Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Inne Wystawa zdjęć "Wakacje z Lego"

Wystawa zdjęć "Wakacje z Lego"

Post 4 paź 2012, o 13:02

Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Hej, cześć i czołem!
Chcę wam pokazać wystawę zdjęć. Wiem, że to nie animacja, ale wydaje mi się, ze dział "Nasze prace" nie odwołuje się tylko do naszych filmów, ale także do "dzieł" które tworzymy. :lol: Zrobiłem je w wakacje tego roku w Grecji nad morzem Egejskim. Robiąc je spaliłem sobie całe plecy od fotografowania na brzuchu, ale było warto - wspomnienia niezapomniane. Wrzucam fotki tutaj, ze względu na to, że chcę się nimi pochwalić i poznać waszą opinię, co trzeba by było zmienić, co wam się podoba i czy zrobić więcej takich wystaw z serii "z Lego w 'naszym' świecie" :) Do zrobienia zdjęć użyłem funkcji MACRO - chyba normalne :D Zająłem się trochę obróbką i efekt zobaczycie pod zdjęciami poniżej ;) Przepraszam za błędy - klawiatura mi szwankuje.

Zapraszam!

1) Rybak pełen optymizmu rozpoczyna poławianie ryb.
Obrazek

2) Cierpliwie czeka i łowi... łowi... łowi...
Obrazek

3) Wreszcie znalazł! Piękna ryba.
Obrazek

4) Gorąco?
Obrazek

5) Gorąco, gorąco...
Obrazek

6) Oto królowa! Wyłoniła się z kwiatka niczym Afrodyta z piany morskiej.
Obrazek

7) Strongman - edycja starożytna.
Obrazek

8) O! Sherlock na wakacjach znalazł muszelkę!
Obrazek

9) Kamieniste plaże przyciągają archeologów...
Obrazek

10) Szczęśliwe małżeństwo obejmując się łapie każdy promyk słońca.
Obrazek

11) Wszystko gotowe do surfowania po morzu?
Obrazek

12) Czas na surfiiiiiiiing!
Obrazek

13) Wiking czatuje... w kamieniach.
Obrazek

Więc jak zobaczyliście jest to wystawa 13 fotek zrobionych w dniach 23.09.2012 - 05.10.2012 w Grecji w bardzo wspaniałej i skromnej mieścince Kokkino Nero [gr. Κόκκινο Νερό] - w tłumaczeniu oznacza to 'Czerwona woda" - skąd taka nazwa miejscowości? Otóż tam biją lecznicze źródła autentycznie czerwonej wody bogatej w żelazo - stąd czerwony odcień. Jest zdrowotną woda leczącą różnego rodzaju bóle, a także może przeczyszczać :shock: W tamtejżej miejscowości znajduję się prawdziwy bizantyjski most. Nic dziwnego, w końcu Grecja była założycielem Bizancjum. W Kokkino Nero znajduje się też mnóstwo ruin, które przyciągnęłyby nie jednego śmiałka. Dlaczego? Otóż ok. rok temu pewien profesor z miejscowej szkoły poszedł z uczniami podziwiać te ruiny i co? Znaleźli tam mnóstwo bizantyjskich monet mających ponad 2 tysiące lat! Kokkino Nero to wspaniała miejscowość! Jeżeli ktoś planuje wakacje w Grecji to bardzo polecam to miasteczko, w którym to plaże nie są oblegane przez multum ludzi. Jest to miejscowość gdzie odpoczywają sami polacy i można tam sie dogadać po: polsku, rosyjsku, z łamaną angielszczyzną, nutką niemickiego i oczywiście grecku :D

Mam nadzieję, ze ta krótka opowieść o Kokkino Nero i wystawa zdjęć sie podobała. Zapraszam do komentowania i oceniania oraz wydawania treściwych opini.

Pozdrawiam! :)
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...

Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Całkiem fajny pomysł ;) Oczywiście dział Nasze prace, nie odwołuje się tylko do filmów. Najbardziej spodobało mi się zdjęcie nr. 1 :lol:
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein


Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Szkoda, że nikt więcej nie skomentuje... :(
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...


Posty: 143
Lokalizacja: Poznań
Medals: 1
Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

Ja bym chętnie skomentował, ale żaden z obrazów mi się nie wyświetla :|
Bo ja jestem brickfilmerem.


Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo fajny pomysł i zdjęcia dobrej jakości. Nie podoba mi się tylko kilka obrazków. Głównie ten z małpą i ten z surferem
:x
Remember ... Block to block an uneven ...


Posty: 628
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 2
WMBF Awards '13 Animacja (1) WMBF Awards '13 Fabuła (1)

Zdjęcia idealnie nadają się do dwóch grup na flick'rze: LEGO Collectable Minifigures oraz do AOLM- Adventures Of Lego Men

Naprawdę dobre ujęcia i pomysłowość! Jedyna rzecz która mi się nie podoba to ten pył na minifigach.
Oglądając je przypomniały mi się moje zdjęcia ducha które robiłem na cmentarzu ponad rok temu. Tylko jedno z nich opublikowałem, bo uznałem je za najciekawsze. :)

Oto fotka:
Obrazek
Cemetery Ghost by P3-K4, on Flickr

P.S. Pomyliłeś się w opisie jednego obrazka. Tam gdzie jest niby wiking to jest Krasnolud. ;)
Obrazek
YouTube <==============> Twitter <===============> Flickr

Obrazek Obrazek

"Kiedyś były zabawki i było LEGO. Teraz LEGO jest zabawką..."
- Samuel Syrecki


Posty: 50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski 97-300, Łódzkie

Hehee! Bu! Fajne zdjęcie to z duchem - pomysłowe :) A co do "pyłu" jest to kurz... ze względu na to, że nie czyściłem, niestety się osadził a nie miałem zbytnio chęci i możliwości, zeby je przeczyścić :lol:
Brickfilm to coś więcej niż zwykła animacja...


Posty: 354
Lokalizacja: nie wiem ja tu tylko sprzątam
Mój Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCXXSIW ... DdW9diANIQ
Noooooo! Ja też tam byłem. Piękne miejsce. :D
Co do zdjęć, niezłe.
Obrazek



Posty: 199

Świetne zdjęcia.Szczególnie to z archeologiem. :DD


Powrót do Inne


cron