można zobaczyć w takim serialu. Ogólnie, będzie to raczej serial na poważnie z elementami satyry. Ogarniam też After Effects'a.
Ale do rzeczy. Zrobiłem takie 3 modele w skali mini.

Obrazek
Od lewej: Kanonierka LAAT/i, Venator Class Republic Star Destroyer, Venator Class Republic Star Destroyer w wersji Lite

Obrazek

Taki jeden wielki, i jeden mały. A kanonierka... No nie wiem co robi kanonierka przy Destroyerach, ale może lubi. Tak sobie zbudowałem najpierw, a potem pomyślałem, że wypadałoby, żeby Kapitan Rex, Anakin Skywalker i paru żołnierzy 501szego Legionu leciało Destroyerem, a lądowali kanonierką LAAT/i. Modelami w skali mini można łatwo nagrać różne sceny, zamiast trzymać na pałąku wielką, ciężką budowlę statku, która prawie spada. No więc, to na tyle :)
Pozdrawiam,
Ziemek
Obrazek
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ

I'm Loomynarty confirmed.
_______________________________________________

ObrazekObrazekObrazekObrazek


Posty: 115
Lokalizacja: Warszawa

Kanciaste, miejscami nie przypomina oryginalnych okrętów. Naprawdę nie spodziewałem się cudów, ani tego nie oczekiwałem, lecz modele sprawiają wrażenie, iż są zbudowane przez non-experienced budowniczego tudzież brak klocków, lub za szybkie wgranie modelu do internetu przeszkodziło nam w ujrzeniu cudnego majstersztyku.


Powrót do MOC'e


cron