Strona główna forum Brickfilmy Nasze prace Inne custom - zombie

custom - zombie

Post 1 lis 2012, o 18:50

Posty: 679
przedstawiam wam mojego customa zombie:
Obrazek
z przodu:
Obrazek
z boków:
Obrazek

Obrazek
z tyłu:
Obrazek
bez mózgu (jak to zombie):
Obrazek
a tu w czapce, która nawiązyje do pewnej scenki tematycznej...
Obrazek
a oto ta scenka:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
a tu sytuacja odwrotna...
Obrazek

Obrazek
i tak jakby podpis:
Obrazek
i co o tym myślicie?
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 1 lis 2012, o 20:08

Posty: 208
Lokalizacja: Warszawa
Fajny minifig, ale jego łeb jest tragiczny :x :evil:
Remember ... Block to block an uneven ...

Post 1 lis 2012, o 21:26

Posty: 397
Lokalizacja: Konin
huh....
Szczerzee, to nie za bardo mi się podoba. Pomysł na figa BDB, ale wykonanie kuleje.
Wg mnie prawdziwy custom, to taki który ma przynajmniej decalsy. :geek:
Moja rada jest taka:
-Decalsy,
-Nie używaj plasteliny ;)
-bardziej rozszarpane/zgnite wdzianko
Tyle ode mnie,
pozdrawiam SHIFT
Obrazek
Zapraszam na mój:
You tube
Flickr

Post 1 lis 2012, o 21:35

Posty: 679
decalsy dla zombie? to indywidualna jednostka! poza tym to modelina, zastyga i jest ok
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 1 lis 2012, o 22:55

Posty: 69
ZombieFlowchart napisał(a):
decalsy dla zombie? to indywidualna jednostka!

Dlaczego według Ciebie decalsy nie mogą być użyte do Custom'u zombie? Nie rozumiem na czym ma polegać argument, iż zombie to "indywidualna jednostka".

Do customu przeważnie używa się decals'ów - dają one najlepszy efekt. Natomiast papier w twoim customie wygląda komiczne - naklejone oczy, uśmieszek, tors. Głowa jest zniekształcona, przypomina bardziej walec niż główkę. Wygląda to zabawnie, a nie przerażająco :?
Po za tym, zgodę się z Shiftem - przydałoby się jakieś bardziej zgniłe wdzianko. Możesz to tego celu użyć właśnie Decalsów
Obrazek

Ale jak na pierwszy Custom nie jest źle. Radziłbym popracować trochę nad techniką i dokładnością :)

PS
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;)

Post 1 lis 2012, o 23:39
Sshadow Avatar użytkownika
Założyciel, Główny Administrator

Posty: 145

Nie chcę tu Zombie na ciebie demotywująco działać, ale w skali od 1 do 10 dałbym temu minifigowi ("-5"). Czemu ?

Wyjaśnię to w kilku punktach :

- Figurka ma nieestetycznie przyklejony papier kolorowy taśmą klejącą, bądź klejem z tego co widzę.
- Modelina przyklejona na czubek głow,y całkowicie mija się z celem jaki miała przedstawiać. Mnie w każdym razie nie przekonała.
- Twarz też niestety wcale nie wygląda przerażająco. A chyba powinna, prawda? W końcu to Zombie!

Ale nie martw się! Postaw sobie podstawowe pytanie. Co mam zrobić, aby moja figurka wygląda oryginalnie, ładnie i przerażająco zarazem? Po pierwsze, zainwestuj w tak zwany "Waterslide Decals Paper". Można dostać go np. na Allegro. Jest to specjalny papier, który jest stosowany do decals' ów różnego rodzaju figów (Nie tylko LEGO). Wzorki polecam pobrać z przykładów przedstawionych powyżej, bądź samemu stworzyć coś oryginalnego w programie graficznym.
Poradnik jak bawić się tą techniką, na pewno znajdziesz na YouTube, czy też za pomocą Google :?

Link do przykładowego poradnika :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=1ne8tcRWkW4

Życzę powodzenia!
Obrazek
„Naj­bar­dziej niez­ro­zumiałą kwes­tią do­tyczącą świata jest to, że jest on zrozumiały."
Albert Einstein

Post 2 lis 2012, o 00:08

Posty: 679
Dzięki,
Mówiłem w sensie, że można zrobić duuuuuuuuuuużo figurek z jednym, czy paroma decalsami, a taka jest zawsze trochę bardziej oryginalna, poza tym w sumie takie niestarannie obklejone taśmą ręce i w ogóle, to był zamierzony efekt, a ten kawałek modeliny to miał być mózg.
PS. czy zombie nie mogą być sympatyczne? :D
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek

Post 2 lis 2012, o 12:30

Posty: 270
Lokalizacja: Warszawa
Medals: 3
WMBF Awards '15 Fabuła (1) WMBF Awards '14 Fabuła (1) Zwyciezca Wakacyjnego Konkursu (1)

ZombieFlowchart napisał(a):
PS. czy zombie nie mogą być sympatyczne? :D


Zombie Wegetarianin XD
I will tear your flesh!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Post 2 lis 2012, o 13:50

Posty: 679
Reptile napisał(a):
Zombie Wegetarianin

Cóż zombie, zanim stał się zombie mógł być wegeterianinem, ale nie wiem jak to się przekłada na jego późniejsze gusta...
Czysty człowiek jest jak małe mydełko. Wędru­je pop­rzez piany nasze­go świata i na swo­jej drodze namydla zgaszo­nych hejterów.
Taki cytat "z kapelusza"

Obrazek
_____________________________________________________________
ObrazekObrazekObrazek


Powrót do Inne


cron